CoronaMens en Dier

Geert Vanden Bossche voorspelt totale chaos: ‘Dit kan het einde van de westerse beschaving betekenen’

Help door deze info met vrienden op je social media te delen!

Er zullen steeds minder ongevaccineerde mensen en steeds meer gevaccineerden in het ziekenhuis terechtkomen. Dat zei viroloog en vaccinoloog Geert Vanden Bossche in een interview met Clas Sivertsen, oprichter van Assaya.

Dus hoe langer deze pandemie voortduurt, hoe minder voorzorgsmaatregelen de ongevaccineerden hoeven te nemen. Leef gezond en vermijd extreme situaties, adviseerde Vanden Bossche.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Het is allemaal met elkaar verbonden

Hij voorspelt dat we over enkele weken of maanden een ‘enorme chaos’ gaan meemaken. “Het zal beginnen met ziekenhuizen die omvallen,” waarschuwde de viroloog.

Sivertsen merkte op dat ondertussen de cryptomarkt instort en de inflatie maar blijft stijgen. “Het is allemaal met elkaar verbonden,” reageerde Vanden Bossche.

Hij zei verder dat Afrika dit spel ‘gaat winnen’. “Waarom? Omdat zij niet vaccineren. Alleen in het noorden en het zuiden, maar zelfs in Zuid-Afrika is de vaccinatiegraad nog altijd relatief laag.”

Voortgestuwd door de mens

Daar worden hier en daar wel wat gevallen gemeld, maar doen zich geen omikrongolven voor, zei hij. “Ze ontwikkelen groepsimmuniteit. Daar moeten we allemaal naartoe. Dit zou het einde van de westerse beschaving kunnen betekenen,” zei Vanden Bossche.

De vaccinoloog wees erop dat dit niet langer een natuurlijke pandemie is, maar een pandemie die wordt voortgestuwd door de mens.

“Als ongevaccineerde hoef je je geen zorgen te maken,” verzekerde hij.

Interessant

Vond je deze informatie belangrijk?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 234 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

249 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Greet Rieset
Greet Rieset
3 jaren geleden

Een niieuwe episode zonder mensenkinderen(onderdelen)handel is alvast een feit, laat een volgende stap naar beschaving maar komen.

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
3 jaren geleden

Het einde van de EU nadert… Wij gaan terug naar onze soeverein !! Euro is niks meer waard.. Gulden komt terug !!

Vlinder
Vlinder
3 jaren geleden

Ik ben niet geprikt!😃😄😇🤗

Marco
Marco
3 jaren geleden

Heb me nooit zorgen gemaakt, ook niet tijdens de 3 dagen dat ik die hoax geloofde. Niet heel ingewikkeld om die stupiditeit te doorzien, moet je alleen wel willen.

Theo
Theo
3 jaren geleden

Blij dat ik niet gevaccineerd ben

Peter
Peter
3 jaren geleden

Wat een pracht mens deze van den Bossche. Iemand die eerlijk en oprecht is en zeer vakkundig.
HIJ IS EEN ÉCHTE WETENSCHAPPER ……. geen gekochte overheidswetenschapper

Merijn Hugens
Merijn Hugens
3 jaren geleden

Het einde van de Westerse “Beschaving”…..bij nader inzien misschien helemaal zo gek nog niet…..

Hugo
Hugo
3 jaren geleden

Deze man waarschuwt al twee jaar dat die spuiten gif spuiten zijn, en deze man is verguisd door alles en iedereen die tegen het narratief was. Het wordt nu wel eens tijd voor eerherstel voor deze man. MSM schaam je kapot.

G.Zhukov (Z)
G.Zhukov (Z)
3 jaren geleden

laat u lekker volspuiten met het geweldige vaccin
de buurvrouw dacht wat anders maar daar hebben we niet over
zonder dollen we moeten opstaan tegen deze idioten met het virus syndroom
het gaat om heel andere dingen en ja zeker vd Bossche heeft wel degelijk gelijk
kijk wat ze doen met de boeren ik steun ze ten alle tijden
HET IS TIJD STA OP!!!!!!!
voordat deze mongolen het voor ons voorgoed verknallen
of verlaat Europa nu het nog kan en leef een gezonder leven

Sita
Sita
3 jaren geleden

dank je wel van den Bossche

David
David
3 jaren geleden

Oké als ongevacineerde hoef je je geen zorgen te maken? Het einde van de westerse beschaving, ziekenhuizen die omvallen, financiële crises… maar blijkbaar merk je daar alleen iets van als je gevaccineerd bent🤣…alles is met elkaar verbonden dus ongevacineerde gaan daar ook last van hebben als zijn voorspellingen ook daadwerkelijk uit zouden komen! Over 3 a 4 maanden even kijken wat er van zijn ongefundeerde voorspellingen uit gaan komen.

