De oligarchen van de Nieuwe Wereldorde zullen alles doen om president Trump uit het Witte Huis te krijgen. Dat zegt de award-winnende journalist Paul Craig Roberts.
Dr. Roberts, die als onderminister werkzaam was onder president Reagan, voorspelt dat de NWO nog één troef in handen heeft: het financiële systeem laten instorten.
“Als ze Trump er niet uit kunnen werken, dan laten ze het [systeem] crashen,” zei hij tegen USAWatchdog.
Wegvagen
“Er zal een grote crash komen voor de verkiezingen, en mensen zullen Trump de schuld geven,” vervolgde hij.
Hij wees erop dat de grote New Yorkse banken zullen omvallen als de elites de economie laten crashen.
“Maar ze vinden vast wel weer een manier om ze uit te kopen,” aldus Roberts. “Ze gaan ons wegvagen om Trump weg te krijgen.”
Hoax
Hij benadrukte dat het hier niet gaat om de Democraten tegen de Republikeinen, maar om de elite, het establishment en de oligarchen versus het gewone volk.
“Trump is verkozen door het volk,” zei Roberts. “Ze moeten hem er hoe dan ook uit zien te krijgen.”
Hij vroeg zich af waarom er geen mensen vervolgd worden nu is gebleken dat Russiagate en het Steele-dossier een hoax waren.
Einde
De zogenaamde klokkenluider die zich uitsprak over Oekraïne en presidentskandidaat Biden is volgens Roberts nep.
Hij sprak van een CIA-operatie tegen Trump.
“Als de Amerikanen dit geloven, zullen zij de geschiedenis ingaan als het domste volk dat ooit heeft rondgelopen op deze aardbol. Het zal het einde van Amerika betekenen,” besloot hij.
Bekijk de video hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






UFO-experts: “NASA verdoezelt buitenaardse bouwwerken op Mars”
“Waarom breekt er geen opstand uit in de zorg?”
New York Times pakt uit: ‘UFO’s geborgen die niet op aarde zijn gemaakt’
Waarom de afslankindustrie liegt om je dik te houden
Kolonel legt uit waarom het sturen van tanks naar Oekraïne geen enkele zin heeft
Aartsbisschop van Dublin bekritiseert Kerk, Vaticaan (video)
Veelbelovende combinatie 100 keer effectiever tegen kankercellen dan chemotherapie. Deze wetenschappers laten zien hoe
We hebben een liegende premier, een demente premier, een incompetente premier of een kwaadaardige premier. Wie van de 4 is Rutte?
Maakt koud douchen je gezonder?