Het Complot

Diederik Samsom en Edith Schippers bij geheimzinnige Bilderbergconferentie

Help mee door deze informatie met je vrienden op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Bij de Bilderbergconferentie, die vandaag begint in de Deense hoofdstad Kopenhagen, zijn zeven Nederlandse bobo’s aanwezig. Prinses Beatrix is aanwezig bij de conferentie, alsmede PvdA-leider Diederik Samsom, minister van Volksgezondheid Edith Schippers, Shell-baas Ben van Beurden, professor Victor Halberstadt van de Universiteit Leiden, professor Paul Scheffer van de Universiteit van Tilburg en ABN Amro-topman Gerrit Zalm. Bekijk hier de volledige gastenlijst.

De Bilderbergconferenties met invloedrijke lieden uit de politiek, het bedrijfsleven en de wetenschap zijn al sinds jaar en dag met veel geheimzinnigheid omgeven. Critici spreken van een schaduw-wereldregering. De eerste conferentie werd in 1954 belegd door prins Bernhard.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Koning Willem-Alexander schittert door afwezigheid. Dat is opvallend, want hij zal binnenkort het stokje van zijn moeder moeten overnemen. Vanuit de hele wereld komen belangrijke figuren bij elkaar om te praten over onderwerpen als ‘hoe zal de Chinese economie zich ontwikkelen’ en ‘privacy, bestaat dat eigenlijk wel?’.

Op de gastenlijst vinden we ook Keith Alexander, de voormalig directeur van de Amerikaanse spionagedienst NSA, die in verlegenheid werd gebracht door onthullingen over massaspionage. Met het oog op transparantie heeft de organisatie van de bijeenkomst zowel de gastenlijst als de agenda op internet geplaatst.

Verder zijn ook de bazen van BP, Airbus, HSBC, Saab, AXA, Google en LinkedIn afgereisd naar Denemarken. Ze zitten naast invloedrijke personen als Christine Lagarde, hoofd van het Internationaal Monetair Fonds (IMF), en bestuurders van de Europese Centrale Bank (ECB), maar ook de bestuursvoorzitters van zakenbanken als Goldman Sachs en Lazard.

Op de conferentie wordt gesproken over de middenklasse, het Midden-Oosten en Oekraïne. Journalisten zijn niet welkom. Op dinsdagavond werden drie journalisten – die zichzelf ‘InfoWarriors’ noemen – door de Deense politie gearresteerd toen ze de organisatoren buiten het zwaarbeveligde Marriott Hotel in Kopenhagen confronteerden.

De Britse freelance journalist Hannah Borno en haar echtgenoot Charlie Skelton van de Britse krant The Guardian moesten het hotel verlaten, omdat ze woorden zouden hebben gewisseld met de ‘InfoWarriors’. Toen ze wilden gaan slapen werden ze door een hotelmedewerker en een beveiliger naar buiten geleid.

[Telegraaf, The Independent]

5 1 stem
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit interessant?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

30 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Kalki
Kalki
10 jaren geleden

Die Bilderberggroep-deelnemers komen niet in het paradijs op aarde, daar zijn ze te corrupt voor.

Kalki
Kalki
10 jaren geleden

Wat gaat de Bilderberggroep doen aan rampenbestrijding? Juist, niets en dat is juist hun grootste misdaad jegens de mensheid.

Buddy
Buddy
10 jaren geleden

Bijna iedereen die meegedragen hebben aan de ontwikkeling van het woord “Terrorist” treffen zich in het geheim op deze locatie, nou ja, zo geheim is het ook niet meer.

Het enige wat nu alweer opvalt is de “gestoordheid” waarmee de mensen nu te maken krijgen.

1. Overbevolking, 2. De islam, 3. Immigratie, 4. Werkloosheid, 5. toename van de armoede, 6. De segregatie, 7. Handelsverdrag met Amerika, 8. Ernstige Milieu-vervuiling, 9. Criminaliteit, 10. Gentechniek en de patenten op dieren. 11. Europese ambities welk niet op realistische gronden worden uitgedragen. 12. De Democratie. 13. De Europa-Markt met als enig doel het voeden van de oligarchen. 14. De alles opslokkende moloch genaamd “Bureaucratie” wat formalisme uitlokt om de burger op afstand te houden.

Hier lijkt het woord “Hypocriet” speciaal voor uitgevonden te zijn..

Jantje
Jantje
10 jaren geleden

Het uitgangspunt van de Bilderbergconferenties is altijd hetzelfde, en dat is: “hoe kunnen we de mensheid in mindering brengen (depopuleren)” (ref.: Georgia Guide Stones).
Op een hele subtiele manier worden plannen in werking gesteld zodat alles geleidelijk en onopgemerkt gebeurt. Denk daarbij aan bijv. voedseladditieven, vaccinatieprogramma’s, mentale onrust creeeren door de rente te verhogen op de huizenmarkt, etc etc. Je kunt het zo gek niet bedenken. De gehele wereld waarin we momenteel leven is pure mind control die de gehele populatie klein moet houden. En zij zien het gewoon als een noodzakelijk kwaad om dit te moeten doen omdat zij er zelf van overtuigd zijn dat zij superieur zijn tov van ons “gewone volk”. We worden gewoon massaal geruimd door de elite op elke mogelijke manier die ze maar kunnen bedenken.

