Geen cent extra naar Brussel, zo riep premier Rutte. “Waar hebben we dat eerder gehoord?” vroeg Kamerlid Tony van Dijck (PVV). “Hij riep ook dat er geen cent naar Griekenland zou gaan.”
Hij maakte vervolgens 10 miljard euro over naar Athene, aldus Van Dijck.
De vraag is wat de premier gaat doen op het moment dat Nederland toch meer moet gaan afdragen aan Brussel.
Tekenen bij het kruisje
“Zet hij dan zijn veto in, of tekent hij dan toch weer bij het kruisje?” vroeg Van Dijck.
We betalen jaarlijks nu al meer dan acht miljard aan Brussel. Dat is meer dan wat we aan de politie of het middelbare onderwijs kwijt zijn in Nederland.
Als we niets doen, stijgt deze bijdrage tot meer dan 10 miljard euro.
Eruit
“Voor de Europese Commissie is dit nog niet genoeg,” merkte Van Dijk op. “Zij willen 13 miljard per jaar van Nederland.”
De PVV wil minder betalen en het liefst helemaal niets. De PVV wil eruit, weg van de EU die ons land probeert over te nemen, aldus het Kamerlid.
Nexit
Weg van die transferunie waarbij onze belastingcenten wegvloeien naar het Oostblok.
“Daarom pleiten we al jaren voor een Nexit, om weer vrij en soeverein te zijn en weer baas over ons eigen land, ons eigen geld en onze eigen grenzen,” zei Van Dijck.
Bekijk het filmpje hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Waarom zonnepanelen letterlijk levensbedreigend kunnen zijn
‘Als we dit EU-voorstel aannemen, komt het landelijk gebied in heel Europa in grote, grote problemen’
De titel grootste leugenaar gaat naar: Rob Jetten. Kijk hoe de D66-leider er op los loog tijdens het lijsttrekkersdebat
Regering Obama, de trouwe handlanger van Islamitische Staat
NCTV-manipulatietechnieken ingezet tegen Forum voor Democratie: zo werkt het
Italië stapt na coronacrisis waarschijnlijk uit EU, zegt deze Italiaanse arts
Pierre Capel heeft slecht nieuws voor de gevaccineerden: ‘Ik wou dat ik dit verhaal niet hoefde te vertellen’
Advocaat confronteert GGD bij prikbus in Friesland: ‘Hier wordt een ernstig misdrijf gepleegd’
Vorige week waren VVD, NSC en BBB nog tégen debat over de spreidingswet