
Na een landelijke campagne zijn Zwitserse actievoerders erin geslaagd om een referendum af te dwingen over het beëindigen van de verwoestende coronamaatregelen van de overheid. Een succesvol referendum zou een grote slag toebrengen aan de extremisten van het World Economic Forum in het Zwitserse Davos, die al vanaf het begin van de vermeende ‘pandemie’ aansturen op het stilleggen van de wereldeconomie, schrijft 21st Century Wire.
Mensen verzetten zich onder meer tegen de manier waarop de overheid ‘slecht geteste vaccins opdringt’. In juni zou het referendum worden gehouden. Afgelopen maand werd een petitie met bijna 90.000 handtekeningen ingediend, bijna het dubbele van de benodigde 50.000.
Gevaarlijk, onethisch en onnodig
De coronawet die vorig jaar september in Zwitserland is aangenomen, zet kwaad bloed bij veel Zwitserse burgers. Die wet is volgens de campagnegroep Vrienden van de Grondwet ‘gevaarlijk, onethisch en onnodig’.
Bestuurslid Christoph Pfluger zei tegen de Financial Times: “Wij zijn van mening dat de regering de pandemie gebruikt om meer controle en minder democratie in te voeren.”
Eerste en misschien wel het enige land
“De langetermijnproblemen die ontstaan als gevolg van een dergelijke benadering zullen groot zijn. Wij zijn een beweging die zegt dat je geen crisis kunt managen zonder inspraak van het volk. Je kunt niet regeren zonder het volk,” vervolgde hij.
Pfluger zei dat Zwitserland het eerste en misschien wel het enige land zal zijn dat zijn burgers laat stemmen over de coronabeperkingen. Hij zei verder ‘verbaasd’ te zijn over de hoeveelheid steun van vrijwilligers.
[Zero Hedge via 21st Century Wire]
Probeert de farma-industrie ons allemaal ziek te verklaren?
Russische ambassade: ‘Amerika zet Oekraïne vol met biolabs’
Hoe voelt het om boven de planeet te vliegen? (video)
Duitse regering informeert bevolking over chemtrails
Website ex-basketballer Shaquille O’Neal plaatst bericht over 9/11 als inside job
Hierom is de demonstratie voor vrijheid op het Malieveld verboden
NOS-baas (wij zijn volstrekt onafhankelijk) opent aanval op FvD en PVV, en krijgt koekje van eigen deeg
Overheidscensuur in Nederland: Politici bepalen wat er wel of niet wordt uitgezonden
Sarina (17) doodziek na HPV-prik tegen baarmoederhalskanker: “In het ziekenhuis zeiden ze dat ik me aanstelde”