Het ruimteonderzoeksinstituut van de Bulgaarse Academie voor Wetenschappen heeft onlangs zijn eerste officiële bijeenkomst over het bestaan van UFO’s en buitenaardse intelligentie gehouden. Dat zei professor Lachezar Filipov tijdens de ontbijtshow van zender Nova TV, meldt nieuwsagentschap Novinite.
“Tot nu toe was dit een taboe-onderwerp,” zei hij. “Maar door de toenemende interesse – niet alleen in Bulgarije, maar ook in het buitenland – zijn we van mening dat we op zulke fenomenen moeten reageren.”
De bijeenkomst werd georganiseerd naar aanleiding van de waarneming van een ‘grote platinakleurige vliegende schotel zonder ramen in de lucht boven Sofia’. De getuige vertelde Filipov dat hij de enige leek te zijn die het vliegende object zag.
“Hij nam contact met me op, maar wilde anoniem blijven omdat hij een groot zakenimperium heeft en bang is dat mensen hem voor gek zullen verklaren,” zei Filipov. “Hij heeft het alleen aan zijn vrouw en aan mij verteld.”
Filipov vertelde aan Nova TV dat de man ook getuige was van een ‘tijdwarp-incident’ op het moment dat de vliegende schotel wegvloog. “Dit is de reden waarom we een werkgroep willen opzetten binnen ons instituut,” zei Filipov. “We moeten deze meldingen onderzoeken. Er zijn mensen die dingen verzinnen, er zijn mensen die dingen zien maar niemand erover vertellen en er zijn mensen die mij benaderen en me vertellen wat ze hebben gezien. Maar de meeste mensen zijn bang voor gek te worden versleten. Als ze zien dat wetenschappers zulke incidenten onderzoeken, zijn ze misschien sneller geneigd hun ervaringen te delen.”
[Novinite]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





“Dit heb ik eerder gezien”: Holocaust-overlevende trekt lijn van nazi-Duitsland naar corona
China gebruikt ‘weerbeheersing om koers van tyfoon te beïnvloeden’. Is dit de Chinese versie van HAARP?
Deze neuroloog ziet steeds meer jonge patiënten en ze zijn allemaal gevaccineerd
Nigeriaanse rechtbank: Frisdranken van Coca-Cola zijn ‘giftig’
Minderjarigen slikken steeds vaker antipsychotica
Vreemde trillingen in Groningen geen aardbeving
Levensechte cellen gemaakt van metaal (video)
Beveiliger vaccinatiecentrum doet boekje open: ‘Er vielen zoveel mensen flauw dat er matten werden neergelegd’
Cathy gaat ‘zeker’ geen vaccin meer nemen: ‘Voor hetzelfde geld kon ik het niet meer navertellen’