Mens en Dier

Twitteraar vraagt volgers hoeveel mensen ze kennen die ziek zijn geworden na vaccinatie. Dit zijn de reacties

Help door deze info met iedereen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

FVD-voorman Thierry Baudet retweette een bericht van Emiel, die zijn volgers de volgende vraag voorlegde: “Hoeveel mensen kennen jullie in je omgeving die ziek zijn of ziek zijn geworden na vaccinatie?”

In enkele uren tijd hebben vele honderden mensen op het bericht gereageerd. Een greep uit de reacties. “Moeder van een vriendin van mij heeft neurologische verschijnselen en haar zusjes ineens hartklachten. Mijn tante heeft ook hartklachten na vaccinatie. Het is heel verontrustend. Een kennis overleden aan een hersenbloeding,” schrijft Chrissy.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“Twee personen overleden, één hersenbloeding, één met ernstige hoofdpijnklachten, één met stollingsproblemen (mijn moeder),” zegt Jastno.

Overleden ook goed?

Mary reageert: “Na vaccinatie één keer gezichtsverlamming, twee keer trombosebenen, één keer TIA en één keer hartklachten.”

“Overleden ook goed? Dan een buurman, 52 jaar, gezond, twee weken na de prik volkomen onverwacht een hartaanval,” zegt Winston.

“Vier buren overleden kort na de prik. De broer van een vriend ook overleden kort na de prik,” voegt Nicole toe.

Orakela zegt: “Eén keer overlijden, drie keer plotseling kanker, twee keer hartfalen.” Ben schrijft: “Buurman myocarditis.”

“Persoonlijk ken ik vijf met hartproblemen en één met stollingsproblemen, twee evenwichtsproblemen en twee sterfgevallen, allen binnen een paar maanden na volledige vaccinatie en boven 70 jaar,” twittert Wolfss.

Zo geniepig is dit vaccin

“Velen,” antwoordt Nelleke. “Zeker 10. Maar niemand kan het met zekerheid zeggen. Zo geniepig is dit vaccin.”

Anita: “Zeven. Bloedstolsels hersenen, Bell’s Palsy, auto-immuunreactie (ernstige huiduitslag), darminfectie, twee keer geheugenproblemen, benauwdheid, extreem moe.”

“Eén kennis: acute hartspierontsteking, drie miskramen, één kennis ontstoken lymfeklier, één trombose hersenen, één kennis fikse trombose in been (opengesprongen), buurman spontane jicht en vlekken op gezicht, klant overal netelroos, moeder idem, veel griepklachten na J&J,” zegt Es.

“Éen ontsteking hartspier (man, 35), één hartproblemen (man, 70), één menstruatieprobleem (vrouw, 39), één dubbele borstkanker (vrouw, 50),” twittert Happiness1103.

Voor leugenaar uitgemaakt

“Toch een heel aantal. Cliënt met tijdelijke blindheid na vax, moeder met ernstige trombose na één prik, oedeem en trombose bij diverse cliënten, blijvende vermoeidheid,” schrijft Ilse.

Sasje schrijft: “Neef, begin 30, kon na de spuit de trap niet meer op. Oom met hartproblemen op IC beland. Verschillenden in mijn omgeving sterk verouderd en klagen over ‘dat ze niet meer dezelfde zijn’ na de spuit. Ik ken er inmiddels meer die ziek zijn geworden van de spuit dan van corona.”

Ook klagen mensen dat ze voor leugenaar uitgemaakt worden omdat ze zeggen dat ze mensen kennen die vaccinatieschade hebben.

4.8 131 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze informatie belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

148 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
wolfje168
wolfje168
3 jaren geleden

Met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid dan?

Edwin
Edwin
3 jaren geleden

Direct bij te schrijven op het conto van HdJ. Dat deze man nog kan slapen.

Ed Kas
Ed Kas
3 jaren geleden

kan hier aan toevoegen;

  • Buurman (al 26 jaar lang, nooit ziek) , na 2e spuit last van evenwichtsstoornis en duizeligheid. valt soms gewoon om.
  • Goede kennis, na 1e spuit hartklachten, hartstilstand en bloedproppen. kon nog net op tijd gereanimeerd worden
  • vrouw van een collega van een vriend na 2e prik last van hart, bloedproppen en overleden

leuk spul hoor dit prikje

Edward
Edward
3 jaren geleden

De vaccinatie schade is enorm, dit is helaas de realiteit. Toch stop deze prikdwang niet en word zelfs geïntensiveerd. Het volk p(r)ikt het….

