Theo Fijneman uit Oosterhout kwam tijdens een burenruzie ten val en lag vier maanden in coma. Hij moest alles weer opnieuw leren en werken ging niet meer.
Voordat hij ontwaakte uit zijn coma had hij een bijna-doodervaring. “Ik was al ‘daar’, praatte met mijn overleden zus, maar werd teruggestuurd omdat ik dingen moest verbeteren,” vertelde hij aan BN DeStem.
Eenmaal teruggekomen gooide hij zijn levensstijl om. “Ik probeerde alles goed te doen en mensen te helpen. Alcohol heb ik afgezworen,” zei hij.
Niet te geloven
Fijneman is bijna dagelijks in zijn scootmobiel in Oosterhout te zien, waar hij zwerfvuil opruimt. Soms heeft hij wel 10 tot 12 volle vuilniszakken per dag. De gemeente haalt ze iedere dag bij hem op en geeft hem nieuwe zakken.
“Het is niet te geloven wat mensen tegenwoordig allemaal op straat gooien,” zei hij. “Het is vooral veel plastic dat ik opraap.”
Verder komt hij ook veel ongewone dingen tegen, zoals mobieltjes, reiskoffers en volle luiers. Daar komt volgens hem veel ongedierte op af.
Ergste
“Het ergste vind ik de enorme hoeveelheid plastic in de oceanen, en wat dat doet met de zeedieren” zei hij tegen de krant.
“Dat ik ook bijdraag aan een netter straatbeeld, is meegenomen,” klonk het nog.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Hoe Tegeldepot zich beweegt in een turbulente bouwmarkt
Niburu staat klaar – Update 2 – De ontknoping
UFO verschijnt op commando. Rapper praat tijdens dit interview openhartig over bovennatuurlijke ervaring
Rariteitenkabinet: Ilja Ivanov en zijn mens-aap-hybride
Verpleegster Nicole doet boekje open over coronaprikken: ‘Dit heb ik werkelijk nog nooit gezien’
Uitvaartverzorgers kampen met nieuw fenomeen: ‘Ik word aan de lopende band geconfronteerd met bizarre zaken’
Filmpje: Europarlementariër laat tijdens donderspeech geen spaan heel van Von der Leyen
Bilderberg heeft democratie gesloopt. Moeten we ons zorgen maken?
De kleur is blauw: tijdens de bosbranden in Los Angeles gebeurde er iets heel wonderlijks