Binnenland

Kamervragen over banken die ‘verspreiders van complottheorieën’ blokkeren

Help ons door dit met kennissen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Deze week werd bekend dat meerdere banken en betaaldiensten de afgelopen tijd rekeningen hebben geblokkeerd van organisaties die volgens hen ‘nepnieuws verspreiden over corona en vaccinaties’.

Minstens acht internetkanalen is de wacht aangezegd of zijn afgesloten van hun bankrekening of betaaldienst. Het gaat om onder meer Viruswaarheid, De Blauwe Tijger, Café Weltschmerz en Artsen voor Waarheid.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

De Rabobank schrijft in een intern bericht: “Rabobank faciliteert geen initiatieven die actief complottheorieën en andere bewezen desinformatie verspreiden.” De bank ziet dergelijke klanten als ‘schadelijk’. Rabobank is ook de bank die werd betrapt op het witwassen van Mexicaans drugsgeld en dit vervolgens in de doofpot probeerde te stoppen.

Wettelijk gezien niet over de schreef

Naar aanleiding van de berichtgeving van NRC heeft SGP-voorman Kees van der Staaij Kamervragen gesteld aan de minister van Binnenlandse Zaken en de minister van Financiën over banken die financiële diensten weigeren aan ‘antivaxxers’.

Van der Staaij wil van de ministers weten binnen welk kader banken opereren wanneer zij rekeningen blokkeren van klanten die wettelijk gezien niet over de schreef gaan. Ook wil hij weten of het verspreiden van berichten die ‘niet passen bij de bedrijfsvoering’ voldoende reden voor een bank kan zijn om een rekening te blokkeren.

Aanspreken op hun blokkeringsbeleid

“Hoe wordt voorkomen dat banken met deze handelswijze de vrijheid van meningsuiting buitenwettelijk inperken?” vraagt Van der Staaij. “Welke rechtsbescherming is er voor burgers of instellingen die ten onrechte ingeperkt worden in hun vrijheid van meningsuiting?”

De SGP-leider wil tot slot weten of de ministers van plan zijn om de banken op hun blokkeringsbeleid aan te spreken zodat de vrijheid van meningsuiting zo min mogelijk onder druk komt te staan.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.9 95 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

132 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Frans
Frans
4 jaren geleden

Mensen haal zoveel mogelijk geld vd bank dan houdt dit gauw op.

Anastasia
Anastasia
4 jaren geleden

Waarom?
Die vraag stelde ik al op de lagere school. Kreeg nooit een echt antwoord, meester wist het toen ook al niet

Bert
Bert
4 jaren geleden

Ben benieuwd wanneer die smeerlappen niet geprikte particulieren gaan naaien.

ProAsfalt
ProAsfalt
4 jaren geleden

Leuk dat er kamervragen worden gesteld, echter deze Banken handelen gewoon in opdracht van de overheid en dat weten de Kamerleden maar al te goed.

Maar goed, dit kan alleen in een totalitair systeem.
Alles en iedereen tot op het bot controleren.

Angst woman
Angst woman
4 jaren geleden

Ook deze bank wordt van hogerhand aangestuurd lijkt het.

Eleonora
Eleonora
4 jaren geleden

Ik ben benieuwd naar het antwoord…. welke reden gegeven gaat worden om de banken gelijk te geven …. ze hebben een nieuwe stok om te slaan gevonden … de waarheid mag niet boven tafel ….en de financiële kraan dichtdraaien, let erop, alle ongevaccineerden gaan hiermee te maken krijgen. Dit is geen doemdenken, maar een onderdeel van plan 2030

