Je wordt tegenwoordig doodgegooid met berichten over transgenders. Overal worden regenboog- en pridevlaggen gehesen. Wat zit daar achter?
Hoewel slechts 0,3 procent van de bevolking zich identificeert als transgender, pleegt 40 procent van de transgenders zelfmoord.
Waar komt die gekte rond genderfluïditeit, de theorie dat er niet zoiets bestaat als biologisch geslacht, vandaan?
Grondlegger
Psycholoog John Money, pleitbezorger van pedofilie, beweerde dat heteroseksualiteit een oppervlakkig begrip is. Hij is verantwoordelijk voor de hedendaagse genderstudies en genderbevestigende operaties.
Money overtuigde de ouders van David Reimer om na een mislukte besnijdenis een geslachtsveranderende operatie te ondergaan.
Het kind, op dat moment slechts 22 maanden oud, werd gecastreerd, kreeg hormoonbehandelingen en werd opgevoed als een meisje genaamd Brenda.
Experiment
Money voerde een experiment uit waarbij hij David en zijn tweelingbroer dwong om te doen alsof ze seks met elkaar hadden. Ook dwong de psycholoog de jongens om hun kleren uit te trekken en elkaars geslachtsdelen te inspecteren, terwijl hij er foto’s van maakte.
De psycholoog beweerde dat dit belangrijk was om ‘een gezonde volwassen genderidentiteit te ontwikkelen’.
Hij publiceerde meerdere papers waarin hij beweerde dat het experiment succesvol was. Zo schreef hij onder meer dat het kind zich gedroeg als een klein meisje.
Kindermisbruik
David Reimer zei zelf dat de ervaringen zeer traumatisch waren. Op 15-jarige leeftijd koos hij ervoor om weer een jongen te worden.
Tweelingbroer Brian ontwikkelde schizofrenie. Beide broers streden jaren tegen ernstige depressie. Brian stierf in 2002 na een overdosis. David schoot zichzelf in 2004 door het hoofd.
Dit is kindermisbruik.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





NOS neemt onzinberichten over stijgende koopkracht klakkeloos over. Zo zit het echt
Nederlanders zijn helemaal klaar met De Jonge: ‘Weg met die vent, dag Hugo’
Zwitserse politie dreigt te stoppen met handhaven van covidregels
Tsjechische boer wil dat buitenaardsen betalen voor graancirkel
Ex-CIA-agent geeft uniek inkijkje in de duistere geheimen van de CIA. Kijk hoe ver de spionagedienst bereid is te gaan
Huisarts heeft grote twijfels over prik: ‘Blijf van mijn kinderen af’
Europees Parlement krijgt van 700 prominente wetenschappers te horen dat er geen klimaatcrisis is. Dit zijn de emotionele reacties
De globalistische vrienden van Meloni: zo gevaarlijk is het Aspen Institute
Wat NRC over mij schrijft is absurd. MH17-bron onthult hoe deze ‘kwaliteitskrant’ liegt en bedriegt