Buitenland

Ben jij orgaandonor? Dan mag je wettelijk gezien vermoord worden

Help mee door dit artikel met iedereen op je socials te delen!

De Canadese provincie New Brunswick heeft als eerste openlijk in de Wet op orgaandonatie opgenomen dat bij orgaandonoren – alhoewel wettelijk doodverklaard – het oogsten van de organen mag beginnen voordat de patiënt werkelijk is overleden.

Laat dit even op je inwerken.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Orgaandonatie vindt toch plaats ‘na overlijden’?

Nee, orgaandonatie vindt niet plaats na overlijden, maar nadat de beoogde orgaandonor voor de wet is doodverklaard. Ook in Nederland geldt dat.

Wettelijk overleden zijn houdt niet in dat de donor daadwerkelijk is overleden. Het biologische leven van de donor wordt beëindigd doordat een arts de organen verwijdert. Daarom is er ook een vorm van narcose nodig tijdens de operatie (de Gezondheidsraad weet dat orgaandonoren bewegen tijdens deze operatie, maar grijpt niet in). Op deze manier wordt vermeden dat die arts voor moord kan worden aangeklaagd. Maar op dat moment staat niet vast dat die donor niets meer ervaart. Daarvoor schieten de protocollen die wereldwijd zijn opgesteld om de dood die voor orgaandonatie nodig is vast te stellen te kort. Wereldwijd variëren de protocollen ook. Het Nederlandse protocol behoort aantoonbaar tot de slechtste. Het Nederlandse protocol voldoet ook niet aan datgene wat in de Nederlandse Wet op orgaandonatie wordt geëist.

Het Comité Orgaandonatie Alert heeft bovenstaande informatie over deze wetgeving, die het dus mogelijk maakt om organen te verwijderen als de dood nog niet is ingetreden, verzonden aan de leden van zowel de Eerste als de Tweede Kamer.

“Wanneer komt u in actie om de Nederlandse situatie rond postmortale orgaandonatie ten eerste: veilig voor de donoren te laten verlopen en ten tweede: ervoor te zorgen dat alle burgers die conform de Nederlandse wetgeving verplicht zijn om vanaf hun 18de jaar hun keuze vast te leggen in het donorregister goed worden geïnformeerd en worden gewezen op het feit dat ze wettelijk dood worden verklaard, maar niet eerder overlijden dan dat de orgaanverwijdering compleet is en dat daarbij geen zekerheid bestaat over de pijnervaring? Wat kunt u doen: U kunt per wetgeving verplicht stellen dat deze operaties alleen onder volledige narcose plaatsvinden.”

Wil je voorkomen dat ze jouw organen uit je lijf snijden terwijl je nog leeft? Registreer dan NU hier dat je orgaandonatie verbiedt!

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack voor exclusieve content.

Interessant

Vind je dit artikel waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 48 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

82 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Nostradamus
Nostradamus
2 maanden geleden

Je zou maar naast iemand in het ziekenhuis liggen die toevallig jouw organen zou kunnen gebruiken… Kassa!

Lijst 2030
Lijst 2030
2 maanden geleden

Ik heb me uit laten schrijven i.v.m D666 orgaanroof.

baslok
baslok
2 maanden geleden

straks mogen ze je zeker nog van straat plukken als ze je organen nodig zijn, gelukkig zijn mijn vrouw en ik geen donor…….

Patrick
Patrick
2 maanden geleden

Ik neem aan dat jullie tegen het krijgen van donor organen zijn

Hugo
Hugo
2 maanden geleden

Orgaanroof, “voltooid” leven, erfbelasting kan dan ook alvast wel bij leven door het incassoburo van de NL junta geind worden, net zoals alvast belasting apersen op toekomstig rendement. Fijn land geworden!

geendonorsinds18
geendonorsinds18
2 maanden geleden

Dit is al jaren bekend en ook logisch. Toen ik 18 werd kon ik het ook op deze manier terugvinden, ja het was even goed zoeken, maar simpelweg clausules lezen voordat je ook maar iets tekent.

Robb
Robb
2 maanden geleden

Nooit geweest,en ook nooit zal ik daar aan deelnemen, zo zie je maar, je dient als als een nummer in de maatschappij waarmee ze xich jou als een verdien model beschouwen, zelfs bij je bijna dood zijn willen ze nog effe gouw aan je verdienen, blijft onmenseling het syteem en vele dienen dit systeem door rijkelijk je te belonen

Pimpinol
Pimpinol
2 maanden geleden

Belangrijk om te melden is wanneer je emigreert naar het buitenland je automatisch uit het Donorregister uitgeschreven wordt.
Dus als je in de ongelukkige positie verkeert dat je terug naar Nederland moet dan moet je opnieuw je keuze registeren in het Donorregister.