William
William
3 jaren geleden

Ik vrag me af hoeveel mensen NIET gevaxed zijn

EKR
EKR
3 jaren geleden

En nu ga ik in m’n directe omgeving de gevolgen nog meer zien: een collega die zelden tot nooit ziek was, 2 spuiten genomen, beroerd van de tweede, afgelopen maand 2 weken ziek geweest. paar keer getest, maar negatief. daar begreep ze niets van. *zucht* gisteravond werd stiefzoon van m’n werkgever tijdens het rijden onwel, kon zichzelf veilig aan de kant krijgen en zn moeder gebeld + locatie doorgeven. hij is in de twintig. morgen gaan ze naar het ziekenhuis. ze denken dat hij een lichte tia heeft gehad. collega riep uit: ‘wat hoor je dat de laatste tijd toch vaak!’ ze snappen er niets van. ik heb in de tussentijd de olifant die in de kamer staat, maar roze geverfd….

t de vries
t de vries
3 jaren geleden

Ik had eind tweeduizend negentien corona of te wel een zware griep .Verkregen door een vriend die al weken liep te hoesten .Zijn zoons en ik maanden hem om zijn arts te bezoeken ,toen hij dit deed na lang zijken van onze kant kon hij direct door naar het ziekenhuis .Vier dgen later overleed hij .Daar bij had hij zuiker en hartfalen dus zijn imuniteit was al niet super .Maar goed ik heb geen vaccinaties genomen ,heb geen enkele last van welk nep virus dan ook de nep corona is na enkele maanden verdwenen ,heb geen bijwerkingen zo als zo velen in mijn kennisen kring tot overlijdens toe na de vaccinaties .Zij hebben last van bloedklonters kanker geen goede imuniteit steeds ziek schade aan de luchtwegen .Dit veroorzaakt door vaccins zo ook de oversterfte .Een kuipers de gluiper en ook de jonge zijn schuldig aan zo wel de komende chaos in ziekenhuizen als de afbraak van de imuniteit van de bevolking ,Het boekje van de indoctrine van schwab is excact het geen nu gebeurd chaos op alle gebied met medewerking van de tassendtager rutte en zijn mede vazallen . Laten wij ons hoeden voor hun idiote spel en onze maatregelen nemen .Deze psychopaten afzetten nu het nog kan en ze geen enkele kans geven hun spel tot een voor hun goed einde te brengen

Bauke
Bauke
3 jaren geleden

Beetje onsamenhangend verhaal op deze manier.

Dirk
Dirk
3 jaren geleden

Ze waren ( en nog) me veel te opdringerig,met hun vaccinaties en mijn voorgevoel was,van niet doen,dit doe ik met alles,me voorgevoel laat me nooit in de steek.Dus ben ik blij dat ik me niet heb laten vaccineren,en bevalt me prima.

Steve Schaisse
Steve Schaisse
3 jaren geleden

100% mee eens met Geert vd Bossche.
In Afrika gaan de vaccinaties in de vuilnis, en ze lachen ons uit.
Ze komen allemaal naar NL, kijk maar naar Ter Apel, komen ze met hun witte handje open om het geld en uitkeringen te innen.
NL staat bekend bij de asielzoekers…
Hier in het Westen is iedereen die gevaccineerd is zo suf als maar wat en vinden alles goed…
Ben je niet gevaccineerd, dan zie je ook alles in en ben je gezond.

Eppo
Eppo
3 jaren geleden

Begin van de Herfst staan Ze weer allemaal rijen lang voor een Boostertje bij de GGD priklokaties
En stemmen Ze weer allemaal op Rutte (VVD) ze geloven ook de omvolking niet.
Laat Ze , het is zinloos aan een doodpaard te trekken .

