Een onderzoek van een arts uit de Amerikaanse staat Illinois lijkt aan te tonen dat het coronavaccin het adaptieve immuunsysteem van het lichaam onderdrukt, met als gevolg dat gevaccineerden bepaalde ziektes makkelijker kunnen krijgen.
De theorie van dr. Nathan Thompson zou de zogeheten ‘doorbraakinfecties’ kunnen verklaren, waarbij mensen na hun vaccinatie corona oplopen.
In een video van 16 minuten, die woensdag is verwijderd door YouTube, vertelt Thompson dat hij toestemming heeft gekregen van een gezonde patiënt om voor en na de eerste en tweede prik bloedtests af te nemen.
Nog verontrustender
Voor de vaccinatierondes was er niets aan de hand. Na de eerste coronaprik nam Thompson een toename van het aantal CD8-cellen waar, die onder andere kankercellen doden. Na vaccinatie gingen deze killercellen af op cellen die het spike-eiwit aanmaakten, legde de arts uit.
Na de tweede prik zag hij iets wat nog verontrustender was. Het adaptieve immuunsysteem van de patiënt leek te worden onderdrukt. Er werd een hoge concentratie granulocyten gemeten. Die verschijnen ten tonele bij een bacteriële infectie of weefselschade, zei Thompson.
Na de tweede prik werd een veel lagere concentratie lymfocyten – waaronder CD4- en CD8-cellen, dus natuurlijke killercellen – gemeten. Het gevolg hiervan is een verminderde weerstand, zei hij.
Auto-immuniteit
Volgens de arts blijkt uit de tests dat de patiënt lijdt aan auto-immuniteit, waarbij het immuunsysteem gezonde cellen aanvalt.
Nu het adaptieve immuunsysteem het te druk heeft met weefselschade, loopt de gevaccineerde patiënt meer risico om besmet te raken, zei de arts.
[Infowars]
‘Ontluisterend’ rapport scheurt beerput op het Mediapark open. Martin Bosma ontmaskert platvloerse graaiers bij de NPO
Groep onderzoekt geestverschijning in Guildford (video)
Het effect van neurotoxinen uit amalgaamvullingen
Bestorming Britse ambassade en de rol van de reguliere media
Luis in de pels van auto-industrie ontwikkelt revolutionaire luchtaccu met bereik van 4500 kilometer. Dit is een gamechanger
Orka communiceert met mensen door motorgeluid te imiteren (video)
De Jonge krijgt wind van voren: ‘Deze cijfers zijn misleidend en bewijzen niet dat vaccineren werkt’
Koude kernfusie: Gaat Andrea Rossi de energiemarkt veroveren?
Robert Fico: zolang ik premier ben, zal Oekraïne NOOIT lid worden van de NAVO