Hamala
Hamala
2 maanden geleden

Gelukkig geen donor geworden want ik wist dat ze dit voortijdig eruit halen, burgers zijn misleidt = moord!

tea
tea
2 maanden geleden

Wat gebeurt er echt in de eerste 3 uur na de dood? Elisabeth Kübler-Ross legt uit https://www.youtube.com/watch?v=_bHR3a5sRBI

Vlo
Vlo
2 maanden geleden

Niet te bevatten.
hoe erg is ALLES gesteld hier in dit land

Nowhere to be found.
Nowhere to be found.
2 maanden geleden

Zodra iemand komt te overlijden dan sterven de cellen af, want dan wordt de aanvoer van zuurstof stopgezet. Dat is een natuurlijk proces.

Een dood lichaam kan daarom niet voor donatie gebruikt worden en dat betekent dan orgaandonoren alleen bij leven hun organen kunnen afstaan en die organen moeten dan ook levend gehouden worden. Hoe dit precies gebeurd is mij niet bekend.

Voor de ontvangers van organen is het natuurlijk prettig om een nieuw orgaan te krijgen, maar of het met al die medicijnen ter afstoting van organen daarna nog zo prettig is, betwijfel ik.

Zeker is in elk geval dat doctoren (en de medische industrie) hier goed aan verdienen en de farmaceutische industrie nog veel meer, want die antirejectie “medicijnen” zijn niet goedkoop.

Maar het is ook schandalig dat je automatisch als orgaandonor wordt aangemerkt, dat is een verkeerde principe.

Het zou zo moeten zijn dat je standaard geen orgaandonor bent en wanneer iemand dat wel wil dan zou dit bijv. in een identificatiedocument moeten worden aangegeven compleet met bloedgroep, want dat is dan ook cruciaal.

Ik heb gehoord dat mensen die orgaandonoren zijn, het in de laatste minuten van hun leven uitschreeuwen van de pijn en de familie moet 5 minuten voordat het daadwerkelijk gebeurd, de ruimte verlaten. Dat is niet niets, want dan wordt het mes in de nog levende donor gezet.

Daarnaast denk ik dat medisch personeel dat hierbij betrokken is, een zwijgplicht heeft, want de waarheid mag niet bekend worden.

In feite is het gelegaliseerde moord maar de orgaandonoren doen het uit liefde voor de medemens.

Het is iedereen zijn eigen keus, maar het is niets voor mij.

M. Spoelma
M. Spoelma
2 maanden geleden

Het feit dat artsen geen hersenactiviteit kunnen aantonen toont geen “hersendood” aan maar eerder een falen (al dan niet opzettelijk) vd medische technologie. Er wordt dik verdient aan orgaantransplantatie, door de artsen, en vooral door de pharmaceutische industrie omdat medicijnen tegen afstoting levenslang moeten worden geslikt.
Wij werden als geestelijke verzorgers bij een jonge vrouw van 20 geroepen omdat epileptische aanvallen haar hersens grotendeels hadden verwoest, zo zeiden de artsen. Ze was hersendood en zou nooit meer ontwaken. We waren er bij toen men de stekker uit de machines wilden trekken die haar “dode lichaam” nog in leven hielden. Er kwamen mensen met transplantatie formulieren die de ouders moesten tekenen, maar dat weigerden ze.
Een maand later kwam de jonge vrouw bij. Ze had een lichte blijvend spraakprobleempje maar was verder gezond. Zo zie je maar.

Mike
Mike
2 maanden geleden

Let op, als jij je dus nooit actief afgemeld hebt, dan ben je dus akkoord en mag je lijf leeggeroofd worden. Wie zwijgt stemt toe.

J J
J J
2 maanden geleden

De C66 wet. Stelletje communisten.

P de vries
P de vries
2 maanden geleden

Wakker worden ook de schaapjes onder ons aub

Poekie
Poekie
2 maanden geleden

Mensen worden levend gevild en moeten vaak worden vastgebonden.
Dit is al jaren bekend

Morca
Morca
2 maanden geleden

Je hebt niks aan een orgaan als de persoon al een tijdje dood is. Dat “harvesten” gebeurd vrijwel altijd met mensen die nog in leven zijn. Las ik laatst ergens.

Carla
Carla
2 maanden geleden

Onder volledige narcose betekent nog steeds dat de donor LEEFT.
Organen zijn alleen bruikbaar als ze “geoogst” worden uit levende mensen.
Orgaandonatie zou verboden moeten worden.

