Bewust Gezond

Beleidsmaker wil dat artsen de samenstelling van vaccins vrijgeven

Help mee door deze info met jouw vrienden op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Een beleidsmaker uit de staat Maine heeft een wetsvoorstel ingediend dat artsen moet gaan verplichten om ouders een overzicht te geven van de samenstelling van een vaccin alvorens wordt overgegaan tot vaccinatie.

Als het wetsvoorstel wordt aangenomen komen Amerikaanse ouders voor het eerst in de geschiedenis te weten welke stoffen er precies in vaccins zitten.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Afgevaardigde Andrea Boland uit Sanford stuitte gelijk op felle tegenstand van artsen. Zij vinden dat het vrijgeven van de samenstelling van een vaccin het signaal zou afgeven dat vaccins gevaarlijker zijn dan bijvoorbeeld antibiotica of andere geneesmiddelen.

Plicht

Boland, die twee jaar geleden een soortgelijk wetsvoorstel indiende, zei dat artsen zich geen zorgen moeten maken. “Het is onze plicht om ouders volledig te informeren,” zei ze tijdens een openbare hoorzitting.

In Maine en andere staten besluiten steeds meer ouders hun kind of kinderen niet te laten vaccineren omdat ze bezorgd zijn over een aantal stoffen die worden toegevoegd aan vaccins en het effect daarvan op de gezondheid.

Werkdruk

“Een wet die artsen verplicht om de samenstelling van vaccins voor te lezen aan ouders leidt waarschijnlijk tot minder vaccinaties,” zei Dr. Stephen DiGiovanni, een kinderarts van het Maine Medical Center in Portland. Hij ziet vooral op tegen de extra werkdruk.

Voor Boland is het belangrijk dat ouders toegang hebben tot alle informatie over vaccins. “Ouders en verzorgers hebben het recht om precies te weten waar hun kinderen mee worden geïnjecteerd,” zei ze.

Bron: Bangordailynews.com

Gerelateerd:

 

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

24 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Hunting Wolf
Hunting Wolf
13 jaren geleden

Vrijgeven van wat erin zit??Als dat eenmaal klaar is, wil geen mens meer gevacineerd worden.Pas dan zien ze het bedonderen van de farmaceuten!!!DUS IK ZEG: DOEN!!!!!!

Kapitein Biff
Kapitein Biff
13 jaren geleden

Tja, het zou eens tijd worden!!!
Maar ongeacht of je weet wat er inzit of niet, in de USA (Unites Souls of America) kan je alleen maar naar school als je je vaccinaties hebt,

behalve als je rijk bent dan ga je naar een privéschool waar dat niet hoeft…

kengai
kengai
13 jaren geleden

Je hebt daar toch ook leerplicht, welke wet gaat het dan winnen, leerplichtwet of vaccinatieplichtwet.

Hunting Wolf
Hunting Wolf
13 jaren geleden

[quote name=”Kapitein Biff”]Tja, het zou eens tijd worden!!!
Maar ongeacht of je weet wat er inzit of niet, in de USA (Unites Souls of America) kan je alleen maar naar school als je je vaccinaties hebt,

behalve als je rijk bent dan ga je naar een privéschool waar dat niet hoeft…[/quote]
Tot het volk opstaat, omdat het weet wat er geinjecteerd wordt.

Blup
Blup
13 jaren geleden

Laten voorlezen door een ‘arts’? Nee, dat schiet op.
Er zou, net als bij ‘voedsel’ in de supermarkt een etiket of vergelijkbaar iets aan de ouders gegeven moeten worden. Niet dat ik verwacht dat ’t iets helpt, kijk maar eens naar de gemiddelde boodschappen die mensen doen en de lijst e-nummers die ze naar binnen werken, al schouder-ophalend als je ze wijst op de troep die ze naar binnen werken.