Annette
Annette
4 jaren geleden

Dat is 1 – 0 voor Kees van der Staaij. Dat valt mij in ieder geval 100% mee, dat juist HIJ dit aankaart.
Ik heb deze berichten van de week ook al met afschuw bekeken. Wat een ongelooflijke zotteklap.
ALLEEN omdat dit organisaties zijn die NIET meeheulen met de criminele (nog) demissionaire regering en WEL zaken van meerdere kanten belichten, worden zij door de banken geweerd.
Niet dat ik daar verbaasd over ben. Ik heb zelfs begrepen dat de kleine ASN bank OOK in de zak zit van het WEF.
Wat betreft de grote, nota bene staatsbanken ABN AMRO, ING en de RABO bank wist ik dat al. Ook allemaal in de pocket van die slijmballen van het WEF.
Het is werkelijk om wanhopig te worden.
Ik denk dat het de hoogste tijd wordt voor een EIGEN eerlijke bank, een EIGEN ziekenhuis en een EIGEN onderwijsinstelling.
Allemaal voor ons, zogenaamde dissidenten.
Eventjes nog off topic:
Ik was vanmiddag met mijn man in Heerhugowaard. Daar was Thierry Baudet met zijn club.
Het was weer fantastisch. Ik kon gelijk nog even aandacht vragen voor de “bloedkwestie”.
Daar heb ik op 15 augustus al uitgebreid over geschreven.
Thierry vond het zéér belangrijk en heeft mij toegezegd er op terug te komen.
Uiteindelijk zal dit voor heel veel mensen een zeer groot dilemma worden: ALS er een noodsituatie is, wil je dan nog wel een bloedtransfusie of zie je daar vanaf?
Wat mijzelf betreft heb ik al lang mijn standpunt bepaald: als ik geen prik wil, wil ik ook geen bloed van een gevaccineerd persoon.

Merijn Hugens
Merijn Hugens
4 jaren geleden

Mijn Bankrekening hebben ze nog steeds niet opgeheven…dus blijkbaar vertel ik de Waarheid….

Al die Banksters zijn toch één Grote Mafia-Organisatie die met behulp van de Babylonische Magick Money Trick Drugsgeld Witwassen, Frauderen, Rente berekenen over Fiat-Geld & Digits…Gebakken Lucht…

Die VacciNazis zijn volkomen Ruk…je gaat er eigenlijk alleen maar eerder dood van…Dat doorgesnoven, door & door Corrupte, Satanische, Autocratische, Totalitaire, Dictatoriale, Dystopische, Levensgevaarlijk Gestoorde, Demonische, Psychopatische, Schizofrene, Hallicunerende, Landverradende Elitaire Establishment van Paarden van Troje, Infiltranten, Controlled Opposition, Landverraders & Oorlogsmisdadigers daar in Den Haag…hebben stuk voor stuk hun Ziel aan de Duivel verkocht…binnenkort krijgt ie heel wat nieuwe Zieltjes met de post thuisbezorgd…

Zo…hoeveel sta ik nu inmiddels Debet op mijn Social Credit System?

Marco "
Marco "
4 jaren geleden

Lijkt me dat een bank neutraal moet wezen ?Een of andere belangenverstengeling ? / gemiddelde crimineel kan gewoon klant zijn ; vooral als ze een stropdas dragen .

Leo
Leo
4 jaren geleden

Drie Nederlandse banken die al jarenlang als geldduivels wereldwijd geopereerd hebben, spelen ineens in de bedrieglijke cojona misère het braafste jongetje van de klas, een typisch mafia instelling. Het is een goede zaak dat hierover kamervragen gesteld zijn. Als we niet strijden voor een democratische wereld, dan zitten we als burger binnenkort voorgoed achter tirannieke tralies.

blik
blik
4 jaren geleden

waarom wordt het niet de rekeningen van deze banken zelf geblokeerd vanwege belasting ontduiking, dividend storten van een bank naar een andere ( om geen belasting te betalen, de truckjes van deze banken), investeren in soja, in het kapen van de laaste bossen en enz, begint zijn eigen rekeningen van deze banken te blokkeren. Bestaat een goed rechtsysteem, nee voor bedrijven.

