Mens en Dier

‘Datsja-leugenaar’ Halbe Zijlstra (VVD) overladen met kritiek nadat hij FVD ‘fascistische’ partij noemt

Help ons door dit met kennissen op je social media te delen!

VVD’er Halbe Zijlstra vertelde bij Nieuws van de Dag waarom FVD in zijn ogen een “fascistische” partij is. Zijn argumentatie: “Poetin, leden met antisemitische denkbeelden, instituten willen afschaffen, et cetera. Daarom zijn het fascisten, dat is gewoon een feit.”

Wierd Duk, die naast hem zat, reageerde: “Als ik dan in Loosdrecht ben en daar staat de hele boel op z’n kop want er komt een azc. Wie zie ik daar? Lidewij de Vos. Ik zie niemand van de VVD, het CDA en D66. Lidewij de Vos staat daar stemmen te halen. Dat doet ze heel goed. En ze is ook oprecht bezorgd denk ik. En de mensen denken: eindelijk staat hier een politicus die bereid is naar mij te luisteren.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Zijlstra wordt op sociale media overladen met kritiek. Oud-Statenlid Eelco van Hoecke spreekt van een “nieuw dieptepunt” bij Nieuws van de Dag voor wat betreft politieke framing. “Datsja-leugenaar Halbe Zijlstra noemt FVD een fascistische partij. Dat gaat veel te ver.”

Hoogleraar Andreas Kinneging herinnert eraan dat Zijlstra in februari 2018 moest aftreden als minister van Buitenlandse Zaken omdat hij publiekelijk had gefantaseerd bij Poetin in zijn datsja geweest te zijn.

“Deze zou hem kond hebben gedaan van zijn ideeën over het herstel van het Groot-Russische Rijk. Algauw bleek dat niet meneer Zijlstra bij Poetin in de datsja was geweest, maar meneer Jeroen van der Veer, de toenmalige CEO van Shell. Deze kon ook vertellen dat Poetin geen imperiale vergezichten had gegeven, maar een historische uiteenzetting. Toen meneer Zijlstra moest vertrekken, kon hij zijn traantjes niet bedwingen.”

Schaamtelozer dan Halbe Datsja Zijlstra gaat het niet worden, stelt oud-Eerste Kamerlid René Dercksen vast.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack voor exclusieve content.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

5 46 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

82 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Kari Sorjonen
Kari Sorjonen
1 maand geleden

Zijlstra zou geen seconde zendtijd meer mogen krijgen.
Als je zegt dat je de KGB afluistert als sullige Nederlander, dan heb je jezelf levenslang gediskwalificeerd…

Deze fries kan niet in de buurt van de schaduw van Van der Veer staan..

Zum kotzen…

Man on the moon
Man on the moon
1 maand geleden

Zijlstra is een psychopaat. Dat ze zon leugenaar überhaupt uitnodigen. Hij is zo dom en een schlemiel

Pimpinol
Pimpinol
1 maand geleden

Partijen in het midden durven geen kant te kiezen.

catootje
catootje
1 maand geleden

Wat een grote schande is die vent! en hij kreeg bij die linkse thomas er lekker de gelegenheid voor om dat te verkondigen. Dat laat weer zien wat de Telegraaf en SBS is!

Koddebeier
Koddebeier
1 maand geleden

De man spoort niet en heeft een zeer rijke fantasie deze Datsja leugenaar !!

Hans
Hans
1 maand geleden

De VVD voelt zich bedreigd en begint om zich heen te slaan. Zielig! Laten ze eindelijk eens doen wat het volk, en zeker diegenen die op hen gestemd hebben, van hen verlangt!

Tom Poes
Tom Poes
1 maand geleden

Zijlstra, liegen en bedriegen, dat is het kenmerk van dit lid, van de Vereniging Van Dieven. Heimwee als ik aan de tijd van Wiegel denk.

Robert
Robert
1 maand geleden

Zomaar even 70.000+ leden en de FvD-crew grof beledigen….
Deze heer heeft zichzelf gediskwalificeerd.

Niet bang
Niet bang
1 maand geleden

Het zou fijn zijn als alle politici die liegen op staande voet worden ontslagen. Helaas, zijn de laatste jaren alleen maar meer leugens aan de oppervlakte gekomen, maar geen politici, of kamerlid werd gedwongen af te treden. Met dank aan de m.s.m. journalisten.

