Mededelingen

Dooft het NFN licht van de vrijheid dan alsnog?

Help mee door dit artikel met jouw kennissen op je social netwerk te delen!

Stel je een wereld voor waarin de lichten van waarheid en vrijheid niet alleen doven, maar bruut worden neergeslagen. Waar jouw stem wordt verstikt, jouw keel wordt dichtgeknepen, en waar je machteloos toekijkt terwijl de waarheid onder je voeten wordt weggeslagen. Die wereld is geen fantasie meer; het is de realiteit die op ons afstormt en die er deels al is!

De onzichtbare ketenen

Elke dag worden we geconfronteerd met een oorlog die je niet ziet, maar die voelbaar is in elke vezel van je bestaan. Het is een strijd waarin jouw geest wordt vastgeketend en jouw mond wordt dichtgesnoerd met de kracht van wetgeving en censuur. Stel je voor: jouw toegang tot de waarheid wordt met een ijzeren vuist uit je handen gerukt. Je probeert antwoorden te vinden, maar wat je krijgt is een muur van leugens, een digitale stilte die voelt als een schreeuw die in je schedel weerkaatst.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
De gewelddadige overname van jouw geest

Dit is geen toeval. Dit is een brute aanslag op jouw vrije wil. Door platforms zoals NineForNews te vernietigen, proberen ze je geest met geweld te bezetten. Ze willen jouw blik verlammen, jouw stem breken en jouw realiteit herschrijven. Het is alsof je ogen worden dichtgeramd en je oren worden volgepropt met propaganda, zodat je niets anders kunt zien of horen dan hun leugens. Dit is mentale slavernij, uitgevoerd met chirurgische precisie.

De stilte van de waarheid

NineForNews staat al jaren als een bastion van waarheid, een vuurtoren in een zee van leugens. Maar nu staan we wederom aan de rand van de afgrond. De aanvallen op ons zijn niets minder dan een belegering. Ze gooien alles op ons: juridische intimidatie, financiële wurging, cyberaanvallen en persoonlijke aanvallen. Dit is geen toevallige storm; dit is een geplande vernietiging. Hun doel is duidelijk: ons volledig van de kaart vegen.

Jouw rol in deze strijd

Maar dit is niet alleen onze strijd. Dit is ook jóuw strijd! Ze willen je monddood maken, jouw recht op informatie afpakken en je gevangen zetten in een wereld waarin je enkel hun waarheid mag geloven. Zonder jouw hulp, zonder jouw stem, zullen ze winnen. En als ze winnen, verliezen wij allemaal.

Geloof jij in de waarheid en vrijheid?

Dit is een noodkreet, een laatste waarschuwing voordat het onherroepelijk te laat is. Als jij in waarheid gelooft, als jij in vrijheid gelooft, dan is dit het moment om op te staan. Deel dit bericht, steun onze missie, laat jouw stem horen. Stel je voor: jij bent de laatste persoon met een brandende kaars in een zee van duisternis. Als jij die kaars niet aan anderen doorgeeft, zal de wereld in totale duisternis verzinken. Want de aanhouder wint, en daarom moeten wij wederom om jouw steun vragen. Alleen samen kunnen we deze strijd voortzetten.

Het lot van de vrijheid ligt in jouw handen

Jouw toekomst, de toekomst van je kinderen en van alle generaties die nog komen, hangt af van wat jij nu doet. Laat niet toe dat ze je gedachten platwalsen, dat ze jouw dromen verstikken en jouw hoop verbrijzelen. Vecht terug. Want als wij niet vechten, zullen de gevolgen catastrofaal zijn. Het zal geen stille overgang zijn; het zal een explosie zijn die alles wat je dierbaar is in rook doet opgaan.

De tijd om te handelen is NU!

Wacht niet. Wacht niet tot de duisternis je omsluit en je verstikt in een wereld zonder waarheid. Dit is het moment om in actie te komen. Steun NineForNews. Steun de waarheid. Steun jouw vrijheid. Want zonder jouw actie, zonder jouw inzet, zullen zij winnen. En als zij winnen, verliezen wij alles.

