De CIA en de overheid sproeien chemicaliën, virussen en zware metalen uit boven Zweden. Dat zegt de fractievoorzitter van de Groene Partij in de gemeente Vingåker, zo meldt de Zweedse krant Aftonbladet.
Volgens Pernilla Hagberg moeten experts erop gaan toezien dat sproeitanks niet langer in vliegtuigen worden geïnstalleerd.
Haar uitspraken worden door wetenschappers verworpen als een samenzweringstheorie. Volgens Hagberg worden door vliegtuigen zogeheten ‘chemtrails’ gesproeid, die gifstoffen bevatten om het weer te beïnvloeden.
Agenda
“Dit verschijnsel doet zich momenteel erg veel voor in Zweden,” zei Hagberg. “Deze sporen bevatten veel chemicaliën, virussen en zware metalen zoals aluminium die het weer beïnvloeden.”
Pernilla Hagberg stelt dat de CIA en de Amerikaanse National Security Agency (NSA) achter de uitstoot van de chemicaliën zitten. De inlichtingendiensten zouden de technologie gebruiken om het weer te manipuleren en hun eigen agenda na te streven.
Hagberg meent dat ook de Zweedse overheid bij het project betrokken is. Volgens haar is het sproeien van chemtrails boven Zweden namelijk goedgekeurd door de regering.
Durven
De Zweedse benadrukt dat ze als individu spreekt en niet als vertegenwoordiger van de Groene Partij. Ze belooft te proberen een einde te maken aan de chemtrails als ze wordt herkozen. “Dit is een controversieel en zeer gevoelig onderwerp,” zei ze. “Het is erg interessant om hier onderzoek naar te doen en ik weet dat er verschillende politici zijn die stappen zouden willen ondernemen, maar niet durven.”
Hagberg kan niet rekenen op veel steun van meteorologische instituten. “Ik kan moeilijk geloven dat iemand het weer op die manier zou kunnen manipuleren,” aldus Anette Levin van het Zweedse weersinstituut SMHI.
Volgens Levin is er een eenvoudige verklaring voor de strepen in de lucht. Zij denkt dat de strepen worden veroorzaakt door de uitlaatgassen van vliegtuigmotoren.
Bron: Aftonbladet.se
Gerelateerd:
- Waarom sproeien ze in vredesnaam? (video)
- Nederland wordt wakker onder chemtraildeken
- Nieuw: chemtrails sproeien met ballonnen
- Chemtrails: Grieken geloven dat de overheid hun bewustzijn wil manipuleren
- Vereecke grijpt vragenuurtje aan voor chemtrails
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Mysterieus signaal opgepikt op 240 miljoen lichtjaar van de aarde
‘Sleep verantwoordelijke bankbestuurders voor de rechter’
‘Hail Satan’: Nieuwszender toont ‘per ongeluk’ satanisch ritueel in journaal
Extreme kou in Canada: 53 jaar oud sneeuwrecord bijna verbroken. Wat ligt er in het verschiet?
Cardio-anesthesioloog is het zat: ‘Ik ga me met alle wettelijk toegestane middelen verzetten tegen onze regering’
Redactrice Newsweek: “Zionistische huilebalken hebben geen banden met Israël”
Veelgebruikte vaccinatienaalden kunnen kankerverwekkende stoffen lekken: “Ik vind dit verschrikkelijk”
Vrijgegeven Wob-stukken laten zien hoe de overheid reageerde op bijwerkingen: ‘Zeer zorgwekkend’
Journalist: “Aanslag Berlijn was mogelijk valse vlag-operatie van de CIA”