De Belgische acteur Jean-Claude Van Damme liet de wereld afgelopen vrijdag tijdens de Franse talkshow Le Grand Journal zien dat hij weet hoe machtig de families Rothschild en Rockefeller zijn.
Van Damme mocht tijdens de uitzending iets vertellen over de Amerikaanse presidentsverkiezingen. Daarnaast gaf hij commentaar op kandidaten Donald Trump en Ted Cruz en de Russische president Vladimir Poetin.
Hij veranderde al snel van onderwerp en legde uit hoe de families Rothschild en Rockefeller de politici aansturen en van achter de schermen over de wereld heersen.
Deze families staan boven alle mensen waar we vanavond over praten – de lobbyisten, de presidentskandidaten – en domineren de continenten, aldus Van Damme.
Bekijk hieronder het fragment waarin JCVD ingaat op de twee machtige families:
[Canal+]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Egyptoloog: “Piramides en Sfinx zijn veel ouder dan wetenschappers willen toegeven”
Advocaat stelt lijst samen: dit zijn de 45 gevaarlijkste batchnummers
Monsterverdrag TTIP blokkeert Europees verbod op hormoonverstorende stoffen
Kwaliteitscontrole op medicijnen schiet tekort
Gezondheidsrichtlijnen van de WHO worden gewijzigd: dit wordt voorgesteld
De Panama Papers: Hoe het volk wordt misleid door de westerse media
De Ruttes, de Ollongrens, de Timmermansen, ze zijn bang voor wat er komen gaat. Vrouw schrijft bijdrage voor de strijd tegen de politieke elite
Michael Tellinger: Verloren beschavingen en vrije energie (video)
Computers van NASA staan vol UFO-geheimen