U heeft min of meer gezegd dat er twee verschillende klassen zullen zijn, gevaccineerd en ongevaccineerd, en dat je allerlei rechten hebt als je gevaccineerd bent, zei Derek Cheng van The New Zealand Herald tegen de Nieuw-Zeelandse premier Jacinda Ardern.
“U ziet dat waarschijnlijk anders,” zei Cheng, waarna Ardern duidelijkheid schepte: “Dat is wat het is. Yep.”
De verslaggever wees er vervolgens op dat ze in eerste instantie hoopte dit niet te hoeven doen, toen Nieuw-Zeeland nog streefde naar volledige eliminatie van het coronavirus.
NEW – New Zealand Prime Minister Jacinda Ardern, when asked by a reporter if she was creating two classes of people, with the vaccinated receiving special privileges, confirmed, “That is what it is, yep”.pic.twitter.com/4VDULQN7Xd
— Disclose.tv (@disclosetv) October 24, 2021
Vertrouwen
Volgens Ardern heeft het niet zozeer te maken met eliminatie, maar meer met het feit dat Nieuw-Zeeland ‘een zeer hoge vaccinatiegraad heeft bereikt zonder gebruik te maken van certificaten’.
Maar het is me duidelijk geworden dat ze niet slechts een instrument zijn om de vaccinatiegraad op te krikken, maar dat ze een instrument zijn voor vertrouwen, zei de premier. “Mensen die gevaccineerd zijn, willen er zeker van zijn dat ze in de buurt zijn van andere gevaccineerde mensen. Ze willen er zeker van zijn dat ze zich in een veilige omgeving bevinden.”
Ik denk dat we mensen die gevaccineerd zijn dat vertrouwen moeten geven. Dat we er alles aan doen om ze veilig te houden en dat ze weer naar buiten kunnen gaan om op een veilige manier leuke dingen te doen, aldus premier Ardern.






Rijstdrankjes voor kinderen bevatten giftig arseen
Het kan: genen aansturen met je gedachten
Voeg cannabis onmiddellijk toe aan erkende behandelingen voor kanker, zeggen deze onderzoekers
Kamerlid ontmaskert WHO: ‘Criminele bende die vrijheden van mensen afpakt’
De waarheid sijpelt stilaan door: Dit is wat artsen vinden van medicinale cannabis
Tandartsen trekken aan de bel: ‘Aantal patiënten explodeert door mondkapjes’
De geforceerde regimeverandering in Venezuela. Deze schimmige organisaties spannen samen om president Maduro uit het zadel te wippen
Klokkenluider Justitie waarschuwt pedoseksuele elite: ‘Ik kom achter jullie aan’
“CIA vermoordde president Kennedy om Amerikaanse oorlogsagenda te kunnen voortzetten”