Een Amerikaanse oud-inlichtingenofficier beweert dat er in 1933 een UFO is gecrasht in Italië en Italiaanse onderzoekers zeggen dat ze de documenten hebben die dit bewijzen.
David Grusch schokte de wereld afgelopen maand toen hij onthulde dat de Amerikaanse overheid meerdere ‘niet-menselijke’ vliegende schotels in bezit heeft.
Grusch zei dat één van deze buitenaardse ruimtevaartuigen in 1933 is neergekomen in het noorden van Italië en aan het einde van de Tweede Wereldoorlog is buitgemaakt door Amerikaanse troepen.
Geheim departement
De Italiaanse onderzoeker Roberto Pinotti heeft buitengewoon bewijs gedeeld met DailyMail.com van de vermeende crash die zich 14 jaar voor Roswell voordeed.
Pinotti, voorzitter van het nationale UFO-centrum (CUN), heeft documenten die volgens hem bewijzen dat de schotel op 13 juni 1933 is gecrasht buiten Magenta en dat Mussolini een geheim departement optuigde om het object te bestuderen, Gabinetto RS/33 geheten.
RS/33 zou zijn geleid door Nobelprijswinnaar Guglielmo Marconi, uitvinder van de radio.
Stilgehouden
Pinotti begon de UFO-crash in 1996 te bestuderen met zijn collega Alfredo Lissoni toen zij originele geheime documenten over de zaak ontvingen.
Het gaat onder meer om twee telegrammen uit juni 1933. In het eerste telegram staat dat het incident stilgehouden dient te worden en in het andere dat journalisten die erover berichten onmiddellijk worden gearresteerd.
Pinotti kreeg ook een schets en beschrijving toegestuurd van een cilindervormig object met ramen aan de zijkant.
Het bewijs is duidelijk
Hij liet één van de documenten, dat dateert van 1936, onderzoeken door een forensisch deskundige, die concludeerde dat het papier en de inkt uit die periode komen.
Na vier jaar onderzoek en een forensische analyse die aantoont dat de documenten in de jaren dertig zijn geschreven, publiceerde Pinotti een rapport. “Het bewijs is duidelijk.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Journalist vanuit Oekraïne: ‘Luister niet naar de mainstream media’
‘Euthanasie heeft gevolgen voor een volgend leven’
Rode Kruis stal hulpgoederen en verkocht ze. Vrouw doet opmerkelijke claim in deze veelbekeken Facebook-video
Mysterieuze gaten in zandduinen mogelijk nieuw geologisch fenomeen
Laat Greta het maar niet horen: 3,25 meter sneeuw in Zweden (een absoluut record)
Aangifte tegen minister De Jonge wegens dood door schuld, fraude en terrorisme
Top 10 van levensmiddelen die insecten mogen bevatten
Ziekte door elektromagnetische velden afkomstig van mobieltjes en wifi aantoonbaar: “Groot gebrek aan kennis”
Topstrateeg van president Obama wil waarheid over UFO’s weten