President Donald Trump bracht dinsdag een verklaring naar buiten waarin hij de voormalige militaire inlichtingenofficier Seth Keshel prijst voor zijn onderzoek naar de presidentsverkiezingen van 2020. Uit het onderzoek blijkt dat de verkiezingen zijn gestolen.
Trump, die schreef dat hij Keshel niet persoonlijk kent, zei dat de cijfers ‘overweldigend’ zijn. “Ze laten zien dat ik de verkiezingen met ruime afstand heb gewonnen.” Hij zei te verwachten dat de Democraten nu alles zullen proberen te doen om te voorkomen dat de waarheid aan het licht komt, waaronder het vastzetten van mensen.
Acht miljoen stemmen te veel
Hij noemde de verkiezingsfraude ‘een open wond’ en zei dat er onmiddellijk iets moet worden gedaan. Het onderzoek is afgelopen weekend gepubliceerd op de populaire Telegrampagina van Keshel. De ex-inlichtingenofficier vergeleek de stemaantallen met geschatte aantallen op basis van onder meer politieke trends, bevolkingsgroei en -afname, en stemgeschiedenis.
Uit het onderzoek van Keshel blijkt dat er ruim acht miljoen stemmen te veel zijn toegekend aan Joe Biden. Dinsdag was hij te gast in Bannons War Room om te praten over zijn bevindingen:
President Trump: “These numbers are overwhelming, election-changing, and according to Keshel, could be even bigger in that they do not account for cyber-flipping of votes. They show I won the election—by A LOT!”
WATCH Capt. Keshel breaks it down here?pic.twitter.com/aWfmnzHEqw
— Liz Harrington (@realLizUSA) August 3, 2021
De verklaring van Trump is op Twitter geplaatst door One America News-presentatrice Natalie Harp:
.@POTUS45:
“The irregularities and outright fraud of this election are an open wound to the United States of America. Something must be done—immediately!”
FULL STATEMENT: pic.twitter.com/zA459H9J38
— Natalie Harp (@NatalieJHarp) August 3, 2021
[Infowars]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Hoogleraar: ‘Het voelt alsof we in een wereldwijde coronasekte zitten’
Lange Frans: “IS is opgezet, bewapend en getraind door de CIA”
Twee belangrijke misverstanden over voedingssupplementen
Door de ontdekking van dit hemellichaam wordt er weer volop gespeculeerd over planeet X
2500 jaar oude Siberische mummie gebruikte cannabis tegen borstkanker
‘Totaal gescript en in scène gezet’ debat: Non-binaire Bram noemde Baudet eerder ‘nazi’
Kolonel legt in 2 minuten uit: dit is waarom Rusland het doelwit is
‘Alles komt uit’: Rechter die verkiezingen in Roemenië ongeldig verklaarde is onderdeel van Soros-netwerk
Dolf Jansen prijst neonazistische Oekraïense burgemeester: ‘Wat een totale afgang’