FVD-fractievoorzitter Lidewij de Vos wil dat er transparantie komt over wat er wordt besproken bij het World Economic Forum in Davos en deelname herzien.
“We weten nu vaak niet wat de regering daar uitspookt,” aldus De Vos in het NPO-radioprogramma Sven op 1.
“We kunnen met een open blik naar de hele wereld kijken, maar we willen niet dat er constant van buitenaf dingen aan ons worden opgelegd,” zei ze. “Dat gebeurt bij uitstek in EU-verband. Meer dan de helft van de regelgeving maken wij als parlement niet meer zelf, maar die komt vanuit de Europese Unie.”
Lidewij de Vos (@fvdemocratie) wil dat er transparantie komt over wat er wordt besproken bij het World Economic Forum en deelname herzien. “We weten nu vaak niet wat de regering daar uitspookt. We willen niet dat er constant van buitenaf dingen aan ons worden opgelegd.” #WNL pic.twitter.com/2JH4Us6qvI
— Sven op 1 (@Sven_op_1) October 10, 2025
Uitgeleverd
FVD wil ook de betrokkenheid van Nederland bij andere internationale organisaties, zoals de WHO en de NAVO, herzien.
“We worden uitgeleverd door de mensen die ons besturen aan globalistische belangen, vertegenwoordigd door het World Economic Forum; door BlackRock; door de EU; maar ook worden we overgeleverd aan ongehoorde aantallen immigranten, waardoor we op termijn een minderheid worden in ons eigen land; aan Big Pharma en Big Finance; aan klimaatpausen en windmolenzwendelaars; en tot slot worden we overgeleverd aan het militair-industrieel complex, dat verschrikkelijke oorlogen ontketent en in stand houdt over de hele wereld, en met name het Midden-Oosten en in de Kaukasus,” zei oprichter van de partij Thierry Baudet daar eerder over.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.






Gifmix op genetisch gemanipuleerde soja van Monsanto groot gevaar voor de gezondheid: “We zijn geschokt”
Ontsteken van olympische vlam gaat viraal vanwege satanische symboliek
“Hoeveel leugens nog?” Franse media halen officiële versie aanslag Nice onderuit
Leven we in één van de vele ‘zeepbellen’ in een reusachtig multiversum?
Raadslid fel tegen globalistische plannen: ‘Stokpaardje van elitaire club die weinig op heeft met gewone mensen’
Verontwaardiging door nieuw rapport over voorbereiding op coronawinter: ‘Ze zijn echt doorgedraaid’
De gezondheidsvoordelen van hennep
Monsanto nauw betrokken bij terugtrekken baanbrekende studie. In deze interne e-mails wordt alles onthuld
22 Colombiaanse schoolmeisjes ‘lijden aan demonische bezetenheid’ na spelletje