Bertje
Bertje
4 jaren geleden

Stel ook meteen wat vragen wat betreft de grondroof waar ze aan meedoen. Zowel hier als in het buitenland. Stukje uit de correspondent 2015;

Ruim een jaar geleden stuitte ik op een mysterie: Roemeense boeren ontdekten dat hun land, zonder medeweten, was verkocht. Met collega Sorin Semeniuc volgde ik een jaar lang het financiële spoor en kwam ik uit bij Rabobank. De Nederlandse bank heeft middels een fonds vele miljoenen in Roemeense landbouwgrond geïnvesteerd. Hoe zijn ze aan die grond gekomen?

koddebeier
koddebeier
4 jaren geleden

Ratten wel criminele faciliteren, dat is blijkbaar hun eigen soort.

John
John
4 jaren geleden

En de bank die een doping ploeg in de wielersport sponsorde Rabo ploeg. Wie is er niet groot mee geworden

Alex
Alex
4 jaren geleden

Ik ben trouw lid vd rabobank, maar overweeg nu over te stappen, dit gaat te ver.

Boulie
Boulie
4 jaren geleden

Haal je geld af en….betaal alleen nog maar contant….2 vliegen in een klap

Cgm
Cgm
4 jaren geleden

Wij hebben ze in stand moeten houden toen ze verkeerde leningen hadden verkocht. En nu gaan ze agentje spelen voor de roverheid die ons al jaren lang besteelt en voor liegt net als de banken zelf. Het is een corrupte boeven bende. Ze creëren geld vanuit hypotheken door ze door te verkopen. Arno Wellens heeft hier veel informatie over.

Jan
Jan
4 jaren geleden

DE OVERHEID IS JE VIJAND EN DAT IS HET AL EEUWEN ZIE JE HET NOU NOG NIET

Marianna
Marianna
4 jaren geleden

ik krijg toch echt het idee dat de Kamerleden geen flauw idee hebben in welk stuk ze spelen

Marga
Marga
4 jaren geleden

Enne..criminelen..dieven..pedofielen..mogen wel een bankrekening???..maar een andere mening…blokkeren???…het is een gekke wereld

jan
jan
4 jaren geleden

Ja stop het in de grond.

Moeder van 5
Moeder van 5
4 jaren geleden

Rabobank ik laat mijn geld niet meer bij jullie op de rekening staan de kids zijn al bij een andere bank nu ga ik zelf ook

Raymond
Raymond
4 jaren geleden

Naar maatstaven van redelijkheid en billijkheid is de weigering onaanvaardbaar als dit de reden is. Beperking vrijheid van meningsuiting en discriminatie. Wanneer ik zeg dat de aarde plat is, wordt ik dan ook geweigerd? De bank gaat zijn boekje te buiten gezien de functie die de bank heeft. Voedsel voor AFM. Maar dat is ook maar een controle club voor de bühne. Het zoveelste voorbeeld hoe groot, complex en in alle geledingen van de maatschappij de corruptie heerst. Een groot monopolistische kartel. Gemeente, provincie, staat, belastingdienst, de zorg, financiële instelling, publieke omroep etc. op nationaal niveau. Nog maar te zwijgen over de internationale, WHO, IMF, NATO, VN, etc. Een zooitje wat ons beperkt. Zij mogen en kunnen alles. Wij moeten onze bek houden, stemmen en betalen.

Hennie
Hennie
4 jaren geleden

Vermijd banken die gebruik maken van Mastercard .
Die zitten zowiezo bij het WEF clubje .

Zoek maar eens met Duckduckgo (dus niet met google) naar :

De globalistische multimiljonair George Soros werkt samen met MasterCard om de omvolking in het Westen te versnellen

Marco
Marco
4 jaren geleden

Hardstikke leuk hoor meneer van der Staaij, maar de banken voeren enkel een opdracht uit.

Vlinder
Vlinder
4 jaren geleden

Ik heb mijn rek.al opgezegd bij de rabo. Bij zo’n bank wil ik niet.

Renkir
Renkir
4 jaren geleden

Pfff alsof we een eerlijk antwoord krijgen van die corrupte Ministers. Laat me niet lachen!

Vout
Vout
4 jaren geleden

Frauderen, stelen en witwassen is blijkbaar minder erg dan een andere mening hebben. Juist ja…Boter op hun hoofd.

