De mensheid moet β net als gedurende de coronapandemie β persoonlijke vrijheden opofferen om klimaatverandering succesvol te kunnen bestrijden. Dat heeft het Duitse parlementslid Karl Lauterbach gezegd. De woordvoerder van de SPD op coronagebied voegde toe dat er βnooitβ een vaccin tegen CO2 zal zijn.
De vrijheidsbeperkende maatregelen die zijn afgekondigd om de pandemie te bestrijden, zijn volgens professor Lauterbach ook nodig om klimaatverandering aan te pakken. Hij zei te hopen dat klimaatverandering βeen dominante rolβ zal spelen bij de verkiezingen van september 2021.
In een artikel voor de krant Die Welt schrijft hij βdat Duitsland, Europa en met name de VS niet in staat zouden zijn geweest om de coronapandemie te verslaan zonder de ontwikkeling van een vaccinβ. En aangezien er nooit een vaccin tegen CO2 zal komen, moeten we persoonlijke vrijheden inperken om klimaatverandering te kunnen verslaan, aldus Lauterbach. Hij zei echter te betwijfelen of dit gaat lukken.
Fel verzet
De Duitse politicus zei dat mensen de pandemie hebben βonderschatβ en dat nog steeds doen. Volgens hem is het βnoodzakelijkβ dat de lockdown in Duitsland van kracht blijft tot het aantal nieuwe gevallen daalt tot minder dan 50 per 100.000 mensen per week.
Veel Duitsers zullen zich hier fel tegen verzetten. In het land zijn meerdere gigantische protesten geweest tegen de coronabeperkingen. Nadat de overheid begin november een gedeeltelijke lockdown had aangekondigd, gingen opnieuw veel mensen de straat op.
[RT]
weer een die zo nodig aandacht wil en niet spoort
Er lopen meer gekken los dan er opgesloten zitten !
die gek spoort inderdaad niet, opsluiten!
Ja een Klimaatwappie in dit geval is ie niet dronken maar heeft CO2 in zijn grijze massa.
Dat hebben we allemaal. Volgens mij gaat het hier om lachgas.
geef die man een klein snorretje en hij lijkt er precies op…
Ja, nu je het zegt, brilletje moet dan ook nog af.
Precies laat ie dat lekker in zijn eigen land gaan doen. Wat een gek zeg.
Ik pleit ervoor iedereen die nu nog lockdowns bepleit, voor wat dan ook, in levenslange lockdown te plaatsen. Ze blijken besmet te zijn met het dodelijke, onder politici zeer besmettelijke ‘ik kan doen wat ik wil met mijn bevolking’ – virus.
Fascisme dus. Inderdaad het gevaarlijkste virus dat er bestaat. Dan moeten we ze tegen zichzelf beschermen (zoals ze dat ons ook proberen wijs te maken) en definitief afzonderen van de rest van de mensheid. Bijkomstige idee: als ze lockdowns tegen opwarming in willen voeren dan kunnen we voor nu in ieder geval al stoppen met vaccineren want dat was de drogreden om weer iets te mogen. Lockdowns in naam van de fake opwarming maken die mogelijkheid sowieso ongedaan. Dus hoef je ook niet meer gevaccineerd te worden als de boel dicht zou moeten gaan vanwege de klimaatverandering. De werkelijke klimaatverandering gebeurt door de verandering van de stand van de aardas. Daar wordt al jaren over bericht. Met de ons bekende seizoenen is het klimaat juist uit balans. Met de aardas weer rechtop is het klimaat dus weer in balans. Daar heeft de mens dus ook helemaal geen invloed op. Ook dat zijn weer drogredenen om macht en controle over alles en iedereen.
Dit is communisme, wreedheid en uitzichtloze haat wat deze gasten in zich dragen. Alleen wil niemand het zien, omdat we gebrainwashed zijn vanaf de geboorte en scholing. Deze lui hebben ze letterlijk nooit iets in de weg gelegd, zie je nu terug in onderwijs, media, rechterlijke macht en overheid. Deze lieden zijn alleen maar te stoppen door een laars op het gezicht, anders wordt het niks.