Zie je ’t voor je? Ouders bij de dokter, dokter: ja dit zijn de ingrediënten (brabbelt wat onbegrijpelijke namen en afkortingen die je alleen begrijpt na een ‘medische’ ‘studie’). En de ouders die horen dat en denken, jadajada, ok vaccineer m’n kind nou maar, we geloven ’t wel.

De mensen die zich daadwerkelijk zorgen maken, komen sowieso niet opdagen.

magda
magda
13 jaren geleden

En big pfarma gaat eerlijk vertellen wat erin zit laat me niet lachen ze zien hun miljarden in rook op gaan.Nee er zal wel weer een draai worden gegeven dat het niet schadelijk is en mensen er massaal intuinen want de dokter heeft dat toch gezegd.

Arnold
Arnold
13 jaren geleden

[quote name=”magda”]En big pfarma gaat eerlijk vertellen wat erin zit laat me niet lachen ze zien hun miljarden in rook op gaan.Nee er zal wel weer een draai worden gegeven dat het niet schadelijk is en mensen er massaal intuinen want de dokter heeft dat toch gezegd.[/quote]

Precies, zo is het.

Robrand
Robrand
13 jaren geleden

Artsen werkten ooit omdat ze mensen wilden genezen. Artsen van nu zijn meer geinteresseerd in de vette salaris. Niet allemaal natuurlijk, maar wel steeds meer. Sinds iemand heeft ontdekt dat je medicijnen direct in het lichaam kunt spuiten, is er van alles ingespoten in het lichaam. De organen krijgen minder de mogelijkheid om een en ander goed uit te filteren. Alles gaat direct eerst naar het hoofd (via de bloedbanen), terwijl oraal innemen van medicijnen de geijkte weg van maag, darmen etc volgt.
Wie is er dan voor voor al die inentingen met onbekende stoffen?

nans
nans
13 jaren geleden

Leren artsen echt ,of gaan ze alleen bysluiters lezen om te promoten?
Wat is big pfarma zonder n arts,zij horen te beslissen,zij leggen n eed af om mensen te helpen en beschermen.

Papa Ruud
Papa Ruud
13 jaren geleden

Ach…dat is weer zo,n broodje aap verhaal.
Dat had toch allang moeten gebeuren.

Mensen snappen er toch niets van.
Zelfde als met de bijsluiters van medicijnen…kleine lettertjes en dan als mogelijke bijwerkingen en reeks van onbegrijpelijke taal neer zetten.

Je moet het zo zien Ik geef je een kei harde klap boven op je bek, De mogelijke bijwerking kan zijn dat je een voortand verliest…koekkoek

Voordat je kunt ontsnappen uit de gevangenis, moet je wel beseffen dat je bent opgesloten.

iep
iep
13 jaren geleden

[quote name=”kengai”]Je hebt daar toch ook leerplicht, welke wet gaat het dan winnen, leerplichtwet of vaccinatieplichtwet.[/quote]
Simpel…childcare…kind uiteindelijk èn gevaccineerd, want zo hoort het! èn naar school, want we leren kinderen niet hun eigen oorspronkelijke gedachten volgen. Waardoor vaccineren in de toekomst geen issue meer zal zijn…

Vaccinatiesgevaar
Vaccinatiesgevaar
13 jaren geleden

DTP – Difterie en Tetanus Toxoide en Pertussis Vaccine
Wat zit er in? Aluminium fosfate, formaldehyde, ammonium sulfaat,
Rode bloedcellen van schapen, glycerol, sodium chloride, thimerosal
medium: porcine (PIG) pancreatic hydrolsate van kaasstof.

MMR
(mazelen, bof, rode hond)
Levende virussen vaccin
Inhoud: sorbitol, neomycin, gehydroliseerde gelatine.
Mediums: M&M kippen-embryo.
Rode Hond (Rubella) – Human diploid cells (van menselijke foetus weefsel). Diploïde betekent: het aanwezig zijn in de lichaamscellen van het normale aantal menselijke chromosomen, in dit geval van foetussen)

Als we naar de ingrediënten kijken zien we een aantal ronduit bizarre zaken staan.