Jan
Jan
3 jaren geleden

In dit is nog maar het begin ergste gaat nog komen

b@rt
b@rt
3 jaren geleden

Honderden reacties………tegenover miljoen vaccinaties …….niet zo druk om maken.

De voordelen van het vaccin wegen niet op tegen de nadelen ervan ………………

Als je besmet wordt met corona beland je namelijk in het ziekenhuis, een bijwerking is net als een frikandel zo weg …. :p

(aldus Hugo)

Jacky
Jacky
3 jaren geleden

Dat verklaart meteen waarom ik de ambulance zeker 3 a 4 keer per dag hoor.

William
William
3 jaren geleden

Blijkbaar overlijden er ook heel veel vrachtwagenchauffeurs want alleen in Nederland komen we er 10.000 te kort…

Henk
Henk
3 jaren geleden

ik ken er 4; 2x fibromyalgieverergering 55 jr, 1x knieen weigeren alle dienst 61 jr eigen bedrijf en nu arbeidsongeschikt en 1x totaal verdwijnen van conditie. Eigen trap oplopen is bovenaan 5 min. puffen en happen naar adem 61 jaar.

Exegese
Exegese
3 jaren geleden

Ik kan er ook meer dan genoeg opnoemen die na de prikken ernstige klachten hadden, maar alsof dat niet genoeg is, ik hoor steeds vaker dat de geprikten een gevaar vormen voor de ongeprikten in plaats van andersom . Zij schijnen de spike eiwitten die ze in grote hoeveelheden aanmaken te verspreiden waardoor anderen er ook door besmet raken met alle ellende van dien. Een arts onderzocht het bloed van een patiënt voor de prik, na de prik en vervolgens na de tweede prik. Het bleek dat het natuurlijke afweersysteem steeds verder werd afgebroken tot het niveau van de hiv-patient. Zie Niburu.co We kunnen nog heel wat ellende verwachten in de toekomst .

anita
anita
3 jaren geleden

En nog wordt het niet openbaar gemaakt. Waarom toch niet???? Zijn wij allemaal leugenaars of heeft men dan toch iets te verbergen?

Annemarie
Annemarie
3 jaren geleden

Binnenkort zelf kindertjes! Ik ben intens verdrietig!???????

Rob Bentvelzen
Rob Bentvelzen
3 jaren geleden

We gaan verder: Zoon van een goede kennis, 6 weken ziek na jansen. De groothandel waar ik mijn spullen koop, de man van een van de medewerksters, 2 dagen na prik blind aan linkeroog. De zoon van een andere medewerker, ziek zwak en misselijk na prik, was daarvoor een actief baasje. Mijn moeder, lichte trombose, niet heel erg maar voor de prik had ze het niet.
Goede kennis werkt in naburig bejaardenhuis en ziet allerlei klachten en verschijnselen die men ervoor maar zelden had.

Thoughtful
Thoughtful
3 jaren geleden

“Ook klagen mensen dat ze voor leugenaar uitgemaakt worden omdat ze zeggen dat ze mensen kennen die vaccinatieschade hebben.”
Geeft niets.
Als die mensen zelf problemen gaan ondervinden, naar ze toelopen en in hun oor fluisteren “leugenaar”

Charlotte
Charlotte
3 jaren geleden

In Europa loopt het op inmiddels naar 2 miljoen vaccinatie schade,, ?

Allard
Allard
3 jaren geleden

Twee mensen overleden na de prik zo vertelde een vriend; het betrof zijn broer en een bekende. Verder in mijn omgeving iemand die een ontsteking aan de hartspier kreeg na de prik.

Edo Timmermans
Edo Timmermans
3 jaren geleden

Het is zo overduidelijk dat die spuit fout is,
voor vrijwel iedereen hier in elk geval.
De propaganda gaat maar door, de massa slaapt maar verder…
Misschien dat de mensen wakker schrikken wanneer overal zieke en zwakke baby’s worden geboren, de ‘pandemic babies’.
https://odysee.com/@WhatIsTruth_WasIstWahrheit_2:f/PANDEMIC-BABIES-(BABIES-FROM-VAXXED-PARENTS):d

Elise
Elise
3 jaren geleden

ja Hugootje, deze mensen zijn allemaal gek. En jij bent normaal toch? Maar de dag, dat iemand jou iets aan gaat doen, komt steeds dichterbij. Gewoon, omdat je die persoon iets hebt afgenomen. Haar of zijn leven, een kind, een ouder, een goede vriend enz.
God straft uiteindelijk ook. Zou je toch moeten weten, als je vooraan in de kerk zit. Mijn moeder zei vroeger altijd: de mensen die vooraan in de kerk zitten, dat zijn de mensen met poen, macht etc. en die zijn hypocriet. Niet te vertrouwen dus.
Ik doe niks(even gezegd aan de geheime mee luister/kijk staats dienst), ik laat het over aan karma.

sam
sam
3 jaren geleden

Of het volk het pikt of niet. Ze zullen door blijven gaan….

