Buitenland

Dit Ierse ziekenhuis ziet een ‘zorgwekkend aantal’ volledig ingeënte patiënten binnenkomen

Help ons door dit met je vrienden op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

In het St. Vincent’s-ziekenhuis in Dublin komt een ‘zorgwekkend’ aantal volledig gevaccineerde patiënten binnen voor de behandeling van Covid-19. Dat heeft hoofd van de afdeling spoedeisende hulp professor John Ryan gezegd tegenover nieuwssite Independent.ie.

Hij benadrukte dat mensen die dubbel geprikt zijn niet per definitie immuun zijn voor het virus. “Op dit moment zien we een aanzienlijk aantal doorbraakbesmettingen,” zei hij. Professor Ryan zet zich schrap voor een nieuwe golf coronagevallen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/10/nfn-donatie-2.png
Vaccinatiepaspoort in de horeca

Sinds eind vorige maand mogen volledig gevaccineerden en mensen die recent zijn hersteld van Covid-19 in Ierland weer binnen dineren bij horeca. Gasten moeten wel een vaccinatiepaspoort tonen voordat ze worden bediend. Veel pubs gingen voor het eerst sinds maart 2020 weer open.

Eind juni stelde de Ierse regering de heropening van de horeca uit vanwege de opmars van de ‘deltavariant’ van het virus.

Ierland op plek twee in Europa

In Ierland heeft 89,2 procent van de volwassenen tenminste één coronaprik gehad, blijkt uit data van het ECDC, de Europese versie van het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu. Daarmee staat het land op plek twee in Europa. Alleen in IJsland (91,2 procent) hebben al meer mensen een prik gehad. 77,9 procent van de volwassen Ieren is volledig gevaccineerd.

Interessant

Vind je deze info goed?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 44 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

47 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Mars
Mars
4 jaren geleden

Dat zien we hier ook alleen word het hier beter verzwegen.
Men heeft ook verschillende spuitjes en placebospuitje.
Dat vinden de mensen niet verdacht?
Dissidenten zullen wel geen placebo krijgen en Godvruchtige mensen zullen ook wel geen placebo krijgen.
Waarschijnlijk kunnen ze de mensen naar wens wegspuiten.

Geen schaap
Geen schaap
4 jaren geleden

Pak je borst maar vast voor een gitzwarte herfst als de begrafenisondernemers overuren maken.

Het is nu de tijd om nog wat aan je conditie en weerstand te werken voor de herfst en later de winter aanbreekt. Opvallend dat het hier in het zuiden vakantie is, de meeste auto’s staan voor de huizen maar je ziet bijna niemand op straat.

En de meesten pakken de auto, niet de fiets. Dus ze bewegen te weinig. Ze zitten in de schaduw en maken onvoldoende vit. D aan.

Ik zie de toekomst somber in.

Liberte
Liberte
4 jaren geleden

Sja, wat een schok.

Herman de Graaf
Herman de Graaf
4 jaren geleden

Die foto !
Waarom draagt die man een mondkap op de foto? Omdat dat beter beantwoord aan de heersende angst onder het publiek ?
De juiste Corona-houding?
Hij behoort beter te weten, en ons eerlijk voor te lichten. Kom op dokter. Vertel ons het eerlijke verhaal.

Merijn Hugens
Merijn Hugens
4 jaren geleden

JA WAAR NIET?!

Alleen het RIVM & het Ministerie van VWS houden al die gegevens nog GEHEIM…want ze willen NIET DAT DIT NAAR BUITEN KOMT….Want dan gaat er Helemaal NOOIT meer iemand zo’n Experimentele Spuit van Herr Doktor Hugo Mengele halen…Dat DIY-Euthanasie-Projectje van hem loopt toch al volkomen ruk….

Dus NOG een Keer:

1. Hoeveel Gevaccineerden liggen er in het ziekenhuis, op de IC & in het Mortuarium?

2. Hoeveel Eerste Dosis Gevaccineerden liggen er in het ziekenhuis, op de IC & in het Mortuarium?

3. Hoeveel Onevaccineerden liggen er in het ziekenhuis, op de IC & in het Mortuarium?

Klaas Waak
Klaas Waak
4 jaren geleden

Bijwerkingen van die zwei Umvolkungs Ausschaltungs verstechungen!

Ze staan te popelen om iedere doodsoorzaak corona te noemen weetjenog.

Deze tijd leent zich uitermate goed voor allerhande gifmoorden.

People be the F*CK! aware

Sen
Sen
4 jaren geleden

Gevaxten voor covid19 behandeling in ziekenhuizen of bijwerkingen, dat is nog de vraag.

Arnie
Arnie
4 jaren geleden

Het is ook niet bedoeling dat je niet meer ziek wordt, maar dat je eerder de pijp uit gaat…..

Ed Kas
Ed Kas
4 jaren geleden

beste mensen, iets om over na te denken. Volgens officiele cijfers van het RIVM zijn in wormer vanaf 25/2/2021 tot heden 2 mensen overleden aan corona.
Op 26 februari melde de orkaan dat in bejaardenhuis Torenerf 17 mensen waren overleden direct ná vaccinatie, zie link;
https://www.deorkaan.nl/17-corona-doden-torenerf-relatie-met-vaccinatie-onduidelijk/

Ik vraag me werkelijk af wat dodelijker is, Corona of de spuit?