Lest best Vergezicht
Lest best Vergezicht
4 jaren geleden

Iedereen, en zeker in de politiek, die hier vragen over stelt, heeft boter op het hoofd

Karel
Karel
4 jaren geleden

De show is begonnen mensen
Steun deze slachtoffers, of morgen bent u de volgende.

In dictaturen zie je zelden zo’n bizar gedrag van banken. Maar hier in onze “parlementaire democratie” kan dat wel.

Onze “parlementaire democratie” die zich niet eens aan de grondwet houdt en vindt dat wetten alleen voor anderen gelden. Met een “koning” (prins pils genoemd) die blind alles goedkeurt en tegen de grondwet in nieuwe demissionaire kabinetsleden aansteld.
Begaat een regeringslid een strafbaar feit; dan doen ze een Ferdinand Grapperhausje en passen ze de wet aan. Het OM moet desondanks vervolgen maar die zijn spontaan de weg kwijt. En de rechtbank: goeden dag meneer Grapperhaus, hoe gaat het met u… (we doen uiteraard niets tegen u want u staat boven de wet).

In dat dictatoriale moeras voert het geld nu de boventoon. Want de staatsschuld is enorm, iemand moet de nieuwe staatsobligaties opkopen en daarin hebben de banken voor een groot deel hun vinger in de pap…… Financiële dictatuur.

Mogelijk gemaakt door het corrupte CDA:
Hugo de Jonge, van de Corona en de frikandellen
Wopke Hoekstra: de als minister van financïen voor Hugo de Jonge bonnetjes en rekeningen zoekmakend, financiën niet in de gaten houdend. Nu banken dictatoriaal gedrag laten vertonen -> of daarom vragen (en dus niet daartegen optredend).
Ferdinand Grapperhaus: van Justitie, motto “wetten gelden alleen voor anderen”, die elke wet buigt als hij of een andere CDA’er strafbare dingen doet.
Raymond Knops: illegaal benoemd op binnenlandse zaken in een demissionair kabinet.
Ank Bijleveld: van de afkalvende Defensie, binnenkort in te zetten voor corona handhaving?
Mona Keijzer: inmiddels bekend als het dom blondje spelende dame. Die de kamer voorgelogen heeft over gevaren van 5G en alle overheids consultaties tot een farce maakt.
Het #functie-elders sextet.

Tom
Tom
4 jaren geleden

”De SGP-leider wil tot slot weten of de ministers van plan zijn om de banken op hun blokkeringsbeleid aan te spreken”. Nee, natuurlijk zijn ze dat niet van plan, het is juist HUN plan. De banken krijgen dan voordeeltjes. Ik wil nu ook overstappen naar een nette bank, maar welke? Welke bank is nog oprecht?

Rapture Ready
Rapture Ready
4 jaren geleden

In Australië wil men onderzoeken of alle zgn wappies (anti-vaccers) van social media/internet gehaald kunnen worden. In dat geval heb is de wappie zo wie zo letterlijk en figuurlijk op straat en een zwerver. Imners gaan alle betalingen via internet…..
. Ochten zij daar mee doorgaan (wat ik wel denk), dan zijn de rapen gaar voor iedere wappie.

De toenemende polarisatie, zelfs binnen kerken, neemt schrikbarende vormen aan. Alles gevoed door o.a. de media.

Velen hebben hier al naar verwezen, maar in de Bijbel wordt tot in detail de komende zgn. Grote Verdrukking genoemd, die inmiddels heel actueel lijkt te worden en steeds meer vorm begint te krijgen. De moeite waard om hier notie van te nemen.

salvar
salvar
4 jaren geleden

als ik rutte&co een stelletje leugenaars noemt en dat ze iets in leven roepen (virus) wat niet bestaat , gaan jullie of wat voor bank ook mijn rekening blokkeren?
ik weet niet wat mijn manier van meningsuiting te maken heeft met mijn bankrekening?
dat julie tot het dievengilden horen weten de meesten wel maar dat jullie stink lui zijn weten ze nu ook.