Dit is geen waarschuwing. Dit is de realiteit waarmee we worden geconfronteerd. Samen kunnen we het tij keren. Samen kunnen we de waarheid laten zegevieren. Maar dat kan alleen als jij nu handelt.

Steun ons vandaag nog financieel. Elk bedrag is welkom. Help ons! Samen zijn we veel sterker dan zij. Doneren kun je met de knoppen hieronder. Dankjewel voor jouw bijdrage!

Doneer in euro…

Kies je ervoor om in euro te doneren, klik dan op de knop hieronder. In de pop-up kun je jouw donatiebedrag invullen. Doneer je liever met crypto? Lees dan verder.
Klik hier om EURO te doneren

…of doneer in crypto

Kies uit 4 cryptocurrency’s, waaronder de super privacyvriendelijke Pirate Chain en Monero. Volg de instructies om te doneren.

PirateChain (ARRR)
PirateChain

Steun NineForNews

Steun NineForNews in onze missie voor vrij en onafhankelijk nieuws.

Scan de QR-code vanuit je wallet (of kopieer en plak het ontvangst-adres) voor een donatie! Onze dank is groot!

Tag/Notitie: NineForNews Donaties
Monero (XMR)
Monero

Steun NineForNews

Steun NineForNews in onze missie voor vrij en onafhankelijk nieuws.

Scan de QR-code vanuit je wallet (of kopieer en plak het ontvangst-adres) voor een donatie! Onze dank is groot!

Tag/Notitie: NineForNews Donaties
Bitcoin (BTC)
Bitcoin

Steun NineForNews

Steun NineForNews in onze missie voor vrij en onafhankelijk nieuws.

Scan de QR-code vanuit je wallet (of kopieer en plak het ontvangst-adres) voor een donatie! Onze dank is groot!

Tag/Notitie: NineForNews Donaties
Ethereum (ETH)
Bitcoin

Steun NineForNews

Steun NineForNews in onze missie voor vrij en onafhankelijk nieuws.

Scan de QR-code vanuit je wallet (of kopieer en plak het ontvangst-adres) voor een donatie! Onze dank is groot!

Tag/Notitie: NineForNews Donaties
Ripple (XRP)
Bitcoin

Steun NineForNews

Steun NineForNews in onze missie voor vrij en onafhankelijk nieuws.

Scan de QR-code vanuit je wallet (of kopieer en plak het ontvangst-adres) voor een donatie! Onze dank is groot!

Tag/Notitie: NineForNews Donaties

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.6 61 stemmen
Artikel waardering

NineForNews

Algemene en huishoudelijke mededelingen, om onze lezers op de hoogte te houden van belangrijke ontwikkelingen binnen NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

30 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Robbie
Robbie
1 jaar geleden

En uiteraard weer een bijdrage geleverd, keep up the good work, en blijf een kanaal van waarheid en vrije meningen.

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
1 jaar geleden

De donatie-pot voor deze maand is nu leeg want ik heb aan Karim Aachboun gedoneerd, en zojuist voor Gaza…

Ik wou dat ik een geldboompje bezat!!!

Wim
Wim
1 jaar geleden

Hopelijk is mijn betaling via Ripple aangekomen het was mijn eerste betaling via crypto !

Jullie mogen niet verdwijnen !!

Geert
Geert
1 jaar geleden

Helaas zijn alle aanvallen een goed teken. Het houdt in dat ze bang voor jullie zijn.
“The truth sell set you free!”
Vooral door blijven strijden door de waarheid te delen. Graag steun ik jullie. ????????

KravWarrior
KravWarrior
1 jaar geleden

Word net als ik sponsor via Substack

Annette
Annette
1 jaar geleden

Voor mij is het ook hartstikke belangrijk, dat jullie blijven bestaan.
Ik wil er absoluut niet aan denken, dat jullie zouden verdwijnen.
Dat kan niet en dat mag niet.

een burger
een burger
1 jaar geleden

Blijf Ninefornews graag lezen zodat ik met ander news een goed beeld blijf houden ????

