Zorgminister Hugo de Jonge vraagt het OMT om een spoedadvies vanwege het snel oplopende aantal coronabesmettingen. Hij wil weten of er nieuwe maatregelen nodig zijn. Sinds afgelopen weekend loopt het aantal nieuwe ‘besmettingen’ snel op, tot zo’n 3600 vandaag.
De Jonge wil van de OMT-leden horen ‘of we ons zorgen moeten maken’. Het gemiddelde aantal nieuwe ‘coronabesmettingen’ over de afgelopen zeven dagen ligt ruim 2,5 keer zo hoog als het gemiddelde over de week ervoor.
Op 26 maart schreef minister De Jonge nog op social media: “Door vaccinatie dalen besmettingen en sterfte in verpleeghuizen sterk. Ook in instellingen voor gehandicaptenzorg nemen de besmettingen af, sterfte is er laag.”
Het aantal besmettingen nam toch af door de toenemende vaccinatie?
Hoe rijmt hij dit met het feit dat het aantal ‘besmettingen’ nu weer stijgt, terwijl we nog steeds aan het vaccineren zijn? Mercy twittert: ‘Aantal positieve tests explodeert’. Vaccinaties werken niet?
Neuroloog Jan Bonte reageert verbaasd. “Huh? Hugo? Het aantal besmettingen nam toch af door de toenemende vaccinatie? Ben je nu dan gestopt met vaccineren? Welke ‘onafhankelijke’ journalist gaat dit vragen?” vraagt hij.
Huisarts Els van Veen voegt hieraan toe: “De corona-soap aflevering 7456. Volgens mij is Hugo de Jonge in paniek. Dat krijgt je ervan als je vaart op testen en het OMT dat aan elkaar hangt van de belangenverstrengeling en ego’s: één grote puinhoop.”
Nieuwe lockdown geldt ook voor gevaccineerden
“De Jonge is incompetent en heeft alleen een technocratische pr-kijk op de ‘prikken’ die hij erin gejast wil hebben. Een gevaar voor de volksgezondheid,” voegt de huisarts toe.
De mensen die een prik hebben genomen zodat ze weer dingen kunnen doen, komen wellicht bedrogen uit. Een eventuele nieuwe lockdown zal namelijk ook gelden voor gevaccineerden. Volgens minister De Jonge is het namelijk ‘erg moeilijk om mensen die gevaccineerd zijn te vrijwaren van maatregelen’.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Nieuwe film over de false flag die de Eerste Wereldoorlog inluidde
De 5 rijkste mannen van de 20e eeuw. Bezos en Gates vallen in het niet bij dit lijstje
‘Hier is het bewijs dat Nederland volledig is doorgeslagen!’
Neemt het aantal hittegolven in Nederland toe door klimaatverandering? Hoe het KNMI knoeit met cijfers
Over de Amerikaanse staatsschuld en geldvoorraad
Ancient Aliens 6: Magie van de goden (video)
AI integratie in Windows, Android en Apple zorgt voor mass-surveillance
“Avril Lavigne is al jaren dood en vervangen door een dubbelgangster”
De M-driehoek: Geeft Russisch Area 51 zijn geheimen prijs?