Greet
Greet
3 jaren geleden

Ja hij bedoelt het goed. Hij waarschuwt al zolang dat te vaak vaccineren in een periode waar veel zieken zijn het imuunsysteem naar omlaag gaat.
hij blijft er maar op hameren dat de griep niet de enige ziekte is. En dat gevaccineerde mensen niet meer zijn opgewassen om andere ziekten te onderdrukken.
ergens heb ik totaal geen medelij met de vaxers omdat de meeste die ik ken narcisten zijn die zich hebben laten vaxxen.maar owee die ouders die hun onschuldige eigen bloedjes hebben katen vaxxen of nog laten doen.
die ouders ken ik een grote woede naar, terwijl hun kinderen onschuldige wezentjes zijn. Alleen wij de antivaxers kunnen ze van de ondergang redden door mensen om ons heen bangte maken. Laat ze ons maar uitlachen als conspiracy en weet ik nog meer. Als dat voorkomt dat één kindje dan niet gevaxt word was het niet voor niets 💪

ADAM
ADAM
3 jaren geleden

Geen prikken hier maar maak me wel zorgen hoe het gaat met wonen, een eigen huis, hypotheek etc. Die gaan ze ook afpakken. En de straffen die volgen voor ongevaccineerden. En spaargeld. Altijd zuinig geleefd en wat gespaard. Je kan maar beter niets hebben en elke maand alles opmaken. Klotetijd.

Engelbracht
Engelbracht
3 jaren geleden

Toch verdrietig, zelf niet gevaccineerd, de rest van familie wel in en in triest

Vrijheid2022
Vrijheid2022
3 jaren geleden

Welke westerse beschaving??, kijk alleen al hoeveel mensen zijn vermoord in de rest van de wereld door die deepstate griezels die ons “lijden”, minimaal 11 miljoen door clinton, hussein obama en bush/cheney, in samenwerking met de europese landen de afgelopen 25 jaar.
Dan ook nog een gecentraliseerd monetair systeem, wat alles corrumpeerd, Ts tijd voor wat nieuws!! waar het individue weer alle macht heeft ipv een staat of regime enz.
Dit is heel simpel op telossen, een munt invoeren die een vaste waarde heeft, waarop niet gespeculeerd kan worden en alleen als ruilmiddel gebruikt kan worden.
Met geld kopen ze nu alles en iedereen op en om, zodra dat bij hun weg is en het is van iedereen, dan volgt de rest vanzelf en wordt de wereld een veel betere plek voor de 99% van de wereldbevolking.

Ernst Gluipers
Ernst Gluipers
3 jaren geleden

Mensen geef jezelf de komende roerige tijden als ongevaccineerde ook vooral extra bescherming door dagelijks quercetine, zink en vitamine D te nemen.
S,ochtends en S,avonds 1 quercetine capsule 1 Zink tablet en 1a2 vitamine D.

Bart
Bart
3 jaren geleden

en dan.. komt Wobke of Kaag ….echt het maakt geen verschil Alleen nieuwe verziezingen maken kans op verandering maar dan onder toezicht van een nieuwe commissie. Niets kan blijven zoals het was en zeker de manier van stemmen verwerken niet! Dat is vragen of FRAUDE, het is er op gedesigned zelfs. Geen inzage in de broncode van deze toestellen… dan ” riekt het al”. Dan maar beter ALLES met de hand tellen en handmatig verwerken met dubbele controles.

Neppandemie
Neppandemie
3 jaren geleden

De zwakkere en oude mensen overlijden eerst. De dommen zullen vrijwillig zich laten vaccineren om “gered” te worden en bij iedere vervolgprik worden ze meer kwetsbaar voor ziektes.

eautiful nature
eautiful nature
3 jaren geleden

Ben benieuwd of al die voorstanders in het kabinet en van het rivm ook het loodje gaan leggen. Want die hebben toch netjes alle prikken en boosters genomen he, jongens?? En al die instellingen die ook hard hebben meegewerkt op jullie advies. Blindelings vertrouwen. Nu, we gaan het zien. Als je maar wel onthoudt dat het dus NIET aan de ongevaccineerden ligt!!

Geert-Jan
Geert-Jan
3 jaren geleden

Beschaving is het nooit geweest!

Liek
Liek
3 jaren geleden

Gewoon de ziekte doormaakten is het beste. niet al die vaccinaties nemen.