Dirk
Dirk
1 jaar geleden

Er zal wel een waarheid zijn, maar om die te achterhalen zul je er zelf hard aan moeten werken. Helaas zijn de meesten ledig en ledigheid is des duivels oorkussen.

Elisabeth
Elisabeth
1 jaar geleden

“De waarheid kost geen geld”. Onze innerlijke wijsheid kan niemand van ons afpakken.

Johan Bosman
Johan Bosman
1 jaar geleden

Ons geld is geperverteerd. Het is al lang niet meer dat handige ruilmiddel dat het zou moeten zijn, het is tot een massa-vernietigingswapen geworden. Helaas is Nederland een rivierdelta en in rivierdelta’s wonen altijd zakelijk ingestelde lieden. Nagenoeg alle gezagsdragers op sleutelposities in ons land toucheren (“verdienen” kan ik het niet noemen) veel geld. Kamerleden minstens 15.000 euro in de maand, de minister-president minstens 17.500 Euro in de maand.

Bij dit soort bedragen krijg je bestuurders die alleen nog maar hun zakken vullen terwijl hun laatste schamele restje aan fatsoen en karakter al gauw uit het raam wordt gegooid.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
1 jaar geleden

Ach ja, wie had dat nou gedacht hè dat er zelfs aan vrijheid van meningsuiting uiteindelijk ook een prijskaartje gehangen/opgedrongen zou worden, maar ja voor de onmensen die naar wereldlijke macht streven is het natuurlijk wel de meest efficiënte manier om mensen met andere meningen monddood te maken : Jaag ze gewoon op enorme onkosten dan houdt het verzet vanzelf wel op (DAT is de arrogantie van de Moloch en dat zal uiteindelijk ook de ondergang van de Moloch zijn).

Alle kleine beetjes helpen en als we allemaal een beetje, hoe dan klein ook, bijdragen dan is het uiteindelijk ook een heleboel.

Vergeet niet het was maar ongeveer 2% van de bevolking in de Noord-Amerikaanse Britse koloniën (voornamelijk boeren burgers en buitenlui zonder enige militaire ervaring) die in een paar jaar tijd het toentertijd machtigste leger van het zogenaamde British Empire versloegen, dat konden ze voor elkaar krijgen door zich te beseffen dat samenwerking en doorzettingsvermogen het ALTIJD zullen winnen van arrogantie en machtswellust.
Sommigen namen de wapens op, sommigen trokken hun geldbuidel, sommigen verzorgden de gewonden, anderen gaven onderdak en voedsel, weer anderen brachten informatie van A naar B en sommigen maakten anderen bewust van wat er ECHT aan de hand was door pamfletten en verzetskranten te verspreiden.

Hoe dan ook, er is altijd IETS dat je kunt doen om het licht van vrijheid iets feller te laten schijnen.
De vrijheid die WIJ nu opgeven is de vrijheid waarvan onze kleinkinderen en achterkleinkinderen NOOIT zullen weten dat ze OOIT bestaan heeft.

Tom Poes
Tom Poes
1 jaar geleden

Gedoneerd. Ben100% voor het vrije woord.

Gevel
Gevel
1 jaar geleden

Zojuist ook 25€ gedoneerd.
Lees nfn en niburu iedere dag om op de hoogte te blijven van het echte nieuws.
Ik hoop oprecht dat jullie het volhouden.
Want waar moeten we anders het echte nieuws lezen. Sterkte.

edwin
edwin
1 jaar geleden

en overgemaakt uiteraard! keep up the good work

jan hendrik
jan hendrik
1 jaar geleden

Gewoon allemaal even doen. 🙂

Chris
Chris
1 jaar geleden

Eerlijk gezegd heb ik niet meer de verwachting dat NL naar ‘normaal’ kan terugkeren. Bij Brexit is het mislukt, met Trump moeten we het nog even afwachten maar zoals de nieuwe NL-regering nu bezig is… veel gespartel maar geen enkele progressie. Hopeloos verloren. Ik denk dat nu alleen nog een EU-brede volksopstand veranderingen kan afdwingen. Maar met de laffe mentaliteit van de gemiddelde NL-er/EU-bewoner verwacht ik daar niets van.