Walther M.
Walther M.
1 maand geleden

Door dit soort van lieden sta ik straks in Rotterdam iemand te herdenken die ook door dit soort van lieden zijn leven heeft moeten geven.
R.I.P.
Pim Fortuyn

Nomen Nescio
Nomen Nescio
1 maand geleden

Al iets gehoord van het OM?, hier worden heel veel mensen met een andere mening dan die van D66 en VVD en CDA als fascist weggezet, een schandelijke uitspraak van een confabuleus persoon.

Poekie
Poekie
1 maand geleden

Ja, klopt Wierd en ,ze is ook nog eens heel eerlijk, ze komt nl ook voor mij op.
En die Halbe, och wie neemt hem nog serieus

Rob
Rob
1 maand geleden

Het zijn ALLEMAAL uitvoerders van de globalistische agenda, ALLE partijen, en al vanaf het eerste kabinet dat aangewezen werd door Wilhelmina. De FvD is, net als de PVV, een Israëlische partij. Al dat onderlinge gekonkel is gewoon toneel. Iemand schreef eens in een reactie over de Vos dat haar grootvader in de eugenetica zat. Dus ook zij is vooraf geselecteerd omdat ze uit de ‘juiste’ familie komt. En iedereen blijft maar stemmen (zijn eigen stem weggeven zodat je niet jeZelf uitdrukt). Dat ze Loosdrecht was maakt het niet beter. Da is ook gewoon zieltjes winnen en dat is wat alle partijen doen. Er IS geen partij voor het volk. Laat dat nou eindelijk eens doordringen. Bankiers en Oligarchen hebben overal de macht over en dan denkt men nog steeds dat er een partij voor het volk is? Het wordt alleen VOOR het volk als het DOOR het volk wordt gedaan. Iedereen is zelf mede oorzaak dat we in deze tijd de afgrond in gaan. Niemand zorgt voor verandering en blijft nog steeds het spel meespelen of tolereren.

Sophie
Sophie
1 maand geleden

Dit was weer een zeer domme opmerking van Halbe Zijlstra.
Hij verkondigt, net als alle andere partijen OUDE politiek!
Dat gaat niet meer werken in deze chaotische tijd.
Er moeten spijkers met koppen worden geslagen, het land moet worden bevrijdt van alles wat niet deugt en daar is geen kijk op bij de gevestigde orde.
Daarom groeit FvD. De onvrede is enorm onder de Nederlanders en FvD is tot nu toe de enige partij die dat begrijpt en… er wat aan wil doen.
Geef ze een kans.
Slechter kan het niet worden in dit land.

Klara Egberts
Klara Egberts
1 maand geleden

Houd nooit de vijand tegen als deze een fout maakt.

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
1 maand geleden

Een authentieke achterbakse VVD’er, anders is die leugenaar niet te omschrijven

Andries M
Andries M
1 maand geleden

Zijlstra zet FVDers weg als fascisten zou hij dat ook recht in je gezicht durven zeggen, bij mij zou hij direckt knikken.

Sjaakkoesto
Sjaakkoesto
1 maand geleden

Gevalletje Smaad en Laster….opruiing!
Hetzelfde wat we hebben gezien bij Pim Fortuyn door Adje Melkert, Rosenmöller etc.
RIP Pim!

Piet
Piet
1 maand geleden

De zittende politieke kliek is toch zo bang dat ze zetels gaan verliezen aan een partij die voor het volk ipv voor de big zooi. Precies hetzelfde gebeurde in Duitsland met de AFD.

Vincero
Vincero
1 maand geleden

De VVD is aan het afglijden naar een neo communistiese partij.
Het zijn de nieuwe NSB-ers van Nederland. Het is de dekmantel van die Nazi organisatie in Davos, het WEF, daar worden wij door geregeerd en dat wordt een regelrechte ramp.
Over 10 jaar bestaat Nederland niet meer en heeft Willem -Alexander een snorretje.