Draak
Draak
2 maanden geleden

Mag ik het een van de satanische rituelen noemen???
Dat satan niet zou bestaan is volgens mij smerige misleiding. Het maakt satan sterker.

Joost
Joost
2 maanden geleden

Ik heb eens een verhaal gelezen dat een man naar de ok werdt gereden nadat hij dood was verklaard en dat een familielid toevallig zag dat een van zijn oogleden nog iets bewoog en dat zij toen snel naar huis had gebeld en dat ze op het nippertje voorkomen hadden dat er organen werden geoogst.
De betreffende man is weer later in het traject weer geheel bij kennis gekomen .

Wij hebben ons toen allemaal uitgeschreven.

We weten nu ook dat er ziekenhuizen waren die geld kregen als men kon aantonen dat een patiënt zogenaamd corona had en er alles aan deden om ze op die corona lijst te krijgen.
Het vertrouwen bij ons is in iedergeval helemaal weg.

Hekate
Hekate
2 maanden geleden

Organen worden gedoneerd ten behoeve van de bestaanscontinuiteit van een medemens. Let wel dat bestaanscontinuiteit niet hetzelfde is als voluit leven, want dat doen we allang niet meer in deze moderne tijd van ver-slaaf-ingen. Iemand die authentiek (voluit) leeft wil niet eens een orgaan van iemand anders in z’n lijf!

Proud 2b wappie
Proud 2b wappie
2 maanden geleden

Ik heb geen DigiID omdat ik in het butenland woon, dus ook niet kan krijgen…
Ik neem aan dat ik geen gevaar loop dat ze me oogsten tegen mijn wil

Nachtuil
Nachtuil
2 maanden geleden

Moet je dit zwartboek over orgaandonatie eens lezen, dan sta je met je oren te klapperen. Ik vind het ongelofelijk bizar wat er gebeurt en is gebeurd: https://orgaandonatiedewaarheid.nl/zwartboek-over-orgaandonatie/

Hennie
Hennie
2 maanden geleden

Heb me laten uitschrijven net zoals de rest van mijn familie

Ellis
Ellis
2 maanden geleden

Dat gebeurt hier toch al jaren. Uit een dood lichaam kun je geen organen halen.
Ik was al vele jaren donor maar heb me direct uit laten schrijven toen ik dit ontdekte.
Het is pure moord.
In het ziekenhuis waar ik gewerkt heb was een speciale verpleegkundige aangenomen om familieleden van “kandidaten” te pushen om hun organen te doneren.
HET IS EEN VERDIENMODEL !!!

hemi
hemi
2 maanden geleden

Levens gevaarlijk als je orgaandonatie bent .
Als je in een ziekenhuis ligt kost het geld . Als je orgaandonatie bent levert je lichaam veel geld op . Dus wat denk je wat de artsen doen ? Orgaanhandel natuurlijk ! Het draait allemaal om geld .

Hilde
Hilde
2 maanden geleden

Het boek van Ger Lodewick, Wat je moet weten over Orgaandonatie dat al in de vorige eeuw geschreven is, gaat hierover. Bij Bol waarschuwt men voor desinformatie…. dan weet je al hoe laat het is;) Het was D’666 dat de wet heeft veranderd in “je bent donor tenzij je bezwaar maakt”. Ik weet genoeg!

AIDLNZSDWAHW
AIDLNZSDWAHW
2 maanden geleden

Het beste is om orgaan donatie in zijn totaliteit te verbieden!!!!!!!

Het is een miljoenen industrie geworden en heeft niets met enige medemenselijkheid hoe dan ook te maken; het is de totale horror!!!!!!!

Het is de glijdende schaal voorbij!!!!!!!

De excessen die hieruit voortgekomen zijn, zijn welhaast met geen pen te beschrijven en kosten méér mensenlevens dan dat ermee gered worden!!!!!!!

Dit moet stoppen!!!!!!!

Het ís de hoogste tijd om deze horror tot een eind te brengen!!!!!!!

Een petitie tégen orgaandonatie is een goede manier om hiermee te beginnen en het sentiment te pijlen!!!!!!!

Liane_2005
Liane_2005
2 maanden geleden

Was al lang bekend, en ik heb nooit ingeschreven, en later draaiden ze het om en moest je je uitschrijven wat ik dus al lang heb gedaan. Ik pas er voor om vermoord te worden.

Wilnius Lemanto
Wilnius Lemanto
2 maanden geleden

Donorregistratie. Je moet aangeven dat je het niet wilt ipv aangeven dat je het wel wil. De omgekeerde wereld en een onuitgesproken beslissing dat uw lichaam niet van u is maar de staat toebehoort.
Weet u nog? Pia Dijkstra (ja, die voormalig NOS-nieuwslezeres en echtgenote van Gerlof Cerfontaine, die een bestuursfunctie bij het, wat een toeval, Academisch Ziekenhuis Utrecht bekleedde!) van D(uivels)66!!!!!!