Donder en bliksem
Donder en bliksem
3 jaren geleden

Nou hier nog meer, collega na vacc al 6 wk ziekenhuis en in coma , andere collega hartproblemen na vac , vrouw van collega gordelroos, 1 collega last van ogen en plotseling slecht zien. Erg sportieve zwager die veel sport,geen energie meer.
Kan niet meer op fiets naar werk.
Echtgenoot, opgezette benen, vergeetachtig.om van vriend naar ziekenhuis en moet been laten afzetten,. En ze gaan nog gewoon door met de gifspuiten!!!
Ik hoop dat ze berecht gaan worden. En Pfizer ook!

Arnie
Arnie
3 jaren geleden

Ik heb nu al een oom en een neef verloren na de prik, nu is er nog een neef die zichzelf van het leven heeft beroofd toen hij te horen kreeg dat na zijn linkerbeen ook het rechterbeen geamputeerd moest worden vanwege trombose, een dag voor zijn daad kreeg ik een appje van hem, Arnie je hebt gelijk gehad, vergeef me.

Juriaan
Juriaan
3 jaren geleden

Maar lekker blijven prikken wat zal nederland rustig en slim worden. En de prikpooier achter traliesmet pinokkio met celmaat

Juriaan
Juriaan
3 jaren geleden

Dit krijg je met een sadistische schoolmeester zonder medische opleiding, dan krijg je een Jozef Mengele

Klaas Waak
Klaas Waak
3 jaren geleden

De omvolking loopt op rolletjes.

888
888
3 jaren geleden

voor iedere vaccin slachtoffer, en vaccin dode, een rode kaars, in een stille tocht, om hun te herdenken in de naam van alle naabestaande, en voor hen die nu zijn of haar man of vrouw permanent moeten verzorgen door vaccinschade, zo kunnen we onze ongenoegen uiten naar de regering,en de rest van deze kleik die meedoen aan deze genocide, de rode kaars symboliseert het bloed van alle slachtoffer die zijn vergiftigt door de dwang die hen is opgelegt, en ja het bloed kleeft aan hun handen, ik persoonlijk verwerp die genen die hier aan mee doen, ik wens alle nabestaande veel sterkte toe, ik leef met jullie mee gecondoleerd, en voor de slachtoffer wens ik beterschap, veel kracht en liefde toegewenst gegroet,

Ron
Ron
3 jaren geleden

Hugo is veel erger dan Mengelen.
Hugo gaat de geschiedenis in als eerste klas moordenaar.
Het zal je vader of man maar zijn.
Als de mensen nu niet wakker worden.

Pm’er
Pm’er
3 jaren geleden

En er mag doorgeprikt worden door die satanisten???

Hoe dan???

Elske
Elske
3 jaren geleden

Vriend van ons 42 topsporter kern gezond 4 weken na vaccinatie overleden.

G van Peet
G van Peet
3 jaren geleden

Een paar weken na de tweede prik…had moeder ineens 1,5 liter bloed nodig.enige weken daarna… hemoglobine 6… ongeveer een half jaar later alles weer op peil
Zij ziet de link niet…is 87 jaar..
Nee, aan de spuit kan het niet liggen…
Toch de eerste keer dat ze bloed nodig had..

René
René
3 jaren geleden

de gehele Corona hype is 1 grote leugen / fake, maar ik vraag me toch af of deze gezondheidsproblemen echt waar zijn in deze mate?…als dit echt waar is kan dit toch niet lang meer in de doofpot blijven?? Een paar mensen kunnen ze wel om liegen of verwaarlozen maar grote aantallen?? Als in mijn kring dit iemand zou overkomen zouden de verantwoordelijken hier goed- of kwaadschiks hoe dan ook voor boeten.