Thimerosal (kwik)
Allereerst thimerosal, een product dat hoofdzakelijk uit kwik bestaat, kwik is zo’n beetje de meest giftige stof voor de mens. Een ander zeer nare eigenschap van kwik is dat hoeveelheden die je niet doden zich ophopen in je hersenen en daar letterlijk je hersenweefsel wegvreten. Dit proces stopt ook niet, eenmaal in je hersenen blijft het kwik jaar in jaar uit zijn vernietigende werk doen. Wat doet dit in hemelsnaam in een vaccin?

Formaldehyde
Nog zo’n bizarre stof die zijn weg vindt in de cocktail van een vaccin. Wat doet dit in een vaccin en wat heeft dit in hemelsnaam te maken met het voorkomen van een griep? Onderzoek naar de werking van Formaldehyde hebben aangetoond dat het een kankerverwekkende stof is.

Ethyleen glycol
Een chemische stof die we gebruiken als koelvloeistof in de radiator van uw auto of motorfiets. Bekend is dat 30 milliliter al dodelijk is, het is dus een zeer giftige stof. Tja, wat moet ik hier nog aan toevoegen?

Aluminium
Afhankelijk van de hoeveelheid die we binnen krijgen, kan aluminium kanker aan long, borst en blaas veroorzaken en is er een relatie met Alzheimer.

http://www.informedchoice.info/cocktail.html

Papa Ruud
Papa Ruud
13 jaren geleden

[quote name=”Kapitein Biff”]Tja, het zou eens tijd worden!!!
Maar ongeacht of je weet wat er inzit of niet, in de USA (Unites Souls of America) kan je alleen maar naar school als je je vaccinaties hebt,

behalve als je rijk bent dan ga je naar een privéschool waar dat niet hoeft…[/quote]

Zo is het maar net!

Paquita
Paquita
13 jaren geleden

[quote name=”Vaccinatiesgevaar”]DTP – Difterie en Tetanus Toxoide en Pertussis Vaccine
Wat zit er in? Aluminium fosfate, formaldehyde, ammonium sulfaat,
Rode bloedcellen van schapen, glycerol, sodium chloride, thimerosal
medium: porcine (PIG) pancreatic hydrolsate van kaasstof.

http://www.informedchoice.info/cocktail.html%5B/quote%5D

Hier schrik ik van! Kan iemand mij vertellen wat een goed alternatief is ter vervanging van een tetanus spuit?

Tien jaar geleden werd ik door een hond gebeten en mijn (Spaanse) huisarts stond erop dat ik een tetanus spuit kreeg en antibiotica samen met yoghurt innam (lichte antibiotica, want tot die tijd had ik dat nog nooit geslikt en ik wist niet hoe ik daar op zou reageren).

Ik woon nu op het platteland, midden tussen de wilde dieren (deze week nog een vos gezien), vandaar, dus, mijn vraag ….

Hartelijke groeten van Paquita.

iep
iep
13 jaren geleden

[quote name=”iep”][quote name=”kengai”]Je hebt daar toch ook leerplicht, welke wet gaat het dan winnen, leerplichtwet of vaccinatieplichtwet.[/quote]
Simpel…childcare…kind uiteindelijk èn gevaccineerd, want zo hoort het! èn naar school, want we leren kinderen niet hun eigen oorspronkelijke gedachten volgen. Waardoor vaccineren in de toekomst geen issue meer zal zijn…[/quote]
vergat deze… http://www.greenmedinfo.com/blog/ny-give-vaccines-minors-without-parental-consent?utm_source=www.GreenMedInfo.com&utm_campaign=cf0a6ffcad-Greenmedinfo&utm_medium=email&utm_term=0_193c8492fb-cf0a6ffcad-86969681
3xmxn

woep
woep
13 jaren geleden

haha
en tegen de tijd dat we “mogen” weten wat er in die viccins zit, is de samenstelling waarschijnlijk allang veranderd! mhah:)

iep
iep
13 jaren geleden

[quote name=”Paquita”][quote name=”Vaccinatiesgevaar”]DTP – Difterie en Tetanus Toxoide en Pertussis Vaccine
Wat zit er in? Aluminium fosfate, formaldehyde, ammonium sulfaat,
Rode bloedcellen van schapen, glycerol, sodium chloride, thimerosal
medium: porcine (PIG) pancreatic hydrolsate van kaasstof.

