Archeologie

Buitenaards skelet gevonden bij Russisch Stonehenge? 4000 jaar oude eivormige schedel opgegraven

Help anderen door dit artikel met kennissen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Bij Arkaim, het Russische Stonehenge, is een skelet met een ‘alienschedel’ gevonden. Binnen de UFO-gemeenschap wordt gehoopt dat het bewijs voor het bestaan van buitenaardse wezens nu is gevonden. Dat melden diverse Britse media.

Ufologen claimen dat de schedel bewijst dat aliens de aarde ooit hebben bezocht. Ze geloven dat het gaat om de schedel van een zogeheten ‘grey’, een wezen met grote ogen en een groot hoofd dat vaak in sciencefictionfilms is te zien. Er is een filmpje opgedoken waarin Russische archeologen de vreemd gevormde schedel opgraven. Zij vermoeden dat het een skelet van een vrouw is die 4000 jaar geleden leefde.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

De schedel ziet er vreemd uit omdat de stam die in Arkaim leefde aan schedelvervorming deed, aldus experts. Ze voegden toe dat de schedel toebehoorde aan een vrouw. Archeoloog Maria Makoerova zei: “We hebben een goed bewaard gebleven skelet gevonden. Ik sluit niet uit dat het skelet toebehoorde aan een vrouw van de Sarmati-stam, die in een gebied leefde dat nu Oekraïne, Kazachstan en Zuid-Rusland omvat.”

“Haar schedel was vervormd omdat de schedels van de stamleden werden afgebonden met touw,” ging ze verder. Ze wilde niet reageren op uitspraken dat de vreemd gevormde schedel gelinkt kan worden aan buitenaards bezoek.

Arkaim is net als Stonehenge rond 2000 voor Christus gebouwd en werd mogelijk gebruikt om de sterren te bestuderen. In het verleden is vaak geclaimd dat Stonehenge is bezocht door aliens en UFO’s. Arkaim was niet alleen een sterrenwacht, maar ook een dorp dat werd beschermd door twee stenen muren.

De site werd in 1987 ontdekt door een team wetenschappers uit het nabijgelegen Tsjeljabinsk. Hoewel de nederzetting is afgebrand en verlaten, zijn er veel details bewaard gebleven. Vond je deze informatie interessant? Denk er dan aan het te delen op facebook.

[Express]

Interessant

Vond je deze informatie interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

32 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
eNdEmiOn
eNdEmiOn
10 jaren geleden

Nogal klein voor een “grey” schedel. De vraag waar ze het idee vandaan hadden om schedel afbind praktijken toe te passen is veel interessanter.

StefanZ
StefanZ
10 jaren geleden

Misschien, omdat ze uit respect wilden lijken op hun bezoekers ?

AnanAs
AnanAs
10 jaren geleden

DNA onderzoek kan dit bewijzen …. Maar altijd vreemd dat we dan niks meer horen.
Hoe zit met die schotel in de Oostzee ? Is er al naar gedoken ?

nunki
nunki
10 jaren geleden

Schedelafbinding en het vervormen van lichaam is op diverse continenten een bekend iets. Schedels afbinden is ook niet zo spectaculair, wanneer je weet dat een stuk touw om een babyschedel al direct tot vervorming lijkt. Iets met fontanellen. In Afrika en Zuid-Midden Amerika, en in Azië is dit veelvuldig teruggevonden. Tegenwoordig wordt het vervormen van het lichaam nog altijd gedaan. Iedereen kent die negers met een schotel in hun onderlip. Of de vrouwen die elk jaar een ring om hun nek krijgen, waarna er een extreem lange nek ontstaat. Of de voetjes van de Japanse geisha’s. Hoe kleiner hoe beter daar. En zo kan ik nog een hele partij meer voorbeelden aandragen. Feit blijft, dat ook de Mens een geschiedenis van vervorming heeft.

Kalki
Kalki
10 jaren geleden

Bewijs van buitenaards bestaan is nu geleverd, nu nog als de donder starten met een buitenaardse ambassade en om hen hier op aarde voor co-operatie welkom te heten.

wakker
wakker
10 jaren geleden

Zucht… Vast weer zo’n bericht waar je niets verder over hoort.

AnanAs
AnanAs
10 jaren geleden

Als dit echt een buitenaardse schedel is dan was het overal op het nieuws… En stond het in alle kranten . Niemand weet ervan op kantoor .. Dat is raar als dit de ontdekking van de eeuw is .,.