Marrob BE
Marrob BE
3 jaren geleden

Helaas heeft van de Bossche gelijk.
De ramp gaat zich voltrekken.
De boeren moeten winnen, anders zijn de ongevaccineerden ook het haasje.
Gewoon volhouden en geen paniek.

Een moeder
Een moeder
3 jaren geleden

Wat zijn we dit zeikkabinet zat met die gluiperd nog erger dan ze opa is Hitler hijzelf donder hem uit die toren sta op laat je horen 65 miljard naar balletdanser die ze eigen volk vermoord Niet POETIN hele E U moet op de schop en wel nu

Nick name
Nick name
3 jaren geleden

Apologies for my negative thoughts.

It is bad for the unvaxxed as well.
I imagine myself sitting in an almost empty neighbourhood with no food, hospitals, electricity, tap water and blocked sewage.
No employees to run essential services.
It is exactly that. Chaos.

I hope that it doesn’t come to forced vaccination when they are unable to explain the cause and blame it on the unvaccinated. After all, they know our postcodes…

What a nightmare we are living. It is unbelievable what can happen when people feel a threat. Mental dysfunction. Within 10 years, from love to extinction.

Te laat Wakker :(
Te laat Wakker :(
3 jaren geleden

Jezus wat heb ik zo’n spijt dat ik mij toen de tijd heb laten vaccineren. En dit voornamelijk om zo toch nog op de manege waar mijn dochter paardrijlessen volgt te kunnen komen omdat dit ons ding samen was. Ik de spuiten gehaald. Lockdown en niemand mocht de manege meer op. Tijdje later werden alle maatregelen afgeschaft. Nu begint de ellende weer opnieuw. Geen spuit komt meer in mijn lichaam met een experimenteel vaccin!!

Jan
Jan
3 jaren geleden

Hier kweken een soort van kasplantjes mens.
Pilletjes voor dit en dat, vaccintjes voor ditjes en datjes. Op den duur kan de mens niet meer functioneren zonder pillen, en vaccins.
Dan maar beter naar Afrika dan. Maar ze willen ons daar niet hebben, vanwege zeer slechte ervaring uit de geschiedenis.

Vrijheid
Vrijheid
3 jaren geleden

Welke beschaving??? Alles is doordrenkt van kindermishandeling, leugen & bedrog, satanisme, enz. Tijd om te ontwikkelen naar een beschaving met liefde en empathie.

Gezondheid (MGTOW)
Gezondheid (MGTOW)
3 jaren geleden

De westerse “beschaving” was er een waarbij we moesten doen met leugens. We werden ook met leugens opgevoed. En zelfs de voedingsgewoonte was extreem ongezond, ook voedingsmiddelen die als gezond werden beschouwd, bleken in de werkelijkheid extreem ongezond. Verder werden we ziek gemaakt door chemtrails en de goedgelovigen werden gemakkelijk overgehaald om zich te laten vaccineren, waardoor de volksgezondheid zo krankzinnig slecht werd. Als dit de westerse “beschaving” moet voorstellen, dan laat daar maar alsjeblieft heel snel een einde aan komen.

BAVIAAN
BAVIAAN
3 jaren geleden

Artikel bij rtv Drenthe ….. Financiële zorgen bij UMCG: ziekenhuis voert vacaturestop in…………Daarmee krijgt hij al gelijk……..

Alez
Alez
3 jaren geleden

Hahaha, nog steeds geloven mensen in de besmettelijkheid van virussen. En de schuld maar aan de regering geven. Miljoenen nederlanders die demonstreren voor de huizen van de betrokkenen lsten pas zien. WIJ zijn de baas.

M.J
M.J
3 jaren geleden

Hier 3 van de 4 niet gevaxt. Helaas mijn oudste wel. Omgepraat GGD arts omdat mijn kind overgewicht heeft kans dat mijn kind cov kon krijgen en eraan dood gaan zei de ggd arts. Ons toestemming had ons kind niet, maar 16 jaar. Besluit kind staat boven beslissing ouder wat wij vreemd vonden. 2 keer Pfizer gehad. Paar weken last van hoofdpijn en altijd verkouden. Mijn kind heeft prikspijt en zei dit nooit meer te doen. Is nu bezig met boksen 4 keer in de week trainen en voeding schema om af te vallen en een boks talent. Wij hopen dat dit met een sisser afloopt. Maar het doet wel pijn dat zoiets kan gebeuren. Wij hebben altijd gedacht dat wij de ouders verantwoordelijk zijn tot de kinderen geheel zelfstandig kunnen zijn.