http://www.informedchoice.info/cocktail.html%5B/quote%5D

Hier schrik ik van! Kan iemand mij vertellen wat een goed alternatief is ter vervanging van een tetanus spuit?

Tien jaar geleden werd ik door een hond gebeten en mijn (Spaanse) huisarts stond erop dat ik een tetanus spuit kreeg en antibiotica samen met yoghurt innam (lichte antibiotica, want tot die tijd had ik dat nog nooit geslikt en ik wist niet hoe ik daar op zou reageren).

Ik woon nu op het platteland, midden tussen de wilde dieren (deze week nog een vos gezien), vandaar, dus, mijn vraag ….

Hartelijke groeten van Paquita.[/quote]
http://www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=A16 …ik heb geen tijd meer om m door te spitten.
Mogelijk kies je toch voor de vaccinatie ( vindt ik niet vreemd hoor) maar er zijn natuurlijke stoffen die de afbraak van de “bijproducten” versnellen…

Papa Ruud
Papa Ruud
13 jaren geleden

Tot het volk opstaat, omdat het weet wat er geinjecteerd wordt.[/quote]

Dat is het probleem namelijk…het volk staat niet op dat zit aan de prozac, drugs en fluor ( breekt je verzet).

koekkoek

Rochel
Rochel
13 jaren geleden

“Hij ziet vooral op tegen de extra werkdruk”
Ook dat is schijnbaar belangrijker dan zijn patiënten…hier is alleen maar eigenbelang gediend..

Vaccinatiegevaar
Vaccinatiegevaar
13 jaren geleden

[quote name=”Paquita”][quote name=”Vaccinatiesgevaar”]DTP – Difterie en Tetanus Toxoide en Pertussis Vaccine
Wat zit er in? Aluminium fosfate, formaldehyde, ammonium sulfaat,
Rode bloedcellen van schapen, glycerol, sodium chloride, thimerosal
medium: porcine (PIG) pancreatic hydrolsate van kaasstof.

http://www.informedchoice.info/cocktail.html%5B/quote%5D

Hier schrik ik van! Kan iemand mij vertellen wat een goed alternatief is ter vervanging van een tetanus spuit?

Tien jaar geleden werd ik door een hond gebeten en mijn (Spaanse) huisarts stond erop dat ik een tetanus spuit kreeg en antibiotica samen met yoghurt innam (lichte antibiotica, want tot die tijd had ik dat nog nooit geslikt en ik wist niet hoe ik daar op zou reageren).

Ik woon nu op het platteland, midden tussen de wilde dieren (deze week nog een vos gezien), vandaar, dus, mijn vraag ….

Hartelijke groeten van Paquita.[/quote]

Colloidaal zilverwater en/of MMS (Miracle Mineral Supplement) doet wonderen. Dood alle ziekteverwekkende bacterien af en laat de goede ongemoeid. Dus ook veilig voor de darmflora. Ik gebruik dit al ruim 6 jaar en werkt uitstekend!

Paquita
Paquita
13 jaren geleden

[quote name=”iep”][quote name=”Paquita”][quote name=”Vaccinatiesgevaar”]DTP – Difterie en Tetanus Toxoide en Pertussis Vaccine
Wat zit er in? Aluminium fosfate, formaldehyde, ammonium sulfaat,
Rode bloedcellen van schapen, glycerol, sodium chloride, thimerosal
medium: porcine (PIG) pancreatic hydrolsate van kaasstof.

http://www.informedchoice.info/cocktail.html%5B/quote%5D

Hier schrik ik van! Kan iemand mij vertellen wat een goed alternatief is ter vervanging van een tetanus spuit?