Je kunt wel zeggen dat het schip nog steeds drijft maar dan sluit je je ogen voor het feit dat het schip zinkt.

Vrijheid is ver te zoeken
Vrijheid is ver te zoeken
1 jaar geleden

Is het geen idee om een bedrag te noemen dat nodig is? Ik denk dat meer mensen doneren als ze een bedrag steeds verder op (of af) zien lopen. Nu is het geld storten naar iets ontastbaars. Wel wederom een kleine bijdrage gedaan, maar neem Jensen, die vraagt om de zoveel tijd een bedrag aan zijn kijkers voor een trip, of om wat maanden aan loonkosten door te komen en die komt steeds met een update. Wel fijn voor de kijkers/ lezers. Nu hebben we geen idee hoeveel er gedoneerd wordt en waar het naartoe gaat. Ja, de website, maar of die in de lucht wordt gehouden met een paar tientjes of duizenden per maand… Geen idee. Dus is een doelbedrag en een teller in bijvoorbeeld de rechter bovenhoek misschien een idee?

Vrijheid is ver te zoeken
Vrijheid is ver te zoeken
1 jaar geleden

Mooi bedrag met Orwelliaanse knipoog, leuk 😉

Monica
Monica
1 jaar geleden

Hallo,
De afbeelding met de molens vind ik fantastisch! Is het niet mogelijk hier een poster van te kopen? Ik wil jullie best steunen, maar liever niet op een directe manier met geld overmaken. Een poster kopen vind ik wat minder direct en bovendien vind ik hem echt mooi!
Met vriendelijke groet,
Monica

Bart
Bart
1 jaar geleden

Ook een bijdrage geleverd. Belangrijk om deze nieuwsbron in de lucht te houden.

personanongrata
personanongrata
1 jaar geleden

Ja Chris , ook ik weet dat het afgelopen is .
De beschaving vernietigen was hun levenswerk , vakwerk en ze zijn klaar , maar ik laat tot mijn laatste snik weten dat ik ze door heb .
Heb helaas maar een kleine bijdrage kunnen doen .
Alle mensen hier zijn niet medeplichtig en daar kun je trots op zijn !

Zam Zung
Zam Zung
1 jaar geleden

Net wederom met overtuiging €50,= gedoneerd aan een nieuwssite van top kwaliteit, waar ik in de loop der jaren héél veel te danken heb.

Klipenklaar
Klipenklaar
1 jaar geleden

Gedoneerde in de hoop dat jullie geluid blijft bestaan!!

Chris
Chris
1 jaar geleden

Het antwoord is: ja, NFN zal uiteindelijk ophouden te betaan. Niet dat ik daar op zit te wachten maar er is geen elan in Nederland, iedereen zit op de bank onder een dekentje met een zak chips Netflix te kijken. Precies zoals de globalisten dat graag zien: heerlijk dociele burgers die zich gezapig in de hoek laten verven door de overheid. Dus helaas… het is niet anders.

Geurtje
Geurtje
1 jaar geleden

Ook dit rijk stort in elkaar. Lees het kleine bijbelboekje Nahum er eens op na. Daar krijgt de profeet een visioen waarin hij de ineenstorting van het Assyrische Rijk voor zich ziet gebeuren. Dit visioen krijgt hij 660 jaar voor Christus. En daadwerkelijk in 612 voor Christus wordt het Assyrische Rijk totaal onder de voet gelopen door het Babylonische Rijk. De stad Nineve wordt weggevaagd. De profeet ziet hierin Gods hand.
En diezelfde hand van God is ook vandaag aanwezig. God regeert !!!! Ook over de duivel.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

EN IK BEN DIE STRIJD AANGEGAAN VOOR MIJN VRIJHEID !

Back to top button
30
0
We lezen graag je reactie!x