Mens en DierCorona

Doutzen Kroes verdiept zich in coronacrisis en waarschuwt: Dit klopt niet

Help door deze info met vrienden op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Ook Doutzen Kroes volgt de coronacrisis op de voet. Het fotomodel laat op Instagram weten dat ze sterk het idee heeft dat media en overheden niet het beste met ons voorhebben.

“Ik ben een tijdje stil geweest, omdat ik heb geprobeerd om alles te begrijpen en ik begrijp het niet,” schrijft ze in een bericht aan haar 6,4 miljoen volgers. “Mijn vragen zijn: willen we gezond zijn? Waarom is het versterken van ons immuunsysteem met vitamines en voedsel dat rijk is aan voedingsstoffen geen onderdeel van de corona-aanpak?”

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“Willen ze dat we verenigd of verdeeld zijn? Is het gemakkelijker om een door angst gedreven samenleving te beheersen? Hebben ze wel het beste met ons voor? En met ‘ze’ bedoel ik de media, de farmaceutische industrie, onze overheden en alle grote bedrijven die hele andere belangen hebben dan wij en die overal een vinger in de pap hebben.”

Belangenverstrengeling

“Er zijn 6 bedrijven die (vrijwel) alle media in handen hebben. Is dat geen belangenverstrengeling? En hoe werken de systemen waar we ons allemaal in bevinden? Wie profiteert? Ik ben altijd vragen blijven stellen omdat ik geboren ben in een familie die niet volgzaam is.”

“In de afgelopen maanden heb ik urenlang onderzoek gedaan en nagedacht over hoe ik dit het beste met jullie zou kunnen delen. Ik voel dat ik dit met jullie moet delen. De zoektocht naar antwoorden is een hele reis geweest. Stel zelf vragen, volg het geld en leg verbanden!”

Wakker worden

“Denk logisch na, volg je hart en instinct. Het is een kracht waar we allemaal over beschikken. Een kracht die ons zal verenigen. We moeten wakker worden om dat te laten gebeuren. Blijf alsjeblieft ALTIJD vragen stellen! Macht aan het volk!”

Onder meer Gisele Bundchen reageerde op het bericht, dat inmiddels ruim 20.000 keer geliket is. “Ja! We moeten nooit stoppen met het stellen van vragen, kritisch nadenken en het gebruiken van onze intuïtie. Alleen daarmee zullen we bij de waarheid komen. Dank voor het delen Doutzen.”

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

I have been quiet for a while, I have been trying to make sense of it all and I can’t! There are so many questions. And with questions it started for me. It could be that you’re reading this and thinking what questions, I don’t have any questions and what do you mean by making sense of it all! My questions are: Do they want us to be healthy? Why is boosting our immune systems with vitamins and food rich in nutrients not part as a measure against Covid? Do they want us to be united or divided? Is it easier to control a fearful driven society? Do they want the best for us? And with ‘they’ I’m talking about the media, the pharmaceutical industry, our governments and all the huge companies that have interests very different to ours it seems like and with ties in everything. There are 6 company’s that own (almost) all media isn’t that conflict of interest? And how do the systems work that we’re all in. Who is benefited? I have always asked questions I was born into a family that has never just followed….. In the past few months I have researched for hours and wondered how to share this with you. And here I am feeling an urge to share with you that It has been quite the journey searching for answers. Ask your own questions, follow the money and connect the dots! Think logic, follow your heart and instincts. In the end it’s a power we all have, it will unite us and we need to wake up in order for that to happen! Please keep asking questions ALWAYS! POWER TO THE PEOPLE ? #wakeup #askquestions

Een bericht gedeeld door Doutzen Kroes (@doutzen) op

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.7 22 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

40 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Jani
Jani
5 jaren geleden

De BTW verhogen van 6 naar 9 procent op groente en fruit. Dát helpt om iedereen de kans te geven gezond te blijven!!

