Darlene Lieblich Tipton, een voormalige directeur van Fox TV, heeft aangekondigd dat ze een harde schijf in bezit heeft met daarop bewijs dat vlucht MH370 van Malaysia Airlines, die vier jaar geleden van de radar verdween, gekaapt is om organen van de passagiers te kunnen oogsten.
Volgens Tipton, die ontslagen zou zijn bij Fox omdat ze haar zakelijke e-mailadres had gebruikt om een benefiet te organiseren voor nabestaanden van de passagiers, waren de slachtoffers allemaal beoefenaars van Falung Gong en zijn hun organen naar rijke mensen gegaan.
Ze zei te hopen dat China beoefenaars van Falung Gong gaat arresteren zodat er een einde kan komen aan deze verschrikkelijke praktijken, waarbij organen uit levende mensen worden gehaald.
Tragedie
Tipton zei verder dat ze een film gaat maken over deze tragedie om dit soort ‘barbaarse praktijken’ te ontmaskeren.
Ze beweert een harde schijf in haar bezit te hebben met daarop gedetailleerde informatie die na de première van haar film openbaar zal worden gemaakt.
Ze wil het leven van de persoon die de informatie op de harde schijf heeft gezet naar eigen zeggen niet in gevaar brengen.
Geen details
“Ik kan op dit moment geen details geven,” legde Tipton uit. “Ik kan wel zeggen dat [de informatie] duidelijk maakt waarom MH370 is verdwenen.”
Vlucht MH370 van Malaysia Airlines verdween op 8 maart 2014 van de radar. Het toestel was op weg van Kuala Lumpur naar Peking.
Het vliegtuig is nooit teruggevonden.
Foto: Fiver, der Hellseher Wikimedia Commons
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Dolf Jansen prijst neonazistische Oekraïense burgemeester: ‘Wat een totale afgang’
Pepijn van Houwelingen is witheet: ‘Totale quatsch deze bangmakerij op de voorpagina van de Volkskrant’
De Dogon en het Sirius-mysterie
Aanstaande verkiezingen worden gehouden door aliens. Pakistaanse politieke zwaargewichten doen opvallende uitspraken
IJsland, het enige land dat criminele bankiers heeft veroordeeld
Bosbranden en klimaat: welk verhaal krijg je níét te horen?
Bewijs voor biovelden? Hart van hond en baasje klopt synchroon
Politicus slaat alarm over coronakampen in Canada: ‘Wat is hier aan de hand?’
Nederlanders werken door tot 67 jaar om pensioenen van de Fransen te betalen: ‘Echt tegen verzetten!’