Carmenv35
Carmenv35
3 jaren geleden

En laat ze dat nou net goed uitkomen. Vergis je niet, alle landen werken samen op weg naar ww3. En dan komen ze de burgers zogenaamd redden er komt 1 grote wereldorder. Nato wordt het wereldleger om wat er van de bevolking over is in toom te houden. 1 wereldbank. Elite blij en burgers mogen insecten eten. Tenzij we allemaal opstaan tegen deze tirannie en niet meedoen. Google maar eens op David Icke.

Dingerydoo
Dingerydoo
3 jaren geleden

Het enige waar ik me zorgen om heb gemaakt, en nogsteeds doe zijn de achterlijke maatregelen die ze bedenken.

Bep
Bep
3 jaren geleden

Deze arts vertelde in het prille begin wat wel en niet oké was. Perfecte uitleg video over hoe het gif vaccine werkt en de daardoor gevaarlijke uitwerkingen van het immuunsysteem. Uiteraard heeft hij gelijk gekregen maar je ziet hem niet in de MSM tv of journaille. Wat een gemiste kans en een grote fout van het gehele beleids circus.

Herman R
Herman R
3 jaren geleden

Precies👍, zo gaat t straks! Chaos🤢 1st & daarna n eerlijke✌ beschaving.

Marianna
Marianna
3 jaren geleden

het laatste zinnetje, als ongevaccineerde hoef je je geen zorgen te maken, hoe wordt dat bedoeld?

ik zal niet snel bang zijn om “het virus”te krijgen, maar de geschetste omstandigheden vind ik zeker zorgelijk.

michael
michael
3 jaren geleden

Dat deed ik toch al niet!

Ralph
Ralph
3 jaren geleden

Popcorn erbij,voetjes omhoog en we gaan kijken hoe spannend het wordt….

Lee
Lee
3 jaren geleden

Nexit!!

Fransdo
Fransdo
3 jaren geleden

Nou, ik ben blij dat ik als ongevaccineerd niets heb te vrezen. Ben daar overigens ook nooit bang voor geweest.

By the way, misschien heb ik wat gemist maar ik hoorde zo weinig meer over Israël die toch vaccinatie-voorloper genoemd kan worden. Google gaf geen antwoord. Duckduckgo wel.

Daaruit, zie https://www.frontnieuws.com/nieuwe-studie-en-pfizer-documenten-bewijzen-dat-covid-19-vaccinatie-massale-ontvolking-zal-veroorzaken-door-onvruchtbaarheid-en-dood/

blijkt dat het Corona-vaccin ook heel goed door het leven had kunnen gaan als anticonceptiepil. Want als de ouders al niet direct zwaar ziek worden of overlijden door het vaccin dan is een indirect bijverschijnsel nog steeds dat je soms geen kinderen kunt krijgen of je kinderen zwaar gehandicapt ter wereld komen. En wat was de bijbedoeling van Bill Gates eigenlijk ook al weer?

Ikke
Ikke
3 jaren geleden

Er is helemaal geen pandemie, dat zouden mensen eens moeten gaan snappen. Alles is bij Rutte gericht op Total control, hij geeft geen fuck de puppet van Schwa(l)b(e). Maar hij gaat het niet winnen. Nu de boeren, straks massaal. Dit kabinet moet en zal vallen met hun leugens en corruptie. En tegelijk het geldsysteem. Er is teveel gericht op macht en controle. Maar ze vergeten dat wij zelfs de machtige Shell om kunnen kieperen.

Mars
Mars
3 jaren geleden

Ik voorspel je massa arrestaties van iedereen die meewerkt of meegewerkt heeft aan deze zwendel.

Jan van Zuchtelen
Jan van Zuchtelen
3 jaren geleden

Ik ben niet zo voor voorspellingen want waar zijn die op gebaseerd?