Julia
Julia
1 maand geleden

Wat een vreselijk betonrot zit er binnen onze regering. De enige die fascisten zijn zijn degenen die het woord in hun mond nemen en anderen hiervan beschuldigen. Maar ja die gladjakker Zijlstra krijgt volop podium om zijn gif en leugens te spuien. Kortom ook dit stuk ellende is werkelijk om uit te kotsen en zou geen enkel podium of aandacht meer mogen krijgen. Vandaar dat ik geen enkele moeite meer neem om dergelijke praattafels of what ever aan te horen en er geen enkele energie aan te besteden. Ik vraag me ook af wat Jetten eigenlijk nog uitvoert die loopt weer mooi weer te spelen om tijdens de 5 mei viering een belofte te doen dat hij gaat onderhandelen dat 5 mei voor iedereen een vrije dag wordt. Werkelijk die nietsnutten D66, VVD, CDA hebben helemaal niets anders meer te doen omdat zij de chaos in eigen land niet meer op kunnen lossen. Zum kotzen oprotten met die hele nutteloze bende daar in de Haagse zetels behoudens FvD.

meh
meh
1 maand geleden

Je komt mensen als Halbe zijlstra heel vaak tegen ook bij jou in de omgeving, hij wou gewoon weer iets speciaal zeggen dit heeft Timmermans ook gedaan tijdens MH17 wat ook walgelijk is maar helaas zitten deze mensen ook in de tweede kamer.

Mensen die “dolgraag nieuwtjes brengen puur om speciaal gevoeld te worden”,
Vertonen vaak de volgende kenmerken:

Behoefte aan belangstelling: Ze willen de centrale bron van informatie zijn, wat hen het gevoel geeft dat ze ertoe doen.

Sociale status: Het delen van exclusieve of opvallende nieuwtjes (of roddels) verhoogt tijdelijk hun sociale status binnen een groep of setting.

Onzekerheid: Het voortdurend “speciaal” willen zijn, kan een manier zijn om eigen onzekerheden te verbloemen en erkenning van anderen te krijgen.

Het is een vorm van sociale interactie waarbij de inhoud van het nieuws minder belangrijk is dan het effect dat het heeft op de zender zelf. Ze creëren een “ik weet iets wat jij niet weet”-dynamiek.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 maand geleden

Tijdens de gespeelde pandemie hebben we gezien waar de fascisten zaten. Dat was bepaald niet het FVD.

Geurtje
Geurtje
1 maand geleden

Wie neemt deze Halbe Zijlstra nog serieus? Wie wel van de VVD?

dick
dick
1 maand geleden

verstandeloos figuur

Marc
Marc
1 maand geleden

Iedereen die de ogen niet in de zak heeft kan al jaren zien uit welke hoek, de leugens, het demoniseren van elk gezond verstand met nog meer leugens en het geweld tegen vreedzame burgers vandaan komt en dat is niet afkomstig van de mensen die gedemoniseerd worden in de politiek gekleurde media.

Iedereen die ons land gezond en leefbaar wil houden word standaard gedemoniseerd.
Niets nieuws onder de afgedekte zon.

George
George
1 maand geleden

Ik snap werkelijk niet dat die MSM zich zo te kijk zet.
Hersens schijnen ze daar niet te hebben, een sponzige massa doordrenkt van Globalistisch gif.

Laten we het hoofdstuk Halve gare Zijkstra maar overslaan.
Die heeft totaal geen hersens!!!!

My God, Vernederland waar is uw schaamte🙈🙈

jroam
jroam
1 maand geleden

“Gehandicapten moeten op hun eigen benen leren staan”!
Blablabla; stoer hé dat ze dat zo durven te roepen bij de VVD (VolksVerraders Delegatie)!
Natuurlijk niet doorvragen, dan zijn de grote waffels ineens verdwenen!
Het lijkt er op dat het dan een Vereniging is Van Debielen. Van de mensen die echt niet goed bij hun hoofd zijn kan niet worden verwacht dat ze beseffen waar ze het over hebben.
Maar weer van de zorgbehoevende en de zorg assistentie verlangen dat er een dagrapportage gemaakt wordt.
Het was de Vereniging Van Debielen toch die op het hoofdpodium riepen dat er minder administratie in de zorg moest komen en meer handen aan het bed?!
Het was de Vereniging Van Debielen toch die op defensie bezuinigde.
Ja, maar dat was voordat ze hun huidige begeleiders troffen.
Het gaat niet goed met Europa, het gaat echt niet goed met Europa!
Daar is de VVD (VolksVerraders Delegatie) en de rest van ´t Verraad Van Nederland niet op aan te spreken.
Als zwakzinnige laten ze zich aan het handje nemen.
Doen ze zich voor als karakters die ze niet zijn, niet kunnen zijn.
Als Debielen laten ze zich volledig begeleiden door andere!
Ze zijn geen van alle instaat om überhaupt te reageren op berichten.
Dat kunnen ze niet, omdat ze geen benul hebben waarmee ze bezig zijn!
Ze doen uitsluitend wat hun “begeleiders” hun opdragen!