Willem
Willem
5 jaren geleden

Tja jammer dat ze daar nu pas achterkomt maar ze heeft een grote schare volgers dus wie weet, wel goed van d’r. Er wordt al je]aren voor deze zaken gewaarschuwd ook op NineForNews. Wij wisten op het moment dat Bruno Bruins (die van de aardbodem lijkt verdwenen) dat nep corona briefje in zijn handen kreeg. Bij een overheid moet je echt alle woorden omdraaien, dan weet je de waarheid.

salvar
salvar
5 jaren geleden

het zou mooi zijn als we 18miljoen volgers hebben , natuurlijk min zootje bij de regering en niet te vergeten de hele tweede en eerste kamer , die hoor je nooit over de hoax wie het ook is.
dus allemaal opzouten.

Petrus
Petrus
5 jaren geleden

Haar volgers krijgen nu op deze manier ook de mogelijkheid om na te denken en wakker te worden.
Alle beetjes helpen.

Covid neneneneNineteen
Covid neneneneNineteen
5 jaren geleden

Is er iemand die mij kan uitleggen waarom we dagelijks over “nieuwe besmettingen” horen maar niet te weten komen hoeveel mensen daadwerkelijk ziek zijn. Dit is namelijk de kern van de zaak. Het lijkt erop dat we niet mogen weten dat de meeste “besmette” mensen helemaal niet ziek zijn. Waarom is er geen enkele MSM verslaggever die deze vraag stelt.

Bastian
Bastian
5 jaren geleden

Goed dat ze zich uitspreekt. Helaas verklaren veel mensen haar direct voor een gekkie (zie social media). Jammer dat die mensen nog steeds zelf niet nadenken of althans denken dat ze dat doen, maar geen idee hebben van wat er werkelijk speelt in de wereld waarin we leven. Jongens, blijf positief en blijf liefde geven. We’re all connected! Heb een fijne dag 🙂

ProAsfalt
ProAsfalt
5 jaren geleden

Een BN’er, die wereldwijd bekend is, vandaar de oorspronkelijke tekst in het Engels, die wakker is geworden?

Een zeldzaamheidje.

Het zal mij benieuwen of zij haar rug recht houdt.

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
5 jaren geleden

Hopen dat haar volgers überhaupt kunnen denken.

Jeff
Jeff
5 jaren geleden

excuus, maar de nuance in haar voorzichtige vraagstelling getuigd mij van een voorbehouden neutraliteit. Derhalve, publiciteit, waarbij je vooral geen uitspraken doet (diplomatiek) . Morgen lult ze weer net zo hard in d’r eigen straatje. Afleiding, positieve aandacht en een hoop gelul. Dag mevrouw Kroes.

Gezond Verstand
Gezond Verstand
5 jaren geleden

Doutzen for president !

Joris
Joris
5 jaren geleden

Ach, uren lang nagedacht, hoop dat ze geen hoofdpijn heeft gekregen…

Hein
Hein
5 jaren geleden

Kijk eens een maand omhoog ipv op je telefoon, als je eenmaal bewust bent denk je dat je in een gekkenhuis zit.

:adrianus-johannes.
:adrianus-johannes.
5 jaren geleden

beste mensen,

lees art. 27c SV en zoek dan uit dit te bewijzen naar de overheid zelf..

weet dat het strafrecht er voor is, de bevolking te beschermen tegen de overheid, want vraag je af waarom moet een overheid wettelijk beschermt worden en tegen wie..
rechter weet dit dus stoel je bij rechter op het recht dat jij heb waar mee rechter overheid kan straffen.. voorlopig laat de kudde zich nog straffen door de herdershond..

peters
peters
5 jaren geleden

Doutzen Kroes ook mooi van binnen dus .

Sjazon
Sjazon
5 jaren geleden

Je wordt ouder, minder gevraagd, dus een beetje aandacht kan geen kwaad.
Power to the people? Die op MRUTTE wil stemmen?