Bezorgde burger
Bezorgde burger
3 jaren geleden

Ik heb het ook al meerdere keren geschreven. Bij ons in de buurt ook een jongen van 24 jaar en een moedertje van 39 jaar plotseling overleden. Dan een gezonde man van 46 jaar ook ineens hartaanval overleden. En dan 3 mensen rond de 60 waarvan 1 hersenbloeding en andere hartaanval.
En drie ken ik die na vaccinatie trombose kregen in arm, long en been. En eentje nooit geen hartpatiënt ineens een vergrote hartkamer …
wie trekt er in Gods naam aan de noodrem …
dit is toch te absurd voor woorden dat dit spul nog geprikt mag worden. Waar is mevrouw Agnes Kant. Die is toch om aan die bel te trekken !!
Hier zou een rechtszaak van gemaakt moeten worden. Dus mijnheer Bart Maes. Werk aan de winkel !!

Harry de Transgevaccineerde
Harry de Transgevaccineerde
3 jaren geleden

en dat allemaal dankzij de ongevaccieerden
wat een lachertje de mensen die gevaccineerd zijn wacht maar de “griep” of een nieuwe variant die ze verzinnen komt eraan zien hoeveel dit dan overleven
ben blij dat we bij de mensen horen die goed geinformeerd zijn en niet naar de schoolmeester luisteren met zijn grote onzin verhaaltjes hij durft niet eens antwoord te geven als Gideon of Thierry of Pepijn wat vragen hierover
de “lafaard” man man ik wordt kotsmisselijk van die kerel

Meriba
Meriba
3 jaren geleden

Een buurvrouw van me, haar schoonvader na de tweede prik.
Volgende dag overleden.
Oudjes uit het verpleeghuis waar ik werkte:
2 gevallen opeens trombose benen.
Wat mij opviel, 2 mensen met parkinson waar in een korte tijd de symptomen aan het verergeren zijn.
En meer doden achter elkaar op andere afdelingen.
Alles word afgeschoven, ja ze zijn oud, er word niet over gepraat.
Het is afschuwelijk om in zo’n schijnheilige wereld te moeten leven.
Waar is mijn Nederland gebleven en waar is jullie eerlijkheid mensen?????

John Doe
John Doe
3 jaren geleden

Op dit moment ken ik niemand die schade heeft door vaccinatie….
Dat komt omdat ik aan het begin van Covid-19 alle energievreters heb verbannen uit mijn leven of te wel de mensen die nu waarschijnlijk gevaccineerd zijn.

Op het werk wel een aantal collega’s die gevaccineerd zijn en trots hun QR code laten zien, spreek je ze hierop aan, dan zie je zichtbaar schaamte ontstaan.
Misschien dat dit een mooie bijwerking is….schaamte.

Biowarfare
Biowarfare
3 jaren geleden

Pff ff alles opnoemen wat ik zo weet van geprikten om me heen:

  • pa heeft covid gehad, nergens last van erna. Toch 1 prik daarna gehad: duizelig, verward, valt vaker uit het niets op de grond en hij weet niet hoe dat komt
  • ma heeft covid gehad, nergens last van erna. Toch 1 prik daarna gehad: zeer verward, hoofdpijn, misselijk en ze weet niet hoe dat komt
  • mijn oude baas: geprikt en allerlei vage klachten en zeer verward geworden
  • vrouw van mijn oude baas: enkele dagen na de prik in het ziekenhuis met zware longontsteking
  • meerdere collega’s: geprikt en nu vaker ziek thuis met vage klachten terwijl ze ervoor nooit ziek waren
  • nieuwe baas: geprikt en een week later een week thuis met griep.
  • buurvrouw dood aan hartaanval vier weken na de prik
  • in ons dorp zijn de laatste maanden veel jonge mensen aan hartaandoeningen en andere vage dingen gestorven, totaal zeker 7 zover ik weet
  • enz
  • enz

Hopeloos allemaal!

momusopus
momusopus
3 jaren geleden

Ken er ook twee… als ik het woord vaccin + vraagteken laat vallen blijft het stil

Mars
Mars
3 jaren geleden

Veel van het volk is zo vreselijk dom dat al leg je de lijken voor hun neus ze nog ontkennen want dat is wat je doet als je ook zo dom bent geweest om je vol te spuiten met rotzooi.
Gewoon de feiten ontkennen en mensen voor leugenaar uitmaken.
En ze wensen jou als gezond mens ook die ellende want men neemt helemaal geen verantwoording voor anderen.
Allemaal schone schijn.

