Moderna heeft een nieuwe mRNA-prik ontwikkeld voor patiënten die lijden aan hartfalen. Een gesprek dat hij in oktober had met Business Weekend op Sky News gaat momenteel rond op internet.
Moderna-baas Stéphane Bancel repte tijdens het gesprek over een nieuw experimenteel programma waarbij het hart van een patiënt wordt geïnjecteerd met mRNA.
Moderna CEO Stéphane Bancel Announces New mRNA Shot to Treat Heart Failure Patients
“We are now in a super exciting program where we inject mRNA in people’s heart after a heart attack to grow back new blood vessels and re-vascularize the heart”https://t.co/kI3afoLU89 pic.twitter.com/zNw4rQN0Lv
— Chief Nerd (@TheChiefNerd) January 11, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Superspannend programma
“We hebben nu een superspannend programma waarbij we mRNA inspuiten in het hart van mensen die een hartaanval hebben gehad,” zei Bancel. Het is de bedoeling dat bloedvaten teruggroeien zodat het hart als het ware wordt gerepareerd. “Het is een soort sciencefiction-geneeskunde.”
De Sky News-verslaggever wees erop dat Moderna de investeringen in onderzoek dankt aan de enorme winsten die het bedrijf heeft gemaakt met het mRNA-vaccin tegen corona.
“Je hebt 100 procent gelijk,” reageerde Bancel.
Diverse projecten
Maandag publiceerde Moderna een update over diverse mRNA-projecten. Onder meer de mRNA-technologie achter het nieuwe ‘hartaanval-vaccin’ wordt daarin besproken.
Het is bekend dat mRNA-vaccins kunnen leiden tot hartproblemen. Moderna heeft dus een product op de markt gebracht dat hartproblemen veroorzaakt en gebruikte het geld dat het daarmee verdiende om een vaccin te ontwikkelen dat die hartproblemen moet verhelpen.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Lidewij de Vos oogst veel lof met videoboodschap na “ophef” over “extreemrechtse” kandidaten: ‘Chapeau’
Rampzalige peiling: enorm aantal ouders gelooft leugens van de overheid en media over vaccins niet meer
Schulden kwijtschelden?
Waarom je bewustzijn de grootste kracht in het universum is
De verborgen geschiedenis van lymeziekte. Dit is de link met biologische oorlogvoering
‘Bij de Volkskrant noemen ze boeren wappies, en ze weten zelf niet het verschil tussen Friesland en Groningen’
Shutdown Amerikaanse overheid: de gevolgen
‘Ze zijn in paniek, inclusief verrader Rutte, Ursula von der Leyen en de drie leiders Macron, Merz en Starmer’
Politici komen niet op voor burgers. Ex-VVD-Kamerlid trekt in dit boek een beerput van jewelste open