Hopla
Hopla
3 jaren geleden

Wat verstaat men onder beschaving
Er is geen beschaving , kan deze ook niet verdwijnen. Één gemis minder
Spike eiwit uitscheiding lijkt mij een probleem worden
Daarnaast de voedsel-, lucht-, en water kwaliteit welke gemanipuleerd wordt
oorlogsdreiging waarbij Nederland de oorzaak zal zijn,
“ is Rotterdam.door Duitsland of Nederland platgegooid destijds” we weten het niet
knettergek volk , met alle sympathisanten
Van WHO , VN, WEF / Bilderberg de bedrijven middel-, groot, onderwijs, gezondheidszorg , gemeenten/ burgemeesters, artsen, media, politie, leger , Willem met zijn handtekeningen voor einde democratie op 27 oktober 2020 , ze doen allemaal mee!

Maar gelukkig is er hr van den bossche
Met goed nieuws 👍

niknok
niknok
3 jaren geleden

nooit nooit een prik van die farizeeërs

Vosje
Vosje
3 jaren geleden

Vanaf het begin van de corona voelde ik dat het niet klopte ,heb naar me gevoel geluisterd me mijn echtgenoot en ik hebben de prik geweigerd ben er dankbaar voor

Rogier Patriot
Rogier Patriot
3 jaren geleden

Heb vertrouwen in je aangeboren immuunsysteem! Vaccinatie is om je ziek te houden want dan verdienen ze aan je!

Marcel
Marcel
3 jaren geleden

Rare vraag misschien. Van den Bossche schrijft: ‘Als ongevaccineerde hoef je je geen zorgen te maken.’

Ik ben ongevaccineerd, maar mijn vriendin heeft helaas wel twee prikken genomen (juni 2021). Kan zij mij via seks / zoenen besmetten met de vaccin-ellende? Shedding, heet dat geloof ik. Google levert uiteraard het antwoord niet (alleen maar pro-vax linkjes).

Thanks!

Brunhilde
Brunhilde
3 jaren geleden

Steranijs en wodka! Aan te bevelen!

Joepiedepoepie
Joepiedepoepie
3 jaren geleden

Heb zoveel in de zorg meegemaakt, dat ik nooit eraan getwijfeld heb door de deep state genaaid te worden!

Janosch
Janosch
3 jaren geleden

En de MSM maar blijven beweren dat baby’s van geprikte moeders een betere bescherming zouden hebben tegen corona e.d.. Waarop gebaseerd.? Los zand waarschijnlijk.

complotgekkie
complotgekkie
3 jaren geleden

Professor Capel is als eerste mijn gids geweest vanaf het begin van deze hoax.
In ieder geval heeft de professor mijn gezin gered uit de klauwen van de overheid met hun prikobsessie om die prikkies niet te nemen (zo noemt hij ze want het is geen vaccin). Hiervoor ben ik hem eeuwig dankbaar.
Daarnaast ook heel veel geleerd van Geert vanden Bossche over mechanismen van vaccineren tijdens een pandemie.
Dank dank voor deze wetenschappers.

Eugeen
Eugeen
3 jaren geleden

Niet gevaxte mensen moeten zich wel zorgen maken, via “shedding” komt deze mRNA smeerlapperij wel in uw lichaam. Ik heb het tot 3 x toe gehad tot ik het herkende, heb overal mijn ontslag ingediend want ik speelde biljart in ploeg van 15 mensen, waarvan 14 gevaxt. Ik heb altijd gezegd, het ging nooit over een ‘virus’, het ging er altijd om om dat mRNA in uw lichaam te krijgen. Weldra zijn er trouwens zelf verspreidende vaccins. Dus je wordt gevaxt ook al ben je tegenstander! Zo erg gaat het worden! En dat niemand zich enige illusies maakt, de moment dat zovelen hun mouw opstroopten uit angst om een verkoudheid te krijgen…waren we verloren!

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
3 jaren geleden

Bedankt Geert van den Bosche.
Uw uitspraken zie ik als goede raad.
Vooral spreekt de laatste alinea me aan als ongevaxte.

Inderdaad hangt alles samen.
Bijna alle rijke en daardoor machtigen willen ons zeggen wat te doen.

De slechts mogelijke raad ooit.

Het zijn allemaal criminelen, en ze gaan maar door.

Alleen omdat het gros v.d. bevolking hun raad opvolgt.

4jaar geleden heb ik een neurologische aandoening gehad, waar ik de gevolgen nog dagelijks van ondervind.
Ik leef nog steeds een normaal leven voor buitenstaanders.

