Wetenschappers zouden een oneindige energiebron hebben ontwikkeld die de hele wereld van gratis stroom kan voorzien, schrijft de Britse Daily Express.
Het bestaan ervan wordt echter onder de pet gehouden, zo wordt geclaimd.
Het opwekken van vrije energie wordt bewust tegengehouden zodat wereldleiders kunnen blijven profiteren van de handel in fossiele brandstoffen, klinkt het.
Gratis stroom
Vele groepen claimen dat er al jaren energiebronnen zijn die geen geld kosten en geen vervuiling met zich meebrengen, maar dat overheden ervoor zorgen dat ze het daglicht nooit zullen zien omdat zij miljarden verdienen aan olie, gas en kolen.
Daarnaast wordt gesuggereerd dat het kapitalistische systeem zal omvallen als mensen gratis stroom kunnen opwekken.
Er zou apparatuur bestaan waarmee elektriciteit kan worden opgewekt uit onconventionele bronnen, zoals nulpuntsenergie.
NASA-astronaut
Sommigen claimen zelfs dat de technologie om vrije energie op te wekken aan de mens is gegeven door buitenaardse bezoekers of uit gecrashte UFO’s is gehaald.
Elk jaar worden er conferenties gehouden over dit fenomeen, door onder meer de Free Energy Movement, waar NASA-astronaut Brian O’Leary aan verbonden was.
Gary Vesperman van The Orion Project zei dat deze technologieën onder het tapijt worden geveegd om ‘de kennis uit handen van de vijanden van Amerika te houden’.
Obama
Complottheoretici claimen dat de klimaatconferenties onderdeel zijn van de cover-up omdat wereldleiders ‘al toegang hebben tot de technologie om global warming tegen te houden’.
Dr. Steven Greer, een voormalig arts die ook betrokken is bij The Orion Project, zegt oud-president Obama al eens geïnformeerd te hebben over de cover-up rond vrije energie.
Hij is van plan een laboratorium op te zetten om vrije energie op te wekken.
[Express]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Tweede huis burgemeester Halsema zet kwaad bloed: ‘Rijke linkse kliek leeft goed van uw belastingcenten’
Denisa werd in Eindhoven vol geraakt door waterkanon: ‘Poging tot doodslag’
Japanners plaatsen spiritualiteit boven materialisme
Deze zusjes eten geen suiker, gluten en granen
Veelbelovende combinatie 100 keer effectiever tegen kankercellen dan chemotherapie. Deze wetenschappers laten zien hoe
D66 opgeroepen tot openheid: ‘De schijn van corruptie en omkoping willen we toch niet laten bestaan’
Persconferentie over ‘zeer belangrijke ontwikkeling’ in gerechtelijke procedures tegen Rutte, Gates en Nederlandse Staat
Maya’s winnen belangrijke rechtszaak tegen Monsanto
Jensen ontmaskert in dit filmpje op confronterende wijze liegende media en politici. Kijk hoe je continu wordt voorgelogen