De Davos-elites hebben gezegd dat de wereldwijde energiecrisis een ‘transitie’ is die voor de meesten ‘pijnlijk’ zal zijn, maar waartegen landen die geneigd zijn hun eigen soevereiniteit te behouden zich niet zouden moeten verzetten.
De Duitse vicekanselier Robert Habeck sprak op het World Economic Forum over de energiecrisis en waarschuwde overheden dat ze niet hun eigen burgers zouden moeten beschermen, maar in plaats daarvan de marktregels zouden moeten volgen.
Met andere woorden: landen moeten zich scharen achter de Great Reset-agenda van de globalisten.
During a World Economic Forum panel on the energy crisis, German vice-chancellor Robert Habeck said countries should resist temptation to look after their own interests first. He added sustainability requires change to the “rule of the markets.” pic.twitter.com/BYzQqMRDbk
— Andrew Lawton (@AndrewLawton) May 23, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
Tijdens een andere sessie beschreef Kjerstin Braathen, de directeur van de grootste financiële instelling in Noorwegen, de chaos op de energiemarkt als een ‘transitie’. Ze zei verder dat er grootschalige tekorten zullen ontstaan en er economische tegenspoed in het verschiet ligt, maar dat ‘de pijn het waard is’.
Speaking about small and medium businesses in Davos, Norwegian finance CEO Kjerstin Braathen says energy transition will create energy shortages and inflationary pressures, but this “pain” is “worth it.” pic.twitter.com/Ne70lRle5W
— Andrew Lawton (@AndrewLawton) May 23, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
Interessant genoeg gebruikte de Amerikaanse president Joe Biden exact dezelfde woorden als de Davos-elites. Hij zei dat we met het oog op de benzineprijzen een ‘ongelooflijke transitie’ doormaken.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Voormalig VVD-leider Nijpels wekt woede met uitspraken over PVV: ‘Weerzinwekkende vertoning’
Nieuwe studie: mRNA-vaccinproductie liet grootschalige DNA-verontreiniging toe
Ontluisterend: Agema geeft antwoord op de vraag waarom ze geen einde maakt aan de vervolging van kritische artsen
Zo denkt minister Wiebes over ondernemers in nood: ‘Ongelofelijk onacceptabele uiting’
De reden om als ondernemer te kiezen voor shortlease
Steeds meer landen bouwen ‘quarantainekampen’ en mensen beginnen zich zorgen te maken
Explosief interview: ‘Er sterven geen mensen meer aan het virus’
De sleutel tot een lang en gezond leven: Citroensap
Meditatie verbetert het immuunsysteem