We zien dat de Nederlandse regering bezig is met voorbereidingen die de regering meer mogelijkheden geeft als we in oorlog raken. De lockdowns, gecontroleerde toegang, het optreden tegen demonstranten zijn oefeningen voor als het zover komt, zegt FVD-Europarlementariër Marcel de Graaff in een videoboodschap.
De Wet verplaatsing bevolking die nu in de Tweede Kamer wordt behandeld, maakt het mogelijk om mensen te deporteren, hun huizen in te vorderen en andere in te kwartieren. Maar ook de kunstmatige schaarste aan gas en voedingsmiddelen bereidt ons voor op een oorlogssituatie. Het zijn vreemde en spannende tijden die helaas nog erger zullen worden, waarschuwt De Graaff.
Dat is niet niks
Hij wijst erop dat China nu economisch even groot is als de Verenigde Staten en dat Rusland de VS in militair opzicht jaren vooruit is. “Rusland, China, Iran, Turkije en India nemen afscheid van de dollar voor hun onderlinge handel en dat betekent dat de dollar sterk in waarde zal dalen.”
Het Europarlementslid verwacht dat Amerika zal strijden om de wereldmacht te houden. “En dit betekent dat we op de rand van een derde wereldoorlog balanceren. Dus worden de berichten steeds heftiger, de propaganda om u mee te krijgen in hun plannen. Het draait tenslotte om de absolute wereldmacht en dat is niet niks.”
Ik wil deze oorlog niet
De Europarlementariër merkt op dat de EU wil meestrijden aan de zijde van de VS. “Maar ik wil deze oorlog niet en daarom roep ik op tot de-escalatie, tot gematigde reacties, tot onderhandelen. En hoe meer mensen dit doen, hoe groter de kans dat onze regering luistert.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




‘Vreselijk filmpje’ van de NOS over groepsdruk wekt grote verbazing: ‘Wat een onzin dit!’
Nieuwslezers nemen op tv ontslag om ‘ongebalanceerde verslaggeving’
Kamervragen over ‘laffe intimidatiepogingen van de staat’ om huisarts de mond te snoeren
Professor: niet Rusland, maar DIT is de grootste bedreiging voor vrede in Oekraïne
Daar gaan we weer: WHO waarschuwt dat festivals en bijeenkomsten verspreiding apenpokken kunnen versnellen
UFO met coma vastgelegd boven Alanya, Turkije (video)
Astronomische samenstanden van essentieel belang in Meso-Amerika
Westerse leugens over Russische militaire operatie in Syrië ontmaskerd op Franse tv
“NASA kiekt geheime legerbunker op Mars”