Rielly ??
Rielly ??
5 jaren geleden

Blij dat deze kanjer het heeft aangedurfd om te posten. Top. ??
Kijktip : https://youtu.be/E5meH2iAjIU
Ik hoop dat meer ‘grote accounts’ deze stap durven zetten. Je hoeft geen ‘opinie’ te geven, als je maar helpt de mensen wakker te maken zodat ze zelf op zoek gaan naar antwoorden.

Petra
Petra
5 jaren geleden

Super tof dit!! Doutzen! Geweldig dat je dit deelt met al je volgers!!

Pieter Gelens
Pieter Gelens
5 jaren geleden

We zijn goed bezig mensen. Laat je niet afleiden door die trollen van de overheden en die 12000?? dacht ik die door de VN zijn aangesteld. Er duiken al vreemde verhalen op zoals over aliens.
Negeer die, dat kost je alleen maar tijd. Houdt je hoofd leeg en fris. De gewone media de MSM kletst je sowieso je graf in en heeft veel mensen al super bang gemaakt. Voor ons zal allang ook een strategie zijn bedacht om ons te verzwakken. Ze kunnen trouwens niet meer terug, alleen maar voorruit. Kijk die oplettende gezichten op tv maar aan. Oplettend?, meer doodsangst lijkt mij. Ze wauwelen over cijfers, besmettingen, een virus dat nog NOOIT is aangetroffen bij autopsies wereldwijd. Ze hebben zich hier flink op verkeken, want bijna iedereen heeft door dat ze leugens verkopen. Dit is nog erger dan de, sorry voor het woord, holocaust. Een Neurenberg proces voel ik aankomen. De poppetjes die je in de media tegenkomt zijn de uitvoerders trouwens. De echte schuldigen zijn de elite, zoals Soros, Rothchilds, Gates, enz. Vergeet Musk en dergelijke niet. Dat handjevol gevaarlijke gekken.

Pieter Gelens
Pieter Gelens
5 jaren geleden

Als er onder ons zomaar mensen omvallen, denk dan aan 5 G.
Zoek maar op 5G. 60 GHz.
Absorbeert de energie van zuurstof… longproblemen…
En, die bundel 5 G op uw telefoon en laptop gericht, kunnen ze sterker en zwakker maken. Ik las dat ze je zomaar kunnen doden…

wilnoordermeer
wilnoordermeer
5 jaren geleden

ze hebben niet het beste met ons voor.vacineren is zoveel mogelijk op ruimen van mensen,en doordat ze iedereen verplich mondmuilen te dragen wat bacterielen infecties gaat veroorzaken ,ik zeg dat is golf 3 .het gaat alleen maar om die farmacie reutels daar hoort ook die leraar basisschool derde klas bij,

Rinalokerse@outlook.com
5 jaren geleden

Dank je wel voor dit stuk.
Hopelijk schud je iedereen wakker, niet bij veel mensen is het besef er, ze volgen de kudde in groepsverband, totdat de wolf omdraait en ons opeet. Dan is het ach en wee.
Adviseer de mensen niet naar de teststraten te gaan omdat die onbetrouwbaar is, zie ontwikkelaar Karry Mullis hij zegt over de test dat hij niet voor corona gebruikt mag worden.
Willen ze toch perse zo “graag” testen dan naar de huisarts gaan om een bloedtest te laten doen op allerlei griepvirussen.
Ik roep het al maanden tegen de mensen: gezond leven, vitamines, mineralen, 2 liter water per dag altijd goed, bewegen en rust. En dan niet die goedkope van Aldi maar echte supplementen zonder toevoegingen.
Voor IEDEREEN deze oproep: lees u in over de nadelige gevolgen van het dragen van mondkapjes, de onbetrouwbaarheid van de coronatest. Hugo de Jonge geeft toe coronatest geeft niet aan of iemand besmettelijk is. Jaap van Dissel blijft erbij dat mondkapjes zinloos zijn!!

Jan
Jan
5 jaren geleden

Ze is niet alleen knap, maar heeft ook nog hersenen

Back to top button
40
0
We lezen graag je reactie!x