De Belgische acteur Jean-Claude Van Damme liet de wereld afgelopen vrijdag tijdens de Franse talkshow Le Grand Journal zien dat hij weet hoe machtig de families Rothschild en Rockefeller zijn.
Van Damme mocht tijdens de uitzending iets vertellen over de Amerikaanse presidentsverkiezingen. Daarnaast gaf hij commentaar op kandidaten Donald Trump en Ted Cruz en de Russische president Vladimir Poetin.
Hij veranderde al snel van onderwerp en legde uit hoe de families Rothschild en Rockefeller de politici aansturen en van achter de schermen over de wereld heersen.
Deze families staan boven alle mensen waar we vanavond over praten – de lobbyisten, de presidentskandidaten – en domineren de continenten, aldus Van Damme.
Bekijk hieronder het fragment waarin JCVD ingaat op de twee machtige families:
[Canal+]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Kijk: Menigte scandeert ‘arresteer Bill Gates’ voor diner met premier Boris Johnson
Deze mail kreeg de gemeente Brunssum na verbod op vertoning van film die klimaatgekte aan de kaak stelt
Mysterieuze signalen uit de ruimte komen van ver, heel ver
Indrukwekkende graancirkel ontdekt in Dorset. Welke mysterieuze krachten schuilen hierachter?
Bekende BBC-presentatrice (44) gestorven aan bloedstolsels na coronavaccin
Geld is bedacht om ons tot slaaf te maken. Politicus verklapt tijdens dit interview hoe we al sinds mensenheugenis worden misleid
Coalitie torpedeert motie Agema over onderzoek naar coronamaatregelen: ‘Absurd en laakbaar’
WHO past criteria coronatest aan vanwege vals-positieven
Ik ben ontmaagd door een vrouwelijke alien. 72-jarige man deelt zijn ervaringen in deze nieuwe documentaire