Daarom ben ik op onderzoek uitgegaan, toen men over vaccineren begon.
Van het lezen van bijsluiters, kwam me automatisch meer alternatieve zaken onder ogen.

Ik had een parralelle wereld ontdekt.

Normaal wendde ik me tot instanties als bijvoorbeeld het Lareb.
Of ggd en andere officiële gezondheids instellingen op internet.

Deze keer niet, en voelde het anders.
Het klopte niet.
Een m.p. die voor een bepaalde groep v. d. bevolking met de discriminerende naam WAPPIE komt, was voor mij het toppunt.

Het verbaasd me nog steeds hoe snel, de edele naam wappie door zovelen zomaar zonder enige onderbouwing in de mond werd genomen.
Zodra men doorhad dat ik niet gevaxt was, nam men afstand, letterlijk en figuurlijk.

De media is schuldig aan deze door de regering opgelegde indoctrinatie.
Mensen lijken gehersenspoeld.
Redelijkheid heeft geen vat op hen.
Ze lijken zich vast te bijten in wat de overheid wil dat ze geloven.

Toch lijken momenteel velen te ontwaken, wat soms resulteert in paniek, omdat ze de vax hebben genomen.

Anderen zijn enorm boos, vanwege de commersie van vws en de persoon die dat uitdroeg.

Anderen zijn in totale apathie vervallen, wellicht uit pure angst en paniek, vanwege het gevaxt zijn.

Denk ook aan jonge ouders, onder druk van het onderwijzend personeel, die de vax namen uit een sociaal oogpunt.
Ik houd mijn hart vast, voor hun kinderen.

Hier zijn grote misdaden gepleegd, en het gaat nog steeds door.

Alles hangt samen.

Het is belangrijk de rug recht te houden.

Anderen die ziende blind waren, te helpen.

Verenigd kunnen we misschien erger voorkomen.

N.L zal wellicht nooit meer hetzelfde worden.
Verenigd kunnen we het “beter” maken.

Samen voor Nederland.

Stik N stof CO2
Stik N stof CO2
3 jaren geleden

Geert Vanden Bossche verteld ons niet dat besmettelijke ziekten niet bestaan, hij waarschuwd ons wel voor de risico’s van jezelf laten “vaccineren” met experimentele gentherapie ! Ware het niet dat het hele verhaal voor de helft wordt verteld, want dan hadden we er immers nog veel meer van te begrijpen. Geert Vanden Bossche zaait geen paniek, hij waarschuwt ons voor de helft van de duistere agenda 2030.

Frederik
Frederik
3 jaren geleden

mijn dochter verteld net dat haar kerngezonde 26 jarige collega de diagnose “schildklierkanker” heeft gekregen.
Ik: “gevaccineerd?”
Antwoord: “ja”

Pieternella
Pieternella
3 jaren geleden

Ik vertrouw helemaal niks meer van die chemie maffia.

Gerrit Dekzeil
Gerrit Dekzeil
3 jaren geleden

Ik ben nket gevaccineerd, maar dit soort bangmakerij geloof ik ook niet

john
john
3 jaren geleden

Nogmaals wordt wakker en sta op tegen deze verwerpelijke kliek.
Massaal achter de boeren voorkom landje pik door die WEF gedienden.
Weg met dit kabinet en de ja knikkers in de( eerste en tweede Slaapkamer)

Eelke Piers
Eelke Piers
3 jaren geleden

85% van de Nederlanders is volledig gevaccineerd. Hiervan zal 50 % binnenkort sterven
Dus rond de 4 miljoen mensen maar deze worden aangevuld met z.g. vluchtelingen

Malion
Malion
3 jaren geleden

Daar zitten de zelfgekozen leiders op te wachten, heel veel “Chaos” om zo de Nieuwe Wereld orde uit te rollen.

CB vd Kolk
CB vd Kolk
3 jaren geleden

Ik ben niet gevaccineerd, maar ik maak me wel degelijk zorgen. Om de jongere mannen in mijn omgeving die de afgelopen weken plotseling zijn overleden. Om de 5% pasgeboren kinderen op de IC in Groot Brittannië. Om de gevaccineerde vrienden hun voortdurende klachten. Om de continuïteit van de zorg, de nutsvoorzieningen en de waarde van het geld. Ik maak me zorgen over wat ons nog te wachten staat.