STELLETJE LAPZWANSEN .

Lightpoint
Lightpoint
4 jaren geleden

Eigenlijk ontzettend ‘grappig’ dat een SGP kamerlid hier voor opkomt! In het verleden zou een partij als bijv. D66 dit hebben aangekaart. Maar D66 zit tegenwoordig op een ander spoor geloof ik.

Johnny
Johnny
4 jaren geleden

Geld. Banken. Echte macht (over anderen dus). Geen zaken waar echt diep op word ingegaan op scholen. Dat is omdat de waarheid hierover zoals bijna altijd mensen aan zou sporen om heel wat meer in opstand te komen. Ikzelf ben lang geleden op video’s gestuit van Bill Still. Auteur van ‘The Money Masters’ en ‘The True Secrets of Oz’. De video’s zijn op veel platforms zoals Bitchute en Odysee.
Grappig feitje is natuurlijk dat ’the wizard of oz’ oorspronkelijk dus over geld gaat.
Maar na het zien van deze video’s van groot Trumpfan Bill Still (The Still Report is dagelijks op YT) ben ik mij verder gaan verdiepen en uitgekomen bij G.Edward Griffin die het boek ‘Creature from Jekkyl Island’ schreef welke over het ontstaan van de FED gaat.
Eenieder die deze video’s en boeken hebben gelezen weten hoe het echt zit. Maar ook één vd drie volstaat al om het te begrijpen. Hierna vallen heel veel andere wereldse zaken ineens perfect op hun plekje. Eeuwigdurende oorlogen, drugshandel, big pharma, olie, goud en andere bodemschatten. Bijna alles is uiteindelijk verbonden door geld én banken. En dat geld zeker voor de machtigsten onder ons. De bekende namen duiken elke keer weer op. Crimineel addergebroed.

Joris
Joris
4 jaren geleden

Begrijp ik het goed dat Mexicaanse drugskartels minder kwalijk worden geacht dan Willem Engel door de Rabobank?

Piet
Piet
4 jaren geleden

Allemaal onderdeel van het Great Reset. Eerst het punt bevolking, alle tegenstand wordt geëlimineerd, zij zullen gevaccineerd worden, iedereen gechipt, punt 1 afgehandeld. Tuurlijk doen de banken mee, een aantal zijn strategisch partner van WEF Vervolgens komen de bezittingen van de bevolking aan de beurt. You own nothing but you”ll be happy. Het Chinese model wordt zichtbaar. Ingrijpen kan niet meer, to late.

Ruud dankelman
Ruud dankelman
4 jaren geleden

Goed zo van der Staay. Chapeau

Xerxes
Xerxes
4 jaren geleden

Ik ben, was, meer dan veertig jaar lid van de Rabobank. Ik heb gisteren een nieuwe rekening geopend bij een buitenlandse online bank, die ook onder het Europees Deposito garantie stelsel valt. Ik ben nu bezig al mijn afhoudingen, salaris en andere uitkeringen uit fondsen over te zetten naar de nieuwe bank. Volgende week open ik bij dezelfde bank een spaarrekening ( krijg ook nog eens meer rente daar, en boven de ton hoef ik er geen (boete)rente te betalen, wat ik bij de Rabobank wél moest betalen, en boek ik in een klap mijn gehele spaarsaldo ( en dat is aanzienlijk ) over. Eind volgende week loop ik de Rabobank binnen en beëindig daar een verband wat meer dan veertig jaar bestaan heeft. Schijnbaar interesseert ze dat geen fluit. Maar ik ben evengoed weg. Ik ben ook geen warme vrind van dhr. Engel, en ik weet nog wel wat op een aanmerkingen te plaatsen bij de beweringen van hem en anderen. Maar in dit land hebben we afgesproken dat iedereen zijn stem mag laten horen, ongeacht of het onzin is of niet. Ik ben dan ook woest wat er nu aan het gebeuren is in dit land en in de wereld. Het gaat te ver. Tot hier en niet meer verder.