Zeer Bezorgd.
Zeer Bezorgd.
3 jaren geleden

Ik werk op Slachtofferhulp, zet deze reactie hier anoniem neer. Er is een zeer opvallende stijging met éénzijdige ongevallen. Het begon deze zomer met een steeds snellere stijging in de aantallen. Mensen die onverklaarbaar tegen bomen, huizen en (lantaren)palen aanrijden. Fors aantal dood, andere zijn nauwelijks aanspreekbaar. Ik ben niet de enige die het opvalt, mijn collega’s zien het óók.
Wij hebben opdracht er niet over te communiceren, buiten het kantoor.
Einde melding.

woppie
woppie
3 jaren geleden

bewijzen, tja… je gevoel zegt das foute boel. Als iedereen nu gewoon eens stopt om die zooi in hun lijf te spuiten en dat covid paspoort ook gewoon wegsmijten, dan blijft het detoxen over. Maar het gaat veel erger worden, dat kan gewoon niet anders. Dit zijn de eerste gevallen.

Karel Franssen
Karel Franssen
3 jaren geleden

Ik kan er aan toevoegen:
Mijn buurvrouw, met wie ik een goed contact had, 58 jaar oud, 1,5 week na tweede vaccinatie, met een hersenbloeding in de tuin gevonden, een week nog in coma gelegen en een maand geleden overleden. Was kerngezond.
De zoon van mijn zus, neefje dus, 18 jaar, sportman, beoefend drie sporten : Hartzakontsteking, nu aan het herstellen en revalideren.

Redhead
Redhead
3 jaren geleden

3 in mijn omgeving binnen 6 weken, alle 3 hartstilstand, reanimeren had bij alle 3 geen nut meer

Markus
Markus
3 jaren geleden

Allemaal moeten ze erop blijven hameren dat ze dit vast gelegd willen hebben! Zo hoorde ik van de week van een collega dat zijn vrouw na de injectie van Pfizer een bloedklont in d’r been had gekregen en ze waren er op tijd bij. Daar wouden de artsen ook geen melding vast leggen. Toch apart dat ze kern gezond was en na 2 weken ineens dit krijgt na de spuit.
Dus toen ze erop bleven hameren dat ze dit moesten melden werd het uiteindelijk gedaan.

Dus laat je niet afschepen als je familie bent of vrouw of vriendin van het slachtoffer. Zij MOETEN dit vast leggen!

Billy
Billy
3 jaren geleden

Vriendin na prik nog maar zicht van 40 procent had bloedingen achter oog. Zwager herseninfarct.moeder van schoondochter plotseling doof aan 1 kant. Collega hartinfarct. Andere collega trombose
Kan nog meer benoemen over mensen uit omgeving.

Leo the lion
Leo the lion
3 jaren geleden

dat is een hele goede idee van die twiteraar Emiel om Mensen er over te laten praten, gooi de beerput en onder de tafel geveegde waarheid maar bloot dit zijn verhalen die gehoord dient te worden, maar laten men er geen misbruik van maken van allerlei onderliggende ziektes die men al had om die te gaan misgebruiken om die lijst grote te maken , Dan lijkt het net op fake nieuws media.het echte vehaal dat moet gehoord worden. Nogmaals Mensen laat je horen. je staat er niet alleen voor.

Ytske
Ytske
3 jaren geleden

Op mijn werk 1collega met hartaanval, ze had nooit hart klachten. Is aan het revalideren. Een kennis heeft rare gevoelloosheid aanvallen in beide armen en andere vage klachten. En andere kennis moest 4 minuten na 1e pfeizer met gillende sirene worden afgevoerd. Ze heeft het overleefd. Gelukkig.

Pedro L
Pedro L
3 jaren geleden

kijk anders eens in deze telegram groep
eind augustus paar duizend leden, inmiddels meer dan 65000…..alles over vaccinatie schade en erger……

https://t.me/covidvaccineinjuries

Vlinder
Vlinder
3 jaren geleden

Ik reageer al niet meer op vele berichten. Vriendin van mij,ontstoken klieren in nek en schouders,misselijk,hoofdpijn,voelt zich heel slecht,kan nauwelijks nog slikken. Maar het ergste is ze ontkent dat het van de prik komt ik denk schaamte had haar hier al voor gewaarschuwd.