Voor die gasten zelf geldt dit natuurlijk allemaal niet. Zij zullen volop het vliegtuig nemen en hoeven niet ingeΓ«nt te worden. Opsluiten die gastjes die anderen tiranniseren.
Jawel en let erop dat na alle kennis van onze geschiedenis wij (het volk in welk land dan ook) zulke mensen nog steeds de ruimte geven voor een podium.
Het is zoals Putin ooit vertelde, wanneer een pedo club die toegestaan was door de NL overheid zou worden opgericht in Rusland? Dan zouden er vele slachtoffers vallen.
De linkse kliek moet weg, hoe of hoe.
Dat kan alleen d.m.v. de held van Noorwegen.
Het is nu al zo, dat “vieze vuile linkse” al een uitdrukking is voor een levensgevaarlijke milieu wappie.
Niemand kan mijn vrijheid wegnemen
2020 naar 2021 FREEDOM
https://www.youtube.com/watch?v=gQK9k42ongU
Una Paloma Blanca
When the sun shines on the mountain
And the night is on the run
It’s a new day
It’s a new way
And I fly up to the sun
I can feel the morning sunlight
I can smell the new-mown hay
I can hear God’s voice is calling
For my golden sky light way
Una paloma blanca
I’m just a bird in the sky
Una paloma blanca
Over the mountains I fly
No one can take my freedom away
Once I had my share of losing
For they locked me on a chain
Yes they tried to break my power
Oh I still can feel the pain
Una paloma blanca
I’m just a bird in the sky
Una paloma blanca
Over the mountains I fly
No one can take my freedom away
Una paloma blanca
I’m just a bird in the sky
Una paloma blanca
Over the mountains I fly
No one can take my freedom away
ja ,als we de muziek in duiken heb ik er ook nog wel 1 FREEDOM van ARETHA FRANKLIN en wat dacht je van ” freedom is just another word for nothing left to loose ”,janis joplin me and bobby mgee
Nina Simone heeft ook een prachtig lied over vrijheid
ja ken ik I got life een gouwe ouwe 60 er,
Nina Simone was een echte racist, haatte witte mensen tot op het bot.
Gauw t-shirt laten drukken.
Ja mooi hoor!!
Wat dachten jullie van deze:
No more Lockdown!!
Van Morrison
https://youtu.be/K45rNKfBmUY
Born to be free…
wat betreft Van the Man word ik hier even ”bij gepraat”door de kenners.
Wat dacht je van Love Epidemic van the Trammps?
typisch had ik laatst opgezocht op internet om het te beluisteren.
zeer toepasselijk deze song.
Je vrijheid is allang weggenomen, NIEMAND zal je die terug geven zonder dat je er voor vecht
Tja, ‘politicus’. Inmiddels is dat de benaming voor een ernstige geestesziekte.
Helemaal mee eens.
Opsluiten deze debiel !!
Totaal van de pot gerukt…..
Weer zo’n losgeslagen psychopaat die mogelijk weer veel centjes gekregen heeft. Gestoord!!!
Er lopen een hoop engerds rond.
Veel meer dan ik ooit had gedacht.
Het bijzondere is, dat ze nu pas echt boven komen. Dankzij de WHO,WTO, VN, Soros, Gates etc.
Ook in ons land.
Het heeft er veel van weg dat veel afspraken en lessen uit WO2 een schijnvertoning zijn. Er heerst nu een generatie die het zo weer zou overdoen, krijg ik de indruk.
Alsof ze er decennialang op hebben gezinspeeld en nu dus de aap uit de mouw komt. Je merkt het ook aan Mark Rutte, en Hugo de Jonge die zomaar ineens ten tonele verscheen als een rasechte NSB’er.
kijk, daar komt de ecologische aap uit de mouw.
Gates heeft net groen licht gekregen om ons zonlicht te blokkeren tegen klimaatinvloed.
Miljoenen tonnen stof moet in de hogere atmosfeer worden gebracht.
Tja dan krijg je zeker weten nooit meer ergens groen licht te zien.
Wordt hij de globale directeur of zo?
Hij is en wordt straks als de prince of darkness gekroond door zijn vele (al dan niet omgekochte) fans die hij wereldwijd heeft onder de regeringen en ngo’s.
In hogere sferen…