Jerrel
Jerrel
4 jaren geleden

Dan maar betalen en doneren in cryptocurrencies. Geen bank voor nodig, want je bent zelf een bank.

Reme
Reme
4 jaren geleden

Ik snap ze nu wel, banken zijn elke keer gepakt doordat er kritisch onderzoek online aan vooraf ging en het publiek de druk opvoerde, dat zouden ze dan nu stoppen.

Piko
Piko
4 jaren geleden

De rest van da banken volgen ook nog hoor wees maar niet bang. En ze komen ook bij jou ingeënt of niet. Het zijn sjoemelaars van de bovenste plank.

Ed Kas
Ed Kas
4 jaren geleden

Deze banken zijn GEEN partner van het W.E.F.

  • Regiobank, SNS en ASN.

Deze zijn WEL partner van W.E.F.

  • RABO,ING, ABN (en dus ook Florius), Aegon (en dus ook KNAB).

Als je dus vreedzaam verzet wil bieden, haal AL je bankzaken weg bij clubs die partner zijn van W.E.F.

https://www.weforum.org/partners/#A

Geo
Geo
4 jaren geleden

SGP bedankt. Jammer dat de rest gewoon zwijgt..

John
John
4 jaren geleden

Wie zonder zonden is, werpe de eerste steen (door hun ruit).

Frans S l
Frans S l
4 jaren geleden

Dit gaat het begin van het einde worden, er zijn zover ik weet geen andere Banken in Nederland die niet betrokken zijn bij de WEF

Bert
Bert
4 jaren geleden

Waar ins hemelsnaam bemoeien banken zich .

mikkie
mikkie
4 jaren geleden

Als ik klant was bij de RABO bank, zou ik NU vertrekken!

Mars
Mars
4 jaren geleden

Als je het dagboek van Klaus even naast de vaak dodelijke spuiten legt kan een kleuter nog bedenken waarom men u verplicht de dodelijke spuit op wil leggen.

At least 4 billion useless eaters shall be eliminated by the year 2050 (al komt 2030 eerder in de buurt) by means of limited wars, ORGANIZED EPIDEMICS ( covid) of FATAL rapid acting DISEASES and STARVATION. ( gesloten winkels voor wie de doodsprik nog niet gehad heeft)
Starting with the WHITE POPULATION of WESTERN EUROPA and NORTH AMERICA.

DUIDELIJK?????

Mars
Mars
4 jaren geleden

Als je het militaire apparaat verplicht wil vaccineren met een spuit waaraan velen al bezweken en nog zullen bezwijken wat gebeurd er dan met het land ?

Een kleuter kan nog bedenken wat daar het gevolg van zal zijn.

Cobes
Cobes
4 jaren geleden

Net als onze ministers mogen de banken ook de wet aan hun laars lappen , en verder iedereen een oor aan naaien. Wat de meeste van jullie nog niet door hebben is dat een rente vrije hypotheek ook onderdeel van het spel is, die huizen zijn straks van de staat en de mensen blijven met een dikke schuld zitten( hoezo geen geld en toch gelukkig) in het begin van de “ pandemie “ heeft de directeur van de nederlandse bank al op de tv gemeld dat ongeveer 45% van de kleine bedrijven kapot moet voordat de “ pandemie “ stopt, dus doelstelling kleine bedrijven kapot maken. Rutte zegt op de tv dat hij geen test doet want hij voelt zich niet ziek, iedere hollander moet zich meerdere keren laten testen en iedereen doet het braaf. Schapen wordt wakker.

Ed Kas
Ed Kas
4 jaren geleden

Passage uit het boek van Klaus Schwab “the Great Reset”

“In the name of public health, some elements of personal privacy will be abandoned for the benefit of cantaining an epidemic”

Hij doelt hiermee o.a. op digitale track en trace systemen om mensen 24/7 te volgen.

Vandaar dus de vaccinatiepas.