Jan Jean John
Jan Jean John
4 jaren geleden

Hoeveel vindt hij een zorgwekkend aantal? Wat voor klachten hebben ze? Hoeveel dagen blijven ze gemiddeld in behandeling in het ziekenhuis?

Spike
Spike
4 jaren geleden

Een pandemie is er niet geweest de test methode was onjuist en daarom leek het dat er veel besmettingen waren welke ook helemaal geen ziekte verschijnselen vertoonden. Alle sterfgevallen waren opeens coronadoden, zelfs verkeersslachtoffers en in Amerika werden ook slachtoffers met kogelwonden vermeld als corona sterfgeval.
De pandemie gaat nog komen aanstaande winter en komt door een verzwakt afweersysteem als gevolg van de spuit die de paranoïde en goedgelovige kijkers van de leugenachtige fabeltjeskrant genaamd NPO hebben laten zetten om een ander te beschermen zoals men dan vaak zegt. Hoe dom kun je zijn.

Ed Kas
Ed Kas
4 jaren geleden

Ook dit is de waarheid;
data RIVM;

  • 25 sterfgevallen in beverwijk tussen januari 2021 en heden in Beverwijk als gevolg van corona.

Data uit krant:

  • 31 sterfgevallen direct na vaccinatie in zorgcentrum huis ter wijck, zie link naar NH nieuws

https://www.nhnieuws.nl/nieuws/282343/tragedie-in-zorgcentrum-leidt-tot-ongeloof-verdriet-en-vragen-31-bewoners-overleden
In 8 maanden meer sterfgevallen ná vaccinatie dan aan corona virus!

Erik
Erik
4 jaren geleden

Investeer in begrafenisondernemers.
Echt groeipotentieel op de korte, middellange en lange termijn.
Enige probleem zijn waarschijnlijk de toenemende personeelstekorten.
Ongevaccineerden kunnen beter een hazmat suit aanschaffen.
Iemand moet de rotzooi op gaan ruimen, uiteindelijk.
[ sarcasme]

Christine
Christine
4 jaren geleden

En nog blijven ze maar prikken, ongelofelijk!

Jan
Jan
4 jaren geleden

Kijk hugootje al weer een bericht dat de ziekenhuis vol ligt met gevaccineerde mensen
U bent geen minister u bent een vertegenwoordiger in genocide te verkopen

Pietje
Pietje
4 jaren geleden

Rutte, Hugo en de rest hebben ook en PLACEBOOTJE
GEHAD HOOR.

Jerrel
Jerrel
4 jaren geleden

Niet vreemd, omdat het volgens de gain of function methode door de jezuiet Dr. Fauci gemaakte virus ook in het vaccin zit.

pien
pien
4 jaren geleden

Ik kan maar niet wennen aan die bek Pampers.

Burger
Burger
4 jaren geleden

Juist datgene wat de prikkers hoopten te vermijden gaat hun toekomst zijn….wat een teleurstelling zal dit zijn…ik zou iets meer dan boos worden

Dingerydooo
Dingerydooo
4 jaren geleden

Tsja logica kan ik niet ontdekken…

In het nieuws BOOSTERS voor wie in aanmerking komt.

1-voor mensen met een verminderd afweersysteem.
2- niet voor mensen die al een prik hebben gehad want er is niet genoeg.
3- je doet het voor een ander.
4-virus muteert in mensen en dieren.
5-booster werkt tegen varianten.
6-oorspronkelijke vaccin niet.
7- dus mutaties kan het immuunsysteem van een gezond persoon ook wel aan.

Oké, ik concludeer dus als je geen booster neemt je andere niet beschermt. Oorspronkelijke virus is al lang weg of veranderd. Je doet het dus voor jezelf om ZELF beschermd te zijn tegen de variaties.

Ook een lekkere variatie, kreeg ik van het kookprogramma van Hugo, ja van alle markten thuis: frikandel met chocoladesaus en vruchtenhagel. Wat een mutatie.

pipo de clown
pipo de clown
4 jaren geleden
  1. alles maakt me heel erg kwaad merijn hugens jij verwoord het heel goed mooi
H.J.
H.J.
4 jaren geleden

Dag oudjes van Nederland.
Wij hadden het lek boven water.
Waarom heeft Rutte, de stop uit ons badje gehaald.?

koddebeier
koddebeier
4 jaren geleden

Tja, behalve in Nederland natuurlijk daar zijn het allemaal de ongevaccineerden.
Wat bedoel je met Nep nieuws ???

Albert
Albert
4 jaren geleden

Apart. Dubbel geprikt en nog gevaarlijker en zieker dus.
Tea for two and two for tea,
Vacc for you but not for me!

jacob
jacob
4 jaren geleden

De wereld wordt op dit moment geregeerd door Satanisten, dat is wel héél duidelijk.

OttoVB
OttoVB
3 jaren geleden

Er wordt in verschillende landen reeds jacht gemacht op luiden die de gentherapie bij mensen hebben toegepast. Op bevel van Justities, na oordeel natuurlijk, hebben ook de burgers de plicht de misdadigers te arresteren en aan de politie uitteleveren.
Via deze weg zijn er al diverse vermeende criminelen bij de plaatselijke sheriffbureaus geboekt en vastgezet. Wachten op hun veroordeling.
Het gaat nu openlijk en heel echt beginnen de badgasten ter verantwoording te roepen.
Afwachten en thee drinken.

Back to top button
47
0
We lezen graag je reactie!x