Diana
Diana
3 jaren geleden

Schoonvader van collega 2 weken na prik ingestort en week later overleden. Schoonmoeder andere collega hersenbloeding en overleden. Moeder van nog een collega overleden. Buurman van schoonmaakster, 50 jaar, kerngezond en tijdens fietsen overleden. Manager vreselijk last van maagzuur en onverklaarbare hoofd- en nekpijn. Naaste collega, nooit ziek, nu al 4 weken verkouden, hoesten en verward. Veel andere mensen op werk zwaar verkouden. Gisteren zei er 1: maar het is hooikoorts hoor. In oktober haha. Ik zit er als ongevaccineerde tussen en mankeer niks. Maar ik mag niet mee uit eten met het bedrijfsuitje want ik heb geen qr code en laat me absoluut nooit testen.

robroyofireland
robroyofireland
3 jaren geleden

Partner 30 jaar verpleegkunde,Twee mensen met beide Tia waarvan 1 daarna met bloeduitstortingen over het rechter been waardoor het been bijna zwart werd.De ander beide vreemde pijnlijke en etterende onstekingen over armen
Al de mensen die het corona kregen en naar zieknhuis werden gebracht zijn overleden en de mensen die thuis uit ziekten leven nog . In de haven kapitein daags na prik een hersenbloeding en overleden in ziekenhuis. Vrouw/buurtbewoner met jaren terugkerende depressies werd opgenomen en vervolgens gedwongen zich te laten vaccineren of ze zou uit de hulp/behandeling worden gezet.De leuke cursus vaarbewijs ging voor ons niet door want vaccinatie werd verplicht gesteld. Het word steeds gezelliger en de media zwijgt over al deze idiote feiten als het graf.

PERM.
PERM.
3 jaren geleden

Blaren op de tong die zich in de loop van de nacht verder verspreiden tot diep in de keel.

Een maagbloeding.

Een hartinfarct.

Een ernstige vorm van haaruitval.

Longproblemen.

Hartproblemen.

Problemen met lopen.

Menstruatieproblemen.

Vanwege mijn werk ontmoet ik veel mensen. Het aantal mensen met problemen na vaccinatie is zeker even groot als het aantal mensen met nog geen problemen.
Ik spreek bovendien veel mensen die weigeren een tweede vaccin te nemen. Het mag duidelijk zijn dat de vaccins niet veilig zijn. De verantwoordelijken, waaronder Hugo de Jonge, mogen hun straf niet ontlopen. Een straf afdwingen zal helaas niet via de rechterlijke macht gaan. Onze D66 rechters zijn mede schuldig aan het veroorzaken van dit vele leed. De arrogantie van deze gasten wint het momenteel nog steeds van de waarheid. Maar ooit zal het recht zegevieren. Ook zij moeten zich ooit verantwoorden voor de Hemelse Rechter. Het minachten van Gods Schepping en Zijn schepsel zal niet ongestraft blijven. Dat laatste leert de Bijbel ons ook. Vreselijk is het te vallen in de handen van de Levende God. Onze God is niet alleen een God van Liefde, Hij is ook rechtvaardig. Ik hoop dat dit zal doordringen tot de verantwoordelijken van de slachting. Opdat ze zich nog zullen bekeren van hun boze en kwaadaardige daden.

Realistic
Realistic
3 jaren geleden

Na bijna 2 jaar coronaangst ken ik nog steeds niemand die er ziek is van geweest of gestorven.ook ken ik niemand die klachten heeft na die spuit..
1 keer per week kijk ik wel eens naar youtube of deze site en dan hoor ik iets over corona. De rest van de tijd kom ik het niet tegen. Alleen in de media schijnt het te bestaan in mijn beleving.

Pieternella
Pieternella
3 jaren geleden

Tja, al die klachten zijn een verdienmodel voor Big Pharma. Zij smullen van al die mensen met klachten, waaraan ze weer hun “medicijnen” kunnen verkopen die de symptomen onderdrukken, maar niet genezen, iedere 3 maanden weer een tas medicijnen nodig, Big Pharma loopt daarmee binnen. Wat te doen? Haal de perverse prikkel eruit. Voor straf moet Big Pharma bedelen, dus No Cure, No Pay. Dat zal ze leren gezonde mensen ziek te maken.

Shem64
Shem64
3 jaren geleden

Hersenbloeding, chronische moeheid, verkrampte handen voor een week, snelle veroudering en twee keer versnelde kanker, binnen een half jaar dood.

Hugo
Hugo
3 jaren geleden

Jammer dat ik niemand ken

Eleonora
Eleonora
3 jaren geleden

Zo triest dit! En dat is nog pas het begin. Mijn hart huilt voor alle mensen die de komende maanden en jaren de gevolgen van de injecties voor hun kiezen krijgen ….

