In 2017 gaf Klaus Schwab, oprichter van het World Economic Forum, een lezing aan de Universiteit van Haifa in Israël over de Vierde Industriële Revolutie, die in verband wordt gebracht met The Great Reset.
Hij voorziet dat de materiële of fysieke, biologische en digitale wereld zullen versmelten. Uiteindelijk zal de wereld bestaan uit ‘een combinatie van die drie dimensies’, zei hij.
Klaus Schwab: The Fourth Industrial Revolution will change not only what we do but also who we are.
Source: https://t.co/sLUH7kEKbg pic.twitter.com/6IxMfGrvPX— Wittgenstein (@backtolife_2023) July 11, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
Het verbeteren van onszelf
Belangrijker nog is dat de Vierde Industriële Revolutie niet alleen verandert wat we doen, sprak Schwab. “Eerdere technologische uitvindingen maakten ons leven makkelijker, beïnvloedden wát we deden. Ze hebben geleid tot verbeteringen op het gebied van communicatie, vervoer, enzovoorts.”
De nieuwe technologische innovaties veranderen in belangrijke mate onszelf, wie we zijn, aldus Schwab. Hij verwees daarbij naar het boek ‘Homo Deus’ van Yuval Harari, dat onder andere gaat over breintech en kunstmatige intelligentie. “Het gaat dus om het verbeteren van onszelf.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Twee verloren Mayasteden gevonden in jungle Mexico
Oud-minister haalt uit: President Knot van De Nederlandsche Bank ‘is een ramp’
D66-Kamerlid beticht Baudet van verspreiden antisemitische complottheorie: ‘Onzin’
Von der Leyen legt hier uit: niet u, maar de EU bepaalt wat u wel en niet mag zien
Van margarine tot gekweekte zalm: Vijf soorten voeding waar je voor moet oppassen
‘Wegwezen daar’: Apocalyptische chemische ramp in Ohio
Zo handelde de overheid toen coronabeleid strijdig bleek met de wet: ‘houd internetconsultatie zo klein mogelijk’
Aantal spoedritten ambulance EXPLODEERT: ‘Dit kan niet langer onverwijtbaar worden genegeerd’
WHO probeert de regels te overtreden en deze Europarlementariërs komen daartegen in verzet