Marcel
Marcel
3 jaren geleden

Blijf nee zeggen tegen dat experimentele, dna veranderende gif.
Als je op de een of andere manier ja zegt (dit kan onder zware druk gaan gebeuren, bijvoorbeeld door uitsluiten van alles via dat demonische europese id dat er aan komt) dan doe je het vrijwillig.
Nee blijven zeggen is de enige optie
Het is het eindgevecht tussen Goed en kwaad.✝🙏

Fransdo
Fransdo
3 jaren geleden

Geert heeft gelijk, zojuist op woensdag 6 juli 2022 zag ik op het nieuws dat een ondernemer constateerde dat Nederland aan het vast lopen is en dat is niet het enige. Wat een zooi heeft deze overheid tot nu toe al van Nederland gemaakt. Misschien is dit zelfs wel volgens dat Great-Resetplan: je maakt er eerst een teringzooi van en dan komt Klaus Schwab met zijn makkers om het op te lossen.

Wel, als het aan mij ligt gaat dat niet gebeuren. Ik sta het de sloper van mijn huis niet toe om mijn huis opnieuw op te bouwen. En dus moet het gevestigde zooitje eerst weg en dan bouwen wij Nederlanders de zaak wel weer op zoals we ook gedaan hebben na WW2, En daar hebben we geen Rutte of EU of WEF of WHO of vaccins of Cojona of Apekoolvirus of andere denkbeeldige ziektes bij nodig. .

Tom
Tom
3 jaren geleden

Ik vind het vooruitzicht van massale sterfte niet meer zo`n punt.
Ik en mijn vriendin ambiëren een huisje op Ameland maar de concurrentie is over het algemeen rijker dan ons en dit lijkt onze enige kans.

René Klunder
René Klunder
3 jaren geleden

In het begin van de corona-ellende geloofde ik nog in de dwangverhalen van de overheid en liet me 2x vaccineren. Inmiddels heb ik me er dermate in verdiept dat het voor mij nu klip en klaar is dat we besodemieterd zijn en deel uitmaken van de mondiale club van proefpersonen voor dit experimentele vaccin. Ik neem onze overheid ZEER kwalijk mij moedwillig te hebben voorzien van fakenieuws cq desinformatie. Bestookt werden en worden we nog steeds met nepinformatie over een zogenaamd groot pandemieverhaal. Het is een vies vuil vooropgezet plan om chaos te creëren. Waarom zijn er mondiale grote problemen? waarom is het niet alleen Schiphol maar op zovele luchthavens een klerezooi? Waarom zijn in zoveel landen de boeren de dupe? Hoe komt het dat de gemiddelde burger het nog niet doorheeft wat er werkelijk aan de hand is? Is die burger die na een vermoeide werkdag op de bank neerploft en na de nodige speeltijd met kids en kleinkids alleen nog ontvankelijk voor de gemanipuleerde staatszender NPO66? Heeft deze naïeve burger echt niet door wat hem/haar boven het hoofd hangt?
Ik word soms als complotdenker weggezet maar die lieden die dat zo zien spreek ik nog wel een keer. Ze zullen dan wel last hebben van het Pinokkio-Rutte-syndroom.
Onder GEEN beding laat ik me nogmaals vaccineren tegen Corona. Ik baal er als een stekker van dat ik me heb laten beïnvloeden voor de eerste 2 prikken. Het is niet meer terug te draaien. Mensen laat u NIET (meer) Covid-vaccineren en al helemaal uw kinderen niet!!
Kijk op Tegenwind.tv voor fantastische interviews met onafhankelijke wetenschappers en klik ook blckbx.tv aan voor de nodige feiten en laat u niet van uw stuk brengen door nitwits die pretenderen de wijsheid in pacht te hebben.

Groeten van een (al zeg ik het zelf) goed geïnformeerde burger die in het verleden nog vertrouwen had in de overheid.

René Klunder
Uden

fred
fred
3 jaren geleden

Hoop eigenlijk dat al die “deskundige” wel zijn ingeënt………

Désirée Röver
Désirée Röver
3 jaren geleden

Het einde van de Westerse beschaving is precies de natte droom van de tribe di al eeuwen is bezig gewest om de blanke Christelijke Europeanen elkaar uit te moorden… De meest simpele voorbeelden van dat plan zijn WO-I en WO-2…

Back to top button
249
0
We lezen graag je reactie!x