Ronald
Ronald
4 jaren geleden

Als de burgers al hun geld opnemen, dan is het zo klaar met de banken. Het enige wat we dan gaan ontdekken dat er niet zoveel liquide middelen zijn…

Ronald
Ronald
4 jaren geleden

Als de burgers al hun geld opnemen, dan is het zo klaar met de banken. Het enige wat we dan gaan ontdekken dat er niet zoveel liquide middelen zijn…

wim
wim
4 jaren geleden

Criptomunten

Klaas Dijkhuis
Klaas Dijkhuis
4 jaren geleden

Het gaat van kwaad tot erger. Inmiddels zouden een hoop mensen de ogen toch wel open mogen gaan.

Perm.
Perm.
4 jaren geleden

Eindelijk de van der Staaij zoals ik hem graag wil kennen. Mijn jarenlange sympathie voor de SGP is daarmee overigens nog niet terug. Maar het begin is er.

Fietje
Fietje
4 jaren geleden

Banken bestaan uit criminelen dus die geven er niet om of je blijft of niet

Lange Fries
Lange Fries
4 jaren geleden

Ook banken worden gerund door chantabele nuttige idioten zonder verstand van zaken (zie ook 2008). Het WEF wil af van contant geld, nou wat let mensen dan nog om over te stappen op crypto currency? Geen bank meer nodig.

OptimaForma
OptimaForma
4 jaren geleden

“Bewezen” desinformatie. Dus de pcr test, waarvan de UITVINDER zelf heeft gezegd dat deze niet geschikt is voor het isoleren van cojona, is niet geschikt als maatstaf om maatregelen op te baseren. Toch? Neen! Want het rivm vind van wel! Nu.nl en Facebook.com vinden van wel! En die bepalen de realiteit, samen met de Rabobank!! Echt het maakte me woedend voorbij elke redelijkheid deze week, ik moest me zelfs een dag ziek melden. Wat een narcistische truthola’s werken er daar zeg.

Als de Rabo had bestaan in de 16e eeuw, hadden ze galileo’s rekening geblokkeerd omdat de f#@king paus, en dat was toch de leidende autoriteit, had gezegd dat de zon om de aarde draait en niet andersom. Het maakt me ziedend bevond belief!!! In mijn ogen verdient de bank hetzelfde lot als Rome toen nero de christenen liet radbraken.

Marian
Marian
4 jaren geleden

Ja? En wat was het antwoord op die vragen? Leuk artikel, maar m.i. nog niet af.

Ron Swart
Ron Swart
4 jaren geleden

De ultieme dienaar Gods & gristen Keesie heeft zijn achterban en de rest van ’t Nederlandse volk reeds vier maal verraden. Voor deze landverrader heeft de haan reeds drie keer gekraaid voor zijn steun voor een eerste lockdown, de spoedwet, tweede lockdown en de avondklok.
Ook dit lid van de tweede slaapkamer vervult zijn rol als controlled opposition met verve.
Alle Nederlandse grootbanken hebben ladingen boter op hun hoofd als het gaat om megafraude en de bestuurders komen iedere keer weg met een boete; deze graaiers gaan gewoon door alsof er niets is gebeurd.
Lees het boek ‘Dit kan toch niet waar zijn’ van Joris Luyendijk over de schaamteloze – ‘exibionistische’ – hebzucht van bankiers.

Ronald
Ronald
4 jaren geleden

Hoe kunnen banken weten wie van hun klanten antivaxxers zijn? Alleen de overheid weet wie er gevaccineerd is en wie niet. Alleen de overheid krijgt die gegevens binnen en niet de banken. Dus als de banken de rekeningen van antivaxxers gaat blokkeren, doen ze dat in opdracht van de overheid.    

