Farmers Defence Force (FDF) gaat aan de Tweede Kamerverkiezingen meedoen namens BVNL, de partij van Wybren van Haga. Sieta van Keimpema komt namens FDF op plek drie van de lijst van BVNL. Voormalig 50PLUS-leider Henk Krol wordt de running mate van Van Haga.
FDF wil op deze manier het rechtse geluid ‘goed vertegenwoordigen’, licht voorman Mark van den Oever toe in een vlog. “Wij proberen dit uit te bouwen naar een breed samenwerkingsverband op rechts.”
In de peilingen staat BVNL op één zetel. De partijen die in de regering gaan, hebben samen minstens 76 zetels nodig. “Er is werk aan de winkel om die klimaatpaus Frans Timmermans tegen te houden,” aldus Van den Oever.
(Video verwijderd? Klik hier...)
De VVD roken we leeg
FDF gaat de komende tijd ‘flink campagne voeren’. “Om te zorgen dat we de VVD helemaal leegroken. Dat is eigenlijk het plan. De VVD roken we leeg, die gaat naar BVNL.”
Van den Oever voegt toe dat het CDA inmiddels grotendeels is overgestapt naar de BBB.
Tijd voor een frisse wind
“Dan hebben we denk ik een frisse wind die door Nederland waait.”
Als ondernemers bij de ‘ambtenarenclub’ van de VVD blijven, gaat het in ieder geval niks worden met Nederland, stelt hij. “Het is tijd voor een frisse wind. Die frisse wind komt vanuit BVNL.”
“Nu gaat het werk pas echt beginnen.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





In de praktijk is de energierekening vele malen hoger. Zo is het om in een gasloze wijk te wonen
In de omgeving van Marijke stierven 10 mensen na vaccinatie, waaronder haar vader: ‘Ongelooflijk’
Raadslid: “Israël en terreurgroep IS twee handen op één buik”
Zorgwekkende krantenkoppen: Overal ter wereld worden piloten plotseling onwel
Database administrator trok bij overheid aan de bel over forse oversterfte en dit was de reactie
Rechtspraak komt na veroordeling Willem Engel met deze toelichting ‘die kant noch wal raakt’
Het democratische systeem is crimineel en onmenselijk. Columnist legt vinger op de zere plek
Politieman ‘zag collega’s speed snuiven’ voordat ze als ME’er werden ingezet: ‘Dit is levensgevaarlijk’
Houdt de Amerikaanse overheid UFO’s verborgen in een hangar in Las Vegas? Deze krant ging op onderzoek uit