Tien jaar geleden werd ik door een hond gebeten en mijn (Spaanse) huisarts stond erop dat ik een tetanus spuit kreeg en antibiotica samen met yoghurt innam (lichte antibiotica, want tot die tijd had ik dat nog nooit geslikt en ik wist niet hoe ik daar op zou reageren).

Ik woon nu op het platteland, midden tussen de wilde dieren (deze week nog een vos gezien), vandaar, dus, mijn vraag ….

Hartelijke groeten van Paquita.[/quote]
http://www.wijwordenwakker.org/content.asp?m=A16 …ik heb geen tijd meer om m door te spitten.
Mogelijk kies je toch voor de vaccinatie ( vindt ik niet vreemd hoor) maar er zijn natuurlijke stoffen die de afbraak van de “bijproducten” versnellen…[/quote]
Hallo Iep, Bedankt voor je tip! Ik heb zojuist naar deze site gekeken en gezien dat er ook een heel interessant artikel in staat getiteld: “Vaccinatieschade terugdringen – over ontgiften en ontstoren”. Hier kom ik een heel eind mee! Hartelijke groeten van Paquita.

Paquita
Paquita
13 jaren geleden

[quote name=”Vaccinatiegevaar”][quote name=”Paquita”][quote name=”Vaccinatiesgevaar”]DTP – Difterie en Tetanus Toxoide en Pertussis Vaccine
Wat zit er in? Aluminium fosfate, formaldehyde, ammonium sulfaat,
Rode bloedcellen van schapen, glycerol, sodium chloride, thimerosal
medium: porcine (PIG) pancreatic hydrolsate van kaasstof.

http://www.informedchoice.info/cocktail.html%5B/quote%5D

Hier schrik ik van! Kan iemand mij vertellen wat een goed alternatief is ter vervanging van een tetanus spuit?

Tien jaar geleden werd ik door een hond gebeten en mijn (Spaanse) huisarts stond erop dat ik een tetanus spuit kreeg en antibiotica samen met yoghurt innam (lichte antibiotica, want tot die tijd had ik dat nog nooit geslikt en ik wist niet hoe ik daar op zou reageren).

Ik woon nu op het platteland, midden tussen de wilde dieren (deze week nog een vos gezien), vandaar, dus, mijn vraag ….

Hartelijke groeten van Paquita.[/quote]

Colloidaal zilverwater en/of MMS (Miracle Mineral Supplement) doet wonderen. Dood alle ziekteverwekkende bacterien af en laat de goede ongemoeid. Dus ook veilig voor de darmflora. Ik gebruik dit al ruim 6 jaar en werkt uitstekend![/quote]
Hallo Vaccinatiegevaar, Bedankt voor de informatie; hier ga ik zeker iets mee doen! Hartelijke groeten van Paquita.

Vaccinatiegevaar
Vaccinatiegevaar
13 jaren geleden

Mensen die zich meer willen verdiepen in alles rond vaccinaties kan ik aanraden de volgende websites te raadplegen:

http://www.vaccinvrij.nl

wwww.verontrustemoeders.nl

http://www.tinussmits.nl

PS als u na het lezen van deze websites toch besluit om uw kinderen te laten vaccineren dan heeft u de informatie niet begrepen. Vraag in dat geval svp verder en ga naar een lezing met gelijkgestemden. Laat u eerst goed voorlichten. Arts en natuurarts Tinus Smits noemde autisme niet voor niets een Post-Vaccinaal Syndroom en heeft mbv klassieke homeopathie 300 kinderen autismevrij gemaakt….door de vaccinaties te ontstoren!

VaccinatieRaad
VaccinatieRaad
12 jaren geleden

Burgerinitiatief VaccinatieRaad:
“Bijsluiter vaccinaties verplicht” via http://www.vaccinatieraad.nl/bijsluiters

Back to top button
24
0
We lezen graag je reactie!x