Begin deze week werd in Syrië een Slowaakse delegatie onder leiding van oud-premier Jan Carnogursky ontvangen.
Voorzitter van het Syrische volkscongres Hammoudeh Sabbagh zei tijdens de ontmoeting dat Syrië de terroristen bijna volledig verslagen heeft.
Hij zei dat Syrië positief staat tegenover vriendelijke en vreedzame landen die het Syrische volk steunen en die op de hoogte zijn van het complot tegen het Syrische volk.
Solidair
Sabbagh benadrukte het belang van ontmoetingen met Europese delegaties in Syrië, zodat zij een goed beeld kunnen krijgen van de oorlog tegen de terroristen.
Hij merkte op dat westerse media de publieke opinie negatief beïnvloeden door de feiten verdraaien.
Carnogursky zei dat de Slowaakse delegatie Syrië bezoekt om zich solidair te tonen met het Syrische volk.
Houding
De oud-premier wees erop dat veel ngo’s in Slowakije al drie jaar lang elke maand demonstraties organiseren om Syrië te steunen in de strijd tegen terrorisme.
“Het doel van dit bezoek is om Europeanen te laten zien dat het tijd is om hun houding tegenover Syrië te veranderen,” zei Carnogursky na de ontmoeting tegen journalisten.
Hij sprak verder zijn waardering uit voor de overwinningen van het Syrische volk, leger en leiderschap en de Russische vrienden op de terroristen.
Foto: Pelz Wikimedia Commons
[SANA]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Deze boer doet met pijn in het hart al zijn koeien weg: ‘Waar blijven de beloftes, BBB?’
Neurologische luchtaanvallen
Duitse topgeneraal: “Rusland zal vrede brengen in Syrië, Westen moet Turkije in toom houden”
Onthuld: Amerikaanse overheid liet latino-vrouwen meer dan 60 jaar gedwongen steriliseren
Wat verdient de huisarts aan het vaccineren? ‘Tien oude krenten thuis prikken, en 919,70 euro verdiend’
Hoe gaat het met de eerste Nederlander die een basisinkomen krijgt?
“Van een basisinkomen ga je heus niet luieren”
Boeren vragen massaal stopregeling aan: ‘De voedselarmoede komt eraan!’
Medeoprichter Microsoft: ‘Werken met Bill Gates is alsof je in de hel bent beland’