Anonimus
Anonimus
3 jaren geleden

Ken er ook 3 met permanente vaccinazi schade waarvan er 1 is overleden aan bloedstolsels in de hersenen…

Bob
Bob
3 jaren geleden

Tot op heden, ik ken nog steeds niemand in mijn omgeving met enige zichtbare prikschade. Ik houd het scherp in de gaten. Ben benieuwd over een aantal maanden.

sterk
sterk
3 jaren geleden

Twee overleden, 1 uitslag over heel der lijf en dat is nu zo goed als weggetrokken en 1 heeft een dag of drie gruwelijke hoofdpijn gehad.,,,,, (Maar niks aan de hand en nu doorlopen (Hugo))

la vérité
la vérité
3 jaren geleden

hier gaat het met iedereen heel goed.

ken niemand die het hier heeft genomen.

Anoniem
Anoniem
3 jaren geleden

Volgen wetenschappers in Spanje geven de ‘gevaccineerde’ ook straling af waardoor anderen zich niet lekker voelen in hun omgeving… Het verhaal hierachter is dat ze voor 5G geen infrastructuur hoeven uit te rollen omdat de ‘gevaccineerden’ als antennes (door nanotechnologie grafeenoxide, ijzerdeeltjes, darpahydrogel, sm102 =niet geschikt is voor humanitair gebruik in de’vaccins’)dienen…Door de nanostoffen krijgen veel mensen vroeg of laat minuscule bloedpropjes die moeilijk traceerbaar zijn, alleen met een D-mineer bloedtest… En inmiddels zijn er al veel wetenschappers op de hoogte van het feit dat een virus niet meer dan ontgiften van lichaam is… En er op alle’virussen’ patent zit dus deze ‘vergiftigingen’door mensen gemaakt zijn… PCR, mondkapjes, vaccins=gif =reactie van lichaam hierop=’ virusklachten’… En maar lekker vangen en mensen voor de gek houden…

Jan Jean John
Jan Jean John
3 jaren geleden

Het belachelijke van deze hele situatie is dat de overheid, de GGD deze zeer serieuze vraag had moeten stellen en niet een burger. De overheid laat ons behoorlijk in de steek wat dit betreft.
Ook de grote meerderheid van de 2e-kamerleden stellen deze vraag nooit aan hun achterban. Alsof het een taboe onderwerp betreft, terwijl het juist heel erg actueel is.

Sjakie
Sjakie
3 jaren geleden

bij mij op werk werken 900 mensen en tegenwoordig paar keer per maand ambulance. Eerder 1 keer per jaar.

Ange
Ange
3 jaren geleden

Ik ben nu al enige tijd lid bij een groep in Telegram ‘COVID VACINE VICTEMS’ en heeft al bijna 200.000 abonnees, schokkende feiten van vele vax slachtoffers. Net zoals mijn schoonvader, pijn aan hart gekregen, coma, hartfalen, 56 jaar..
Mijn papa, 82jaar, nooit ziekte gehad of ziekenhuis gelegen, 1ste spuit en kreeg rugklachten, onderzoek gaf aan nierkanker en ’troebel’ in de slagader naar de 2de gezonde niet, operatie is levensgevaarlijk,, op 6 maanden is mijn papa immobiel geworden, 30 of meer kg lichter, en mentaal is hij er niet meer, hij heeft mijn moeder al paar x gemeld dat hij gaat stoppen, die man ziet enorm af vd pijn en de overgang is zo snel gegaan dat het ongelofelijk is..
Mijn laatste “normale” gesprek, heb ik nog serieus ruzie met hem gehad over het vax en alles daarrond en van die Schwab zei hij nog ‘is dat ne Hitler dan ofwat’ en wat me het helderste bij blijft van het gesprek was de zin dat hij zei “nog liever dood van de spuit dan van corona” mijn hart brak en breekt iedere dag dat ik hem heb zien wegkwijnen en de haat naar Bill Gates explodeerd

Den
Den
3 jaren geleden

Vader, overleden 69. Hartfalen.

JoepMeloen
JoepMeloen
3 jaren geleden

Het gevoel voor leugenaar uitgemaakt te worden dat ken ik. Mijn moeder is magnetisch geworden vlak na de prik, maar niemand die het geloofd, ik heb het gefilmd nog wat het niet geloofd, ik vraag me dan af, wat voor baat heb ik er bij om erover te liegen?

