
Minister van Justitie en Veiligheid Grapperhaus heeft Nederland de afgelopen maanden vergaande maatregelen opgelegd. Hij heeft die regels verdedigd en drukte heel Nederland op het hart zich aan de regels te houden. Hij stuurde politieagenten en boa’s op pad om die regels te handhaven en mensen te beboeten als ze te dicht bij elkaar komen.
Nu houdt deze minister anarchie in stand omdat burgemeester van Amsterdam Femke Halsema mag blijven, zei PVV-leider Geert Wilders in de Tweede Kamer tijdens een debat over de demonstratie op de Dam gisteren.
“Hij staat toe dat zijn beleid volledig onderuit wordt gehaald door één activistische GroenLinks-burgemeester die vindt dat ze boven de wet staat.”
Keiharde klap in het gezicht
Wilders richtte zich vervolgens tot Grapperhaus: “Als u burgemeester Halsema gewoon laat zitten waar ze zit in haar eigen republiek Amsterdam waar de Nederlandse regels niet gelden, als u dit tolereert, dan kunt u toch van niemand in Nederland verwachten dat ze zich nog aan de regels houden? U kunt geen enkele Nederlander meer verplichten zich aan de coronaregels te houden als u het accepteert dat de burgemeester van onze hoofdstad, die het gezag zou moeten vertegenwoordigen, met twee maten meet, haar eigen gang gaat en lak heeft aan de regels.”
Wilders zei dat ze al die mensen die zich wel aan de regels houden een keiharde klap in het gezicht geeft.
Amsterdam verdient beter
“Halsema is behalve anarchistisch ook nog eens compleet incapabel en ongeschikt om burgemeester te zijn. Ze was gister geen burgemeester, maar demonstrant. Ze stond er niet met ambtsketen om, maar met een button opgespeld met een politieke boodschap over de slavernij.”
“Ontsla dat mens. Amsterdam verdient beter.”
Bekijk het filmpje hieronder. Een tweede video van Wilders is hier te bekijken.
Halsema moet weg! (deel 1)#vragenuurtje #Wilders #PVV pic.twitter.com/10dfCyoB4I
— Geert Wilders (@geertwilderspvv) June 2, 2020
Door Gates gefinancierde fabriek kweekt 30 miljoen muggen per week die worden vrijgelaten in 11 landen
Rosanne Hertzberger beweert dat Van Haga liegt over lockdowns: kijk en oordeel zelf
Nederlandse journalist ontzenuwt vanuit Oekraïne nepnieuws dat de media verspreiden over chemische aanval
Oekraïense leger schiet eigen F-16 neer, piloot overleden
Grootste onderwijsvakbond Canada: ‘Zet mobieltjes uit tijdens de les’
Syrië: “Journalist James Foley al jaar dood”
Peruaanse piramide onderdeel van indrukwekkende samenstand
Pijnstiller uit slakkengif 100 keer sterker dan morfine
Arts over Nederlanders die heulen met perverse terreur van Von der Leyen en Schwab: ‘Pak ze aan!’