Mens en Dier

33 wetenschappers suggereren dat octopussen uit de ruimte komen. Zijn we allemaal aliens?

Help anderen door dit artikel met jouw vrienden op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Octopussen zijn mogelijk via kometen naar de aarde gekomen, zo stellen 33 wetenschappers in een nieuw onderzoek dat is gepubliceerd in het tijdschrift Progress in Biophysics and Molecular Biology.

Het onderzoek suggereert dat kometen verantwoordelijk zijn voor het ontstaan van leven op aarde en dat octopussen zo’n 270 miljoen jaar geleden naar onze planeet zijn gekomen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/10/nfn-donatie-2.png

Deze theorie staat bekend als panspermie, dat het leven verspreid in het heelal voorkomt en niet op de aarde zelf is ontstaan.

Totaal anders

Volgens de wetenschappers bewijst het DNA van octopussen dat ze niet op aarde zijn geëvolueerd.

In 2015 bleek dat het DNA van octopussen totaal anders is dan dat van andere dieren. Er werden maar liefst 33.000 verschillende eiwitten geïdentificeerd in het DNA van de octopus, veel meer dan mensen hebben.

De octopus is zelfs niet te vergelijken met andere weekdieren in de zee door zijn acht poten, het grote brein en het hoge IQ waardoor hij zelf problemen kan oplossen.

Geïmporteerd

“Het is aannemelijk dat die eiwitten zijn ontleend aan een verre ‘toekomst’ in termen van aardse evolutie, of realistischer: aan de kosmos,” klinkt het.

“Een aannemelijke verklaring is dat de nieuwe genen zijn geïmporteerd naar de aarde in de vorm van bevroren octopus-eitjes,” aldus de wetenschappers.

[Yahoo]

Interessant

Vond je dit waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

20 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
helder
helder
7 jaren geleden

Interresante theorie, maar er zitten volgens mij een paar haken en ogen aan. Stel dat de inktvis meekwam met een meteoriet, hoe heeft dat dier dat overleefd,? Het is een bijzonder dier dat zeker maar er zijn meer bijzondere diersoorten.

Jeff
Jeff
7 jaren geleden

Doe me nog maar zo’n maaltijd uit de ruimte dan!

Teun
Teun
7 jaren geleden

Ik denk eerder dat moslims uit de ruimte komen, die zijn zo wereldvreemd…

Henk
Henk
7 jaren geleden

De evolutie theorie is ook slechts een theorie.

Eerst was er niets, toen ging dat niets heel hard draaien en ontplofte.
Op de een of andere manier is de aarde uit ontstaan.
Wetenschappers zeggen dat we afstammen van de apen. Als we die tijdlijn verlengen stammen we dus af van steen.
Van een stuk steen naar een mens… nogal ongeloofwaardig.

Bewust
Bewust
7 jaren geleden

Als je het woord “komeet” vervangt door “ruimteschip”, dan wordt het verhaal heel wat aannemelijker .
Waarom moet de wetenschap toch alles bewijzen vanuit het beperkte aardse standpunt , waarbij geen ruimte wordt gelaten voor buitenaardse inbreng .
Het leven is deels hierheen gebracht door levende beschavingen , toen de Aarde nog in de wieg van de schepping lag , en deels gemanipuleerd en deels geëvolueerd .
Maar de buitenaardse inbreng is er altijd al geweest en zal ook altijd blijven .
De leerstof op de universiteiten is helaas ontdaan van deze kennis , zoals de religie ontdaan is van de Gnosis . Want de staat houdt ons arm en de kerk ons dom .
Denk eens ruim , out of the box !
Dus geen octopus-eitjes op een komeet , laat me niet lachen !

Arwijn
Arwijn
7 jaren geleden

Wat een ongelooflijke onzin! Octopussen zijn duidelijk de afstammelingen van de Old Ones uit de verste regionen van de andere dimensie. 😀

Pete del Fina
Pete del Fina
7 jaren geleden

Lees gewoon het Boek van Henoch. Hoe er door de gevallen engelen geëxperimenteerd werd met diersoorten. De (o.a.) octopus heeft gewoon de zondvloed overleefd.

Richard
Richard
7 jaren geleden

Wij zijn allemaal sterrenstof.

Defixiones
Defixiones
7 jaren geleden

– Hoeveel wetenschappers?
– 33
– Oh, laat dan maar

PREDATOR
PREDATOR
7 jaren geleden

En oktopus heeft 3 harten en ik ben van mening dat je bij een octopus niet kunt spreken van hersenen. Als je hersenen definieert als het zenuwweefsel in het hoofd, dan hebben ze natuurlijk wel zenuwophopingen in de kop. Maar ook in de tentakels!
Geloofwaardiger dat ie buitenaards is dan aards.

dna
dna
7 jaren geleden

H. P. Lovecraft

Back to top button
20
0
We lezen graag je reactie!x