Uit diepgravend Wob-onderzoek blijkt dat voor de invoering van de avondklok geen enkele epidemiologische en wetenschappelijke onderbouwing was, maar toch kwam hij er.
Een schokkend detail: de NCTV (Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding en Veiligheid) wilde de avondklok niet te snel versoepelen ‘omdat dit de vraag kan oproepen of de inzet hiervan wel nodig is geweest’.
Onderzoeksjournalist Patrick Savalle zegt hierover: “Een voor velen onbekende veiligheidsdienst had in Nederland een grote vinger in de pap bij de pandemierespons van ons land. Organisaties als de NCTV hebben in een rechtstaat geen plek, ze passen meer in DDR-achtige staatsstructuren.”
Aangifte
“Dit is waarom ik aangifte heb gedaan,” voegt Viruswaarheid-voorman Willem Engel toe. “En waarom we een Europese klacht tegen de avondklok hebben lopen en een herzieningsverzoek hebben gedaan. Er zullen vele volgen ben ik bang.”
Het Sociaal en Cultureel Planbureau (SCP) stuurde op 9 april vorig jaar een brandbrief aan de NCTV met daarin het dringende verzoek over te gaan tot versoepelingen omdat er enorme sociale schade plaatsvond. Deze brief heeft mogelijk de doorslag gegeven om ons uit deze situatie te halen.
We worden geregeerd door psychopaten
“De hele aanpak van de coronacrisis is het meest desastreuze en onwettige beleid dat ooit in Nederland is uitgevoerd,” reageert neuroloog Jan Bonte.
BVNL-bestuurder Hans van Tellingen stelt: “Nee. De avondklok werkte niet. Heeft nooit gewerkt. En dat wist men. De rechtspraak lijkt onrechtmatig gehandeld te hebben en Van Dissel maakte er een potje van.”
“We worden geregeerd door psychopaten,” schrijft lucht- en ruimtevaartdeskundige Coen Vermeeren.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






SETI-directeur: Hollywoodfilms schetsen verkeerd beeld buitenaardsen
Haai ‘redt’ man na vier maanden op zee
Islamitische terrorist maakte jacht op christenen, tot een ‘lichtbal uit de hemel’ zijn leven veranderde
Terreur in Europa is bewuste strategie van de CIA. Zie hier waarom we bang worden gemaakt voor moslims
Echte feiten en cijfers over corona: Maurice de Hond ‘laat RIVM alle hoeken van de kamer zien’
Kritiek op ‘discriminatiepaspoort’ zwelt aan: ‘Alle grenzen van het betamelijke zijn verregaand overschreden’
Familie ‘Boston Bomber’: “Aanslag marathon was onderdeel van Amerikaans complot”
De overheid houdt informatie over UFO’s achter. Nieuwe peiling toont verrassende resultaten
Verbazing tijdens zaak tegen Bill Gates in Leeuwarden: ‘Bizar, het was HONDS’