Overigens is een donorregistratie ook gevaarlijk als je in het buitenland, en zeker in Oostbloklanden, een ongeluk krijgt en naar het ziekenhuis afgevoerd moet worden. Dat ongeluk kun je overleven maar of je ooit het ziekenhuis nog levend uitkomt is nog maar de vraag. Er valt nl. zeer veel geld te verdienen aan deze lucratieve business.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
2 maanden geleden

Hoerkraine is het land vd grootste orgaanroofmoord. Vooral van kinderen worden organen geoogst tegen een zeer lucratieve prijs. Waar zoude immers de spoorloze toeslagkindeten zitten die behalve slachtoffer zijn vd pedohandel, toch uithangen. Juist ja, ze zijn weggegooid nadat hun organen zijn geoogst.

FJM
FJM
2 maanden geleden

De dokters die dit flikken zijn ook duivels

t.m.
t.m.
2 maanden geleden

plus dat je dus ook helemaal niet op sterven na dood hoeft te zijn…
offeren van mensen

tintor
tintor
2 maanden geleden

als iemand thuis sterft (hou het lichaam dan een dag-nacht thuis) zo kan er geen orgaan afname plaatsvinden…aan bevolen.

Frans( niet Timmermans)
Frans( niet Timmermans)
2 maanden geleden

Het fijt dat als jij geen keuze maakt de overheid jou als donor aanmerkt en je dus door de overheid verplicht wordt om een keuze te maken. De brutaliteit mijn lijf is van mij bij leven en bij dood. De overheid kan niet verplichten dat jije een keuze maakt. Dat heet D66 DIKTATUUR.

Defender
Defender
2 maanden geleden

Het zijn nazi praktijken alles vinden goed jij ben niet belangrijk alleen geld

AngelWings
AngelWings
2 maanden geleden

Hoe verkrijg je gratis andrenochrome? Iemand die stervende is levend leegroven zonder narcose.
Ja sorry maar echt wel discusting natuurlijk!
Gooi dat lichaam dan ook vol narcose!

Jack
Jack
2 maanden geleden

Was al bekend, vandaar dat je natuurlijk geen orgaandonor moet willen zijn.

Als Koning pils en consorten toevallig een onderdeel van jou kunnen gebruiken dan zorgen ze er wel voor dat je toch wel dood ging….

Axel M.
Axel M.
2 maanden geleden

Ik zal je het nog beter vertellen ; je MOET levend zijn om je organen uit je lichaam te verwijderen want je bloed moet erdoor blijven stromen anders zijn je organen niet meer bruikbaar, dit geldt ook voor verdovingen ! Dus stel je dit voor “wat dus ook echt gebeurd” je wordt opengesneden en dat je ribbenkast bij volle bewustzijn word open geknipt en open getrokken wordt om bij de rest van je organen te kunnen komen. Daarna worden al je organen stuk voor stuk uit je lichaam geknipt met als allerlaatste je hart ( omdat het bloed tot het laatst moet blijven vloeien ) Vraag je is af ; zou JIJ zo dood willen gaan ( vermoord willen worden ) want van sterven is geen sprake meer ???!!!

https://www.donorregister.nl/uw-registratie/uw-keuze-veranderen

En neem dan dit ; de grootste organen roof uit kinderen komt NU uit de Oekraïne

Tonny
Tonny
2 maanden geleden

Voor het oogsten moet de patient nog in leven zijn of kunstmatig in leven worden gehouden. Van een dooie kun je geen donor organen oogsten! Organen zijn na 10 minuten zonder zuurstof niet meer te gebruiken. Ik ben geen donor en wil ook geen organen van een ander in mijn lichaam.

Axel M.
Axel M.
2 maanden geleden

Bekijk dit is en zie hoe het meeste door de UN gefinancierd wordt zo ook de één kind policy in China de verplichte aborteusen daar en hoe deze baby’s weer worden gebruikt voor de organenhandel en zoals ik al schreef gefinancierd door de UN !!!

THE SEQUEL TO THE FALL OF THE CABAL – PART 6, POPULATION CONTROL AT ITS WORST

Marian
Marian
2 maanden geleden

Precies, en ik hoef ook niks te ontvangen. Alle organen hebben een persoonlijke trilling, die van anderen passen niet bij je eigen trilling. Vandaar de heftige afstoot verschijnselen

Back to top button
82
0
We lezen graag je reactie!x