Joop
Joop
1 maand geleden

Loser wat een zeperd is die kwal.

TOS
TOS
1 maand geleden

Halbe werd in dat SBS6 programma gewoon de hoek in de geluld.

4877
4877
1 maand geleden

we tasten in het duister, wat God met ons voor heeft.
maar het gaat er op lijken dat eerst alle leugenaars nog een keer voorbij komen

4877
4877
1 maand geleden

hoe meer Lidewij wordt aangevallen, des te meer gaan we van haar houden, zo werkt dat.

ze is een echte volksvertegenwoordiger, daar is politiek toch nog voor, of al lang niet meer?

Richard L.
Richard L.
1 maand geleden

Zijlstra kruipt en snabbelt zo wat bij voor de VVD, moeten we degene geloven die zelf vol met shit en leugens zat als politicus en daarom moest aftreden?

malion
malion
1 maand geleden

Even de FvD de grond in trappen, de CLUB weet steeds iemand naar voren te duwen die heel negatief over de FvD praat, hij laat zijn politieke onkunde zien schande voot Nederland. Ga een paar jaar zeilen.

Markiez
Markiez
1 maand geleden

Het feit dat er nog geen enkele partij een motie van wantrouwen heeft uitgesproken tav het huidige kabinet zegt genoeg.
Er is geen partij die er voor de bevolking is, in ieder geval niet voor de autochtone Nederlandse bevolking.

Oostwest-Thuisbest
Oostwest-Thuisbest
1 maand geleden

Die sLinkse psychopaat van Volks Verlakkerij en Democratuur kraamt alleen maar onzin uit….eerst zat hij in een datsja bij Poetin, wat compleet gelogen was en nu komt deze sLinkse droplul weer met demonisering…het zijn kennelijk zelf sLinkse fascisten die anderen voor fascisten uitmaken, zodat ze zichzelf daarmee denken vrij te pleiten …!!!
https://nos.nl/artikel/2216638-zijlstra-geeft-toe-ik-loog-over-ontmoeting-met-poetin

halbe waarheid
halbe waarheid
1 maand geleden

Halbe! Is ook zo’n deugkneus die de dupe is geworden van zijn eigen gestoorde gedrag,

Kees
Kees
1 maand geleden

Aanklagen dit is hate speech tevens demoniseren van de FvD ,kijk eens in de spiegel de enige fascisten die in den Haag zitten zijn de hele linkse kliek die tegen het referendum en tegen de wensen van het volk doorgaan met agenda 2030.

Inhetmeer
Inhetmeer
1 maand geleden

Kwalbe Zijkstraal weer!?……..die WEF-hoer?!……..die fascistische drol uit dat wereldje waar je absoluut géén elementair fatsoen bij je mag hebben?! Waar je een vunze psychopaat dient te zijn om daar binnen te komen?!

En dat stuk stront durft een de Vos voor fascist weg te zetten?!

Ik zal de dag zegenen dat dit soort van deze wereld wordt afgeknald. Punt!!

Nog niet!
Nog niet!
1 maand geleden

Mijn gegoede vader zei eens:
Het grootste SS bataljon in Nederland was het Friese.
Daar wil ik dit onsmakelijke wezen natuurlijk niet mee vergelijken, hoor.
Ik zou niet durven, in dit Nieuwe Nederland.

Brincky
Brincky
1 maand geleden

Hersenloze defaitist.

Sjefke
Sjefke
1 maand geleden

Die fantast ziet al jaren van alles wat niet waar is.
Helaas was zijn baas Rutte nog een graadje erger en is er ook nog voor beloond.
Helaas is liegen mode geworden in de tweede kamer.

totaljoy
totaljoy
1 maand geleden

Halbe Zijlstra aartsleugenaar die zijn moeder nog zou verkopen voor geld en roem.
De man die persoonlijk verantwoordelijk is voor het vergiftigen van onze natuurplassen (zie hiervoor uitzendingen van Zembla)
En nu is ons drinkwater in gevaar….!!!
Politici en Topambtenaren die NL bewust kapotmaken en daar miljarden aan verdienen.
1 eerst onze schone grond verkopen aan het buitenland.
2 Deze gaten weer opvullen met giftig afval uit het buitenland.
Terwijl ze een rijkelijk betaalde functie hebben om deze waterplassen juist te beschermen.
Topambtenaren die Topcriminelen zijn en schaamteloos miljarde binnenhalen met hun misdadige praktijken….!!!
En dan een eerlijke partij als FVD door het slijk trekken zonder enig bewijs.
Bewijs is er wel tegen Halbe zijlstra maar die mag hiermee doorgaan want de Topambtenaren houden elkaar de jand boven het hoofd in corrupt NL.

