Het aantal sterfgevallen stijgt zo hard dat uitvaartondernemers zich zorgen beginnen te maken, schrijft voormalig New York Times-verslaggever Alex Berenson op Substack.
Service Corporation International, één van de grootste spelers uit de branche, noteerde in 2022 tot nu toe bijna 500 miljoen dollar winst en het aandeel staat 15 procent in de plus.
15 procent meer telefoontjes
Vorige week woensdag zei directeur Thomas L. Ryan tegen investeerders dat het aantal sterfgevallen in de jaren voor corona met hooguit één of twee procent daalde of steeg. Hij liet weten dat Service Corporation in het derde kwartaal van dit jaar maar liefst 15 procent meer telefoontjes kreeg dan in het derde kwartaal van 2019. Dat had niemand verwacht, aangezien de sterfte aan corona erg laag is, zei Ryan.
Corona is weg, maar toch sterven er heel veel mensen. Waarom? Ryan verwees niet naar de mRNA-vaccins. En waarom zou hij? Dat zou hem en zijn bedrijf alleen maar hoofdpijn opleveren. Wel zei hij dat er meer kankerdoden te betreuren zijn en dat de gezondheid in het algemeen achteruit gaat.
Trend zich doorzet
Berenson merkt op dat ook in andere landen onverklaarbare sterftepieken worden geregistreerd, waaronder Duitsland, Australië en Taiwan. Ryan verwacht dat deze trend zich doorzet en dat de sterfte ook de komende jaren nog sterk verhoogd zal zijn.
Lincoln National group insurance death payouts for working age in USA 18-64 yr olds. 2019 is pre covid and is the baseline, 2020 covid hits no vaccine 9% increase, 2021 covid still here but now add the vaccine a 163% increase. FYI pic.twitter.com/Wb4B4GXjPs
— Michael Evanson (@MichaelEvanson1) November 3, 2022
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Pechtold verruilt kerstboom voor cactus, want ‘klimaatverandering’, maar vergeet KLM-huisjes opzij te zetten
Marine Le Pen belooft salarissen te betalen van 15.000 ongevaccineerde zorgmedewerkers die zijn ontslagen
Kritiek op ‘discriminatiepaspoort’ zwelt aan: ‘Alle grenzen van het betamelijke zijn verregaand overschreden’
Het spookt in kasteel Limbricht
Vuurwerk: ‘U bent de grootst mogelijke schijnoppositie geweest toen Nederland werd onderworpen aan een schrikbewind’
Volgens het kabinet heeft koningin Maxima nooit voor of tegen de digitale euro gepleit
Ze leven! Megalithische bouwwerken zijn zoveel meer dan een verzameling stenen
Het demoniseren van Poetin slaat nergens op. Wierd Duk over waarom een schaarse mening op veel weerstand stuit
Vlammend betoog tijdens raadsvergadering: ‘Zeg nee tegen de Self Destruction Goals van Agenda 2030’