Opnieuw een gênante blunder van de Amerikaanse president Joe Biden. In onderstaand filmpje zegt hij dat Poetin Rusland is binnengevallen. “Zoiets is sinds de Tweede Wereldoorlog niet meer gebeurd,” voegde de president eraan toe.
Enkele dagen geleden beging Biden een faux pas tijdens zijn eerste State of the Union. Hij noemde de Oekraïners ‘het Iraanse volk’, wat vragen deed rijzen over zijn mentale scherpte.
Biden has lost all grasp of reality. He says Putin invaded Russia. pic.twitter.com/Ej4GObOYL5
— Ian Miles Cheong (@stillgray) March 5, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
‘Het Iraanse volk’
“Poetin mag Kiev dan met tanks omsingelen, maar hij zal nooit het hart en de ziel van het Iraanse volk winnen,” sprak de president. Achter hem mompelde vicepresident Kamala Harris ‘Oekraïense’. De president van El Salvador twitterde vervolgens: ‘Het Iraanse volk’.
Tijdens de ‘troonrede’ voor leden van het Congres haalde Biden meerdere keren uit naar Poetin, die hij op enig moment een ‘dictator’ noemde. Hij zei dat de Russische president ‘een ernstige misrekening’ heeft gemaakt. Poetin ‘verwierp pogingen tot diplomatie’, zei hij.
Trump en Obama
“Hij dacht dat het Westen en de NAVO niet zouden reageren. En hij dacht dat hij ons hier thuis kon verdelen. Poetin had ongelijk. We waren er klaar voor,” aldus Biden. Eerder haalde hij geregeld president Trump en Obama door elkaar.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Israëlische wetenschappers ontdekken plant die diabetes kan behandelen
Onder het mom van vogeltjes en natuurbescherming komt er onteigening en dat wordt gerealiseerd door deze schimmige club
Link tussen covidvaccins en oversterfte voorpaginanieuws in Groot-Brittannië: ‘Uiteindelijk overwint de waarheid altijd’
“Gratis geld is effectief tegen armoede”
Deze ’telfout’ kwam gelukkig aan het licht, hoeveel niet?
Volgens president Zelenski wordt alles op de Krim kapotgeschoten, zo is de situatie echt
Slowaakse parlementsleden lopen weg bij speech president Zelenski: ‘Hij is een oorlogshitser en een leugenaar’
Holocaust-overlevende: angst voor virus wordt aangewakkerd door propaganda en dit is het doel
Een sector die zorgt voor dood en verderf mag groeien, terwijl een sector die zorgt voor eten om zeep wordt geholpen