René
René
4 jaren geleden

Ik zeg het al vaker, kijk op de WEF pagina onder partners wie partner van het WEF zijn, dit zijn echter alleen de zichtbare… hoe dan ook, de banken van NL staan er bv ook tussen, en de farma vacs fabrieken met hun namen, yep die staan er ook op… verwonder u niet, kijk zelf, alle zitten ze in het complot, vandaar dat je er legaal niks tegen kan doen, alles zit in hun zakken… illegaal staat echter alles open… peace.

zonder een echte strijd komen we helaas niet van die vals spelers af…

dan doel ik op de poppetjes, allemaal, incl de MSM zullen van het toneel moeten verdwijnen wil je echt wat bereiken.

immers, ze zitten er zo goed als allemaal in, in het WEF in het NWO WHO UN enz, ze spreken dezelfde taal en proberen dezelfde uitvoering te plegen/doen.

legaal iets doen? geen kans, dat zien we al jaren, zij bepalen, zij schrijven de regels en of maken er nieuwe bij, its as simple as that.
—–
Om een indruk te krijgen hoe groot de krachten tegen ons zijn, al die machtige instanties/banken/enz achter het WEF (partners) dan begrijp je dat het helaas niet ophoud na al die goed bedoelde legale acties tegen dat soort.

Het houd helaas niet op bij Rutte en of Hugo en consorten, er zullen heel wat grote tactische stappen ondernomen moeten worden, die zullen niet legaal zijn, immers ‘zij die tegen ons zijn’ maken de regels.

Hier alle (zichtbare) partners in crime bij het WEF (New World Order, One World Government) zie onder de ABCD and so on (ff naar beneden scrollen), het zijn er heel veel en vele grote bekende… honderden, vele zal je herkennen en wellicht mee verbonden zijn, bv banken of werk of stichtingen. 

https://www.weforum.org/partners/?fbclid=IwAR1ERVPgVCall9fr8IzMjjxZ1hpsHM8xjpMJp9T1cJjDnLTJlT4hHMKi76k#B 

wim
wim
4 jaren geleden

Wie zijn de directeuren en wie zijn de beleggers? Waar wonen zij?

Rienus
Rienus
4 jaren geleden

Uw geld wat ergens op een bankrekening staat kan binnen een seconde bevroren worden.
Als u het niet in uw hand houdt is het een illusie.

Jan Jean John
Jan Jean John
4 jaren geleden

Bijna alle banken hebben gefraudeerd en zijn gestraft (beboet, bijv. door de VS). Sommige zijn door de belastingbetaler gered. Deze banken zijn niet zonder zonde maar werpen wel de eerste steen. Hoe schaamteloos de bestuurders wel niet zijn.
De superrijken zijn helemaal van het rechte pad af en lijken nu een last te worden op de schouder van de wereld.

Qvic
Qvic
4 jaren geleden

Dit lijkt illegaal, maar al het geld wat jij op de bankrekening hebt of zet of krijgt van derden, geef jij vrijwillig aan de bank. Dan is de bank eigenaar van jou geld geworden en die mogen ermee doen wat ze willen. Terug betalen hoeven zij het niet eens, dat is bij de wet geregeld. Je moet maar eens jouw contract van de bank eens nalezen, toen jij een bankrekening bij hen opende. Daar staat het er letterlijk gewoon in.

888
888
4 jaren geleden

een brief van klaus, en iedereen doet waus, ik ga je dit zeggen je mag in de toekomst als niet gevaccineerde niet eens meer in de suppermarkt lopen, we hebben nog 3 jaar coronaterreur, en als we dit blijven toepassen komen we er misschien hier nooit never nie eruit, en misschien dat zij ook rekeningen gaan blokkeren bij gewone burgers die niet gevaccineerd zijn, lieve mensen het wordt eerst nog velemale erger alles is corrupt, en ze zullen er alles aan doen om de leugen heellang te rekken, om zo het plan 2030 inmiddels 2050 door te voeren, in sommige landen doen ze dat met echte oorlogvoering en in de rest van alle landen moeten wij de wereldbevolking ons aan deze demonische regeltjes houden, en dat pikken wij niet meer, wand GENOEG IS GENOEG!!!!!!!!

Antiislam
Antiislam
4 jaren geleden

Wat een groot onrecht maar dan weer wel de wapenindustrie faciliteren. En onder de toonbank de coke maffia behulpzaam zijn dan ondertussen nog even de goud prijs manipuleren wordt tijd voor een grote schoonmaak van de politiek media banken enz enz

Back to top button
132
0
We lezen graag je reactie!x