Denk maar aan de “kikker” die ze heel langzaam doodkoken in de pan, als je het vuurtje maar langzaam genoeg opvoert merkt hij er niets van. En dat is nu precies wat ze bij de slapende massa proberen te doen. Ze koken ons heel langzaam dood. Uiteraard zo subtiel mogelijk en zo onopgemerkt mogelijk.

“You have to see the whole picture to connect the dots.”
Kijk vooral David Icke die dit uitermate goed uitlegt.

Rolling Stone
Rolling Stone
10 jaren geleden

‘ Diederik Samsom en Edith Schippers bij geheimzinnige Bilderbergconferentie ‘

Wat moet een, in stemmen verliezende, en dus falende Samson nu ineens bij de Bilderberg bende?
Dat kan maar over een paar dingen gaan. Hoe maken we dat Nederland nog meer de vernieling in gaat, als het gaat over b.v. werk, ouderen-ziekenzorg, integratie, geld en nog eens geld en natuurlijk macht. Kortom kan dat maar 1 ding betekenen. Dat deze geheimzinnige en ongekozen kliek praat over zaken, die buiten onze democratisch stelsel en dus om ons, besproken wordt. Met hoogstwaarschijnlijk als reden, om tot duistere besluiten te komen voor de komende tijd, van ons belastinggeld bekostigd.

kukumatz
kukumatz
10 jaren geleden

Wat moet een “loser” als Samson bij dit soort vergaderingen?
Rutte mag wel uitkijken voor deze slinkse rakker die willen en wetens probeert ons land kapot te maken.
Dit is niet met verkiezingen gelukt dus probeert hij het maar op deze manier.
De komende verkiezingen zullen dus goed gemonitord moeten worden i.v.m. verlakkerij en falsificaties van de stembus uitslag.
We worden steeds meer een bananen republiek als we niet uitkijken met voorop een politiekleider die alles en iedereen beliegt en bedriegt met zijn PvdA. Walgelijk zo’n figuur in de Nederlandse politiek met zijn huichelachtige gelag, evenals Dhr. Rutte.
Nogmaals we moeten de volgende verkiezingen zeer goed opletten voor malversaties.

Lil
Lil
10 jaren geleden

Aan alles wat geheimzinnig is..hangt een náár luchtje!
In Lak’ech

Herman de Graaf
Herman de Graaf
10 jaren geleden

Dat plaatst Schippers en Samsom in een ander daglicht.
Namelijk als verlengstuk van de heersende elite.
Zij zijn reeds bij voorkeur op een positie gekomen in het landsbestuur.
Want wat wij (het volk) democratisch kiezen, dat zijn Tweede Kamer leden.
Tweede Kamerleden zijn toezichthouders op de Regering.
Maar het Kabinet zelf wordt niet per definitie gevormd volgens een democratische beginselen.
Nee, een Regering wordt samengesteld onder toeziend oog van invloedrijke personen (elite).
Want leden van de Regering hoeven niet gekozen te zijn.
Zij worden gevraagd met instemming van de elite.
Ze zijn niet per sé afkomstig uit de Tweede Kamer

pietje bell
pietje bell
10 jaren geleden

Ach laat hun maar lekker in hun sop gaarkoken. hun tijd zit erop.Het ondersteunende negatieve grid is rond de planeet weg .dus kunnen die verdwaalde zielen kiezen voor het licht wat steeds meer terrein wint.De energie die nu binnen komt is voor hun soort te hoog. dus of veranderen en berecht worden of gewoon van de planeet verdwijnen.

huisheks
huisheks
10 jaren geleden

hELAAS MENSEN; EEN ZWARTE DAG VOOR ONS ALLEN. De Monsanto’s van deze wereld hebben gewonnen. Gen tech heeft vrij baan gekregen in Europa. Het Europese parlement, waar wij poppetje voor hebben mogen kiezen, heeft dit goedgekeurd.
En WIJ ? WIJ slikken alles gewoon. Dan krijgen we een aktie van Greenpeace, RED DE BIJEN !
Welke Bijen ?? En zijn er geen meer. Bilderberg gaat voorspoedig. Alleen hebben ze niet in de gaten dat zij zichzelf ook vergiftigen, met hun gemanipuleer.
En iedereen is te koop zo ook Samson en Schippers. DUS ; WAT DOEN WIJ VERKEERD ???
Je doet of mee met Bilderberg of je gaat gewoon dood.

Paulussie
Paulussie
10 jaren geleden

Nou, dit schept wel duidelijkheid, nietwaar ?

Hollands Glorie
Hollands Glorie
9 jaren geleden

Ik vertrouw deze site al langer niet. Tarik Z werd in dit “krantje” de volgende dag kapot geschreven. Ik zie nu ook dat ze verwijzen naar de vrijmetselaars spreekbuis de Telegraaf, het laatste wat de alternatieve media zou doen omdat ze wel beter weten.

FLO
FLO
9 jaren geleden

Is het niet nu de dat we onze krachten moeten bundelen, ik bedoel die paar mensen die zich elite noemen… wij zijn veel sterker als we samen zijn.

Back to top button
30
0
We lezen graag je reactie!x