Op de afbeeldingen die afgelopen zondag door het Amerikaanse Solar Dynamics Observatory (SDO) van de zon zijn gemaakt is een ongeïdentificeerd object waargenomen.
Tijdens een zonne-eruptie is een zwarte cirkelvormige anomalie zichtbaar die verbonden lijkt te zijn met het zonneoppervlak.
Het filament dat vrijkomt tijdens de eruptie gaat over de anomalie heen en lijkt er verder geen invloed op uit te oefenen want het object blijft intact.
{qtube vid:=5AwrJQ7V6bw}
{qtube vid:=bQ7RaOMHb5I}
In onderstaande video’s is te zien hoe het filament uiteindelijk loskomt van de zon. Ook is de terugslag op de zon te zien op het moment dat het object los wordt gekoppeld.
{qtube vid:=Ev8JGqDO8nk}
{qtube vid:=eQu_kvEsbGw}
Bron: YouTube/SunsFlare en MrMBB333
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Mysterieuze luchtgrotten van Nepal uitgehouwen op 47 meter hoogte
Het is een misverstand dat de coronamaatregelen zijn afgeschaft: ‘Absoluut schandalig wat hier gebeurt’
De verborgen geschiedenis van lymeziekte. Dit is de link met biologische oorlogvoering
Zwaarste aardbeving in 40 jaar en vulkaanuitbarsting richten ravage aan op Hawaï. Bekijk spectaculaire beelden van de lavastroom
Flashback: Rutte tegen Wilders: ‘U liep weg op het hoogtepunt van een crisis, je doet dat niet’
Mysterie rond mummies van Nazca kan geschiedenis veranderen. Worden er geheime experimenten gedaan?
De oorsprong van terreurgroep IS. Dit onthullende interview doet je ogen openen
Propagandabedrijf voerde lastercampagne tegen journalisten
Dit zijn de 5 populairste tassen van dit moment