Deppie
Deppie
3 jaren geleden

Tegenover gestelde vraag; hoeveel mensen kent men die echt ziek zijn geworden van een coronagriep, hierdoor in het ziekenhuis zijn beland of hier aan zijn overleden. Zelf ken ik niemand uit mijn directe omgeving die deze vraag bevestigen. Wel moet ik zeggen dat er een aantal is (o.a. mijn oudste zoon) die een paar dagen ziek zijn geweest vanwege corona. Bovenstaand artikel geeft aan dat het middel erger is dan de kwaal. Met mijn vrouw voer ik steeds dezelfde discussie over de mortaliteit van covid. Zij is doktersassistente en gaat mee in het narratief van de overheid. Zij heeft zich ook ‘vrijwillig’ laten vaccineren. Daarentegen weiger ik de prik. Toen mijn zoon enige tijd geleden dus ook corona kreeg vond zij dat hij een arts moest raadplegen omdat hij op een gegeven moment koorts kreeg. Hij heeft zich wel laten testen, maar is na een aantal dagen hersteld. Hij heeft nog wel enige tijd last gehad van reukverlies, maar voor de rest geen dramatische gebeurtenis. Corona is een vervelende griep, maar niet iets om hiervoor de totale wereldbevolking plat te spuiten. Vaccinatie is nog steeds het sleutelwoord en wordt door de overheden verkocht als de enige ‘echte’ oplossing. Merk echter in mijn omgeving dat er meer mensen zijn die hier vraagteken bij zetten. Hoop en bid dat het maatschappelijk besef over de onzin van vaccinatie zal groeien.

Cobes
Cobes
3 jaren geleden

Het is de schuld van rutte, vele geven Hugo de jonge de schuld, maar er wordt voorbij gegaan dat hugo het slaafje van rutte is en alles in opdracht van rutte doet, want als het fout gaat moet rutte iemand hebben die de klappen voor hem opvangt, en hugo is zo stom dat hij dat niet merkt omdat hij op macht geilt. Dus als er straks iemand voor moord moet worden opgepakt en aangeklaagt is dat zeker ook rutte die de aanstichter hiervan is.

elisabethje
elisabethje
3 jaren geleden

Ik doe intussen al lang geen moeite meer om de mensen die ik ken te waarschuwen of info te geven. Ze hebben niet willen luisteren, ze zijn boos geworden, ze hebben me genegeerd, ze hebben me gek verklaard, of ze hebben me verbannen. Nou ja, … als ze nu iets voorkrijgen, dan moeten ze bij mij niet komen klagen. En hoewel er zijn die dat dan wel doen (maar het verband niet leggen), dan denk ik in mezelf: tja, da’s dan pech voor jou.

Eefje Indy
Eefje Indy
3 jaren geleden

Vader van een vriendin van mn dochter, kan al weken niks door ontstoken hartzakje na vaccinatie zit nog steeds geen verbetering in. Collega van mijn man longembolie na vax en andere collega van hem hartproblemen ook na vax. Oud collega menstruatie klachten na vax. En andere oud collega werkte met iemand wiens vriendin een miskraam heeft gekregen. Corona: 1 vriendin die ernstig ziek was en nee, ze is niet voor vax gegaan ze vertrouwt t voor geen meter!

YapYap
YapYap
3 jaren geleden

6 Ouderen met plotselinge dementie-verschijnselen.
1 Met hartproblemen. 1 Met hersentumor of iets dergelijks, en kreeg drainage-systeem ingebouwd in cranium.

klaas
klaas
3 jaren geleden

kennis op Aruba, opgenomen na 2e spuit, dood

Marco
Marco
3 jaren geleden

Of er nou wel of geen vaccinatieschade is, die spuit komt er bij mij en mijn gezin gewoon niet in. Reden? Ik zie er de noodzaak niet van in, de propagandamachine eromheen vertrouw ik niet en alleen ik bepaal aan welke medische ingreep (medisch experiment) ik meedoe en niemand anders. Geen industrie, geen overheid, geen (corrupte) politici, niemand.

H.A.Thus
H.A.Thus
3 jaren geleden

2 moeders van vriendjes van mijn zoon binnen een week na vaccinatie met j&j aan hersenbloeding overleden

Eef
Eef
3 jaren geleden

Buurmeisje van 13 al weken aan het vloeien met pijn in buik en rug
Collega vitale fitten man na de tweede prik trombosebeen.
Familielid kampt met schilklierprolemen navde prik… lekker spul hoor…. ikzou het iedereen aanraden NOT!!!

Roos
Roos
3 jaren geleden

Ik ben in mei.i Heb ik corona spuit gehad en in september tumor in nier gevonden.

Back to top button
148
0
We lezen graag je reactie!x