Afgelopen week werd bekend dat Pfizer niet testte op de overdracht van het coronavirus. Advocaat Niels Vanaken is blij dat nu eindelijk naar buiten komt dat uitlatingen die zijn gedaan over het coronavaccin niet kloppen.
Hij heeft zelf uitgebreid onderzoek gedaan naar Pfizer en de handelwijze van de overheid. “Ik denk dat als wij alle informatie naar buiten zouden brengen over het vaccin, mensen echt letterlijk achterover vallen,” zei hij in het tv-programma Ongehoord Nieuws.
“Uiteindelijk is er heel veel niet getest en dit dus ook niet,” voegde hij toe.
“Als wij alle informatie naar buiten zouden brengen over het vaccin, vallen mensen letterlijk achterover,” zegt advocaat @niels_vanaken over #Pfizer-onthulling dat #coronavaccin niet getest is op overdracht. #ongehoordnieuws
Kijk de hele uitzending:https://t.co/PQEF9DKOzi pic.twitter.com/THoDsULMPt
— Ongehoord Nederland TV (@ongehoordnedtv) October 18, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
Veel meer dan gemeld bij het Lareb
Vorig jaar luidde Vanaken de noodklok over sterfgevallen na de prik. Hij nam een videoboodschap op omdat hij vond dat ‘de situatie dermate ernstig is dat deze geluiden naar buiten moeten komen’.
De advocaat zei vrijwel dagelijks persoonlijke berichten te krijgen van mensen die overlijdens of ernstige bijwerkingen na de vaccinatie bij hem meldden.
Op het moment dat hij de boodschap opnam, had hij al zo’n 1200 berichten over overlijdens ontvangen. Dat zijn er veel meer dan gemeld bij het Lareb. “Dat toont al aan dat eigenlijk maar een klein percentage werkelijk het Lareb bereikt.”
Men reageert niet eens
Zo schreef Leonie dat haar nichtje dood in bed was gevonden. Zij was gevaccineerd met het Janssen-vaccin. Hanneke liet hem weten dat haar moeder vier dagen na de tweede prik ‘op een vreselijke manier’ is overleden. Pano schreef: “Mijn moeder is gestorven na tweemaal de Moderna-injectie te hebben gehad.”
De video werd verwijderd door YouTube.
Vanaken zocht contact met De Telegraaf, Hart van Nederland en andere media, maar kreeg geen enkele reactie. “Men gaat er niet op in. Men reageert niet eens.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Strijdbare Gideon van Meijeren: ‘Degenen die ons dit hebben aangedaan, gaan we vervolgen en opsluiten’
Schoolkinderen getuige van spectaculaire UFO-landing. In deze nieuwe docu vertellen ze wat ze hebben gezien
Daar zijn de klimaatlockdowns: ‘gaat om schoorvoetend installeren en opleggen van vrijheidsbeperking’
Dit gebeurt er met de kinderen die volgens Oekraïense media zijn ‘ontvoerd’ door Rusland
Mensen worden echt bezeten door demonen. Prominente psychiater doet een boekje open
Kijk: ‘Eindelijk eens een ander geluid op tv over de oorlog tussen Oekraïne en Rusland’
Denen verzetten zich tegen verplicht vaccineren en coronakampen
Nieuwe onthulling in Demmink-zaak: ‘Er zijn beelden gemaakt van seksfeest in Turkije’
De grote verbouwing van Nederland: dit is een sluipend proces dat wordt aangestuurd door technocraten en bureaucraten