Scoop
Scoop
1 maand geleden

Een kind zou zeggen: ”Alles wat je zegt dat ben je zelf!”

salvar
salvar
1 maand geleden

eenmaal een l*l altijd een l*l.

Ron2
Ron2
1 maand geleden

VVD is intussen een partij met zeer narcistische en fascistische trekken. Alles wat hun in de weg staat daarop projecteren ze de afgrijselijke karaktertrekken van hun partij. Heb ze trouwens ook nooit gehoord over de viezigheid die er in GL ook is en zoals zich in elke partij idioten bevinden. Maar dat is niet erg. Alleen de partij die HUN belangen in de weg staan die zijn in hun ogen fout. De grootste fout zijn ze zelf en wat je zegt ben je zelf en uiteindelijk met hun kop door de helft als ze zo doorgaan met de asielindustrie en het geld wat ermee verdiend wordt.

dwd
dwd
1 maand geleden

projectie

Sander H.
Sander H.
1 maand geleden

Niet voor niets is z’n bijnaam Halve Zoolstra.

Peer
Peer
1 maand geleden

Wat een verschrikkelijke smeerpijp is dat toch. Geldt overigens voor veel linkse politici, waar ik hem ook onder rangschik. Discuseer eens over de inhoud. Maarja dan heeft links zowiezo geen argumenten. Dan liever de fascisten kaart trekken, dan hoef je niet op de inhoud in te gaan. Wat een verschrikkelijk land is dit toch geworden.

Peer
Peer
1 maand geleden

Nodig dit gedrocht aub niet meer uit

Sdl
Sdl
1 maand geleden

Deze ex minister moet zijn bek houden. Is zelf over de schreef gegaan en maar aannames verspreiden over FvD. Wegwezen met deze goser!! Zet hem maar de duimschroeven aan wat een idioot.

Pele
Pele
1 maand geleden

Eens een leugenaar altijd een leugenaar.

Rombout
Rombout
1 maand geleden

De VVD is dood en begraven.

Grens
Grens
1 maand geleden

Zijlstra is één vuile kakkerlak .
Vaccinaties troep spuiten promoten van die andere kakkerlak Bill Gates dat is dan
de norm van jouw vazal partijtje .👎!

Het is toch schandalig steeds maar weer die uitspraken over de FVD .

Dit is pure angst van VVD D66 ,waarom, hebben ze straks niks meer te vertellen als de FVD
het voor het zeggen krijgt in Nederland en valt die verschrikkelijke agenda van die kakkerlakken
in het niets .

Ook Zijlstra komt aan de beurs .

FVD 🙏👍

Waarheid verdienen wij.
Waarheid verdienen wij.
1 maand geleden

Halbe Pinokkio Zijlstra bla bla bla bla bla.

totaljoy
totaljoy
1 maand geleden

Halbe Zijlstra aartsleugenaar die zijn moeder nog zou verkopen voor geld en roem.
De man die persoonlijk verantwoordelijk is voor het vergiftigen van onze natuurplassen (zie hiervoor uitzendingen van Zembla)
En nu is ons drinkwater in gevaar….!!!
Politici en Topambtenaren die NL bewust kapotmaken en daar miljarden aan verdienen.
1 eerst onze schone grond verkopen aan het buitenland.
2 Deze gaten weer opvullen met giftig afval uit het buitenland.
Terwijl ze een rijkelijk betaalde functie hebben om deze waterplassen juist te beschermen.
Topambtenaren die Topcriminelen zijn en schaamteloos miljarde binnenhalen met hun misdadige praktijken….!!!
En dan een eerlijke partij als FVD door het slijk trekken zonder enig bewijs.
Bewijs is er wel tegen Halbe zijlstra maar die mag hiermee doorgaan want de Topambtenaren houden elkaar de hand boven het hoofd in corrupt NL.

Marian
Marian
1 maand geleden

Wat een loser, die Zijlstra

Back to top button
82
0
We lezen graag je reactie!x