JansTerZeijle
JansTerZeijle
10 jaren geleden

Welke stammen doen nog aan schedelbinding?

Elise49
Elise49
10 jaren geleden

Wij doen zelf ook aan babyhoofdvorming. In de eerste weken moet je het kind op zijn zij leggen en dat ook afwisselen met andere zij. Doe je dit niet en laat je het kind op zijn rug liggen, dan krijgt het een plat achterhoofd. Laat je het op 1 zij, dan krijgt het een misvormd hoofd.(scheef ei) Nu bedenk ik ter plekke, hoe is dit eigenlijk ontstaan? Ik denk dat heel lang geleden het kind, continu gedragen werd(tot de fontanel gesloten was) en dus ook sliep op de buik van de moeder. Dus niet in een soort van bedje. Apen dragen hun kindje ook een hele tijd met zich mee. Iemand suggesties van hoe dit ontstaan is?

kuus
kuus
10 jaren geleden

Ja de zoveelste alien die gevonden is ze komen aan plastic zakken uit de lucht vallen

Elise49
Elise49
10 jaren geleden

Aanvulling. Als wij dit niet doen, dan lijkt ons hoofd wel meer op een Alien. Overigens geloof ik niet in grote levensvormen van buitenaardse. En als die wel in de ruimte vertoeven, dan zijn ze van oorsprong aards. Het leven hier is ontstaan met sterrenstofjes samen met de driehoek zon, maan en aarde. Oude verhalen hebben het over goden in het heelal. Dat zijn sterren. bv. de stiergod El(Taurus) baart kinderen met Asjera/aster(ster). 70 stuks.(maagden/sterrenhemel) Wetenschappers hebben stofjes van de sterren onderzocht. Daaruit blijkt dat er dezelfde stoffen in levende wezens hier zitten. Enfin zonder dag en nacht, zand en water, dampkring/ozonlaag, magneet in aarde enz. geen groot leven. Die combinatie is uniek en daar moeten we heel zuinig mee omgaan.
Kennen jullie het filmpje van die zogenaamde Alienpoort die opeens vernietigd werd(zwerft ergens op you-tube). Dat was geen Alien in het midden van de boog, maar het huishoudbeeldje van Asjera. Godin van vruchtbaarheid/godin van de levensboom. Velen beeldjes zijn opgegraven oa in het Levant/Israel. Ook asjera is weer te herleiden naar isis en andere vruchtbaarheidsgodinnen.(mythes/tijdperken).
Even terug over het opbinden van babyhoofden. Kinderen die met een vliesje geboren worden hebben in de volksmond gaven.(helderziendheid).(staat er los van, maar misschien ook niet) Misschien heeft het afbinden te maken met ruimte van hersenen, waardoor het derde oog beter kan werken? Niet voor niks zijn de personen met groot achterhoofd in de oudheid aanbeden. Dus mensen gingen het nabootsen met afbinden. Hier in de volksmond wordt ook nog steeds gezegd dat een hoog voorhoofd plus groot achterhoofd kenmerkend is voor intelligentie/wijsheid.

nunki
nunki
10 jaren geleden

Misschien heeft het afbinden te maken met ruimte van hersenen, waardoor het derde oog beter kan werken?

Het kan door dat afbinden ook een zuurstoftekort veroorzaken. Dan ga je ook rare dingen zien, en aannemen voor waarheid. Maar dat is het niet.

Ik wil je niet kaltstellen, absoluut niet, maar er bestaat ook een keiharde wetenschappelijke benadering van zaken. Zoals het schedelafbinden. En ja wij zijn allen ontstaan uit sterrenstof. Maar dit geldt net zo goed voor een alien die 1000000 miljoen jaar op ons voorloopt. Iets met atomen die een binding aangaan.

Ik ben het er wel denk ik mee eens, dat de bijbelse verhalen en legendes meer zijn dan het monotheistische geblaat van tegenwoordig. Dat zouden best aliens kunnen zijn. Maar het zou ook goed kunnen wezen dat er geavanceerde mensen rondliepen. Je weet het niet.

Een ding weet ik wel. Ik heb een brein, dat zorgt dat ik, ik ben. Dat zorgt dat ik in beperkte mate out of the box kan denken, en dat meen te proberen te bevatten. (Whoehaa)

Back to top button
32
0
We lezen graag je reactie!x