In 2019 werd op de algemene ledenvergadering van de Jonge Democraten, de jongerenorganisatie van D66, een opmerkelijke motie ingediend over pedofilie.
De volledige tekst: “Constaterende dat pedofilie een seksuele geaardheid is, waar men mee geboren wordt, pedofilie niet standaard wordt behandeld bij seksuele voorlichting in het onderwijs, een gebrek aan een gedeelde groepsidentiteit pubers extra raakt, pedofielen een hoge kans hebben in een zware depressie te raken en veel pedofielen overwegen suïcide te plegen.
Overwegende dat pedofielen kunnen worstelen met hun geaardheid, zeker tijdens hun puberteit, pedofilie geen gerespecteerde identiteit in de samenleving is waarmee pedofielen zich kunnen identificeren en voorlichting in het onderwijs leidt tot meer inzicht en nuance wat pedofielen betreft.
Spreekt uit dat op het middelbaar onderwijs voorlichting dient te worden gegeven over pedofilie als seksuele geaardheid.”
Ik verzin het niet : de Jonge Democraten, de jongerenorganisatie van @d66, is voor het normaliseren van pedofilie en het geven van voorlichting erover op het openbaar onderwijs. Welk strafbaar gedrag willen ze nog meer normaliseren? https://t.co/8R3TkTe4Zc… pic.twitter.com/0jEynQIXBF
— Caroline Franssen (@CoachCaroline) May 3, 2023
Opmerkelijk
De motie leidt tot de nodige ophef. PVV-Kamerlid Harm Beertema vraagt aan D66-Kamerlid Paul van Meenen: “Hoe staat het met deze motie? Is die ooit aangenomen, zo ja, krijgt dat een vervolg in de Tweede Kamer, zo ja, hoe?”
Volgens het Arnhemse raadslid Gino Luurssen is de motie niet aangenomen. “Whatever the case, opmerkelijk is het wel,” reageert hij.
Smeerlappen
“Dit is D66. Pedofilie normaliseren, als politiek doel van D66-Jongeren. Ze eisen alles voor zich, maar wie komt nog op voor de rechten van het kind? Dat is weerloos versus de smeerlappen. Misdadig gewoon,” vindt Tweede Kamerlid Derk Jan Eppink (JA21).
Sportverslaggever Jack van Gelder windt zich op: “Zijn we totaal gek geworden in ons land?”
Docent Caroline Franssen heeft de motie op Twitter gedeeld. Ze schrijft erbij: “Welk strafbaar gedrag willen ze nog meer normaliseren?”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Elon Musk: “We leven in een computersimulatie van een hogere beschaving”
Unilever is grootste misleider van 2012
Mobiele telefoons verboden op Franse scholen. Wanneer volgt Nederland?
Wybren van Haga over ‘zoveelste ambtsmisdrijf’ De Jonge: ‘Hoog tijd dat hij inpakt en vertrekt’
Zijn mensen buitenaards? 33 wetenschappers publiceren zeer opvallend onderzoek
3-jarig meisje overlijdt dag na coronavaccin aan hartstilstand, onderzoek gestart
Was de schietpartij in Orlando een false flag waarbij crisisacteurs werden ingezet?
Volk heeft het helemaal gehad met propaganda en nepnieuws van New York Times. Kijk hoe deze organisatie de aanval opent
Leven op Mars? Volgens deze wetenschappers bewijzen NASA-foto’s dat er paddenstoelen groeien op de rode planeet