Helen Sharman werd in 1989 geselecteerd om als eerste vrouw het ruimtestation Mir te bezoeken. Daar verbleef zij in 1991 bijna acht dagen.
De eerste Britse astronaut in de ruimte heeft laten weten overtuigd te zijn van het bestaan van buitenaardse wezens.
Dr. Sharman heeft gezegd dat er intelligent buitenaards leven moet zijn op andere planeten. Het 50-jarige faculteitshoofd van de Kingston University in Londen zei ook dat ze weigert de film Gravity met in de hoofdrol George Clooney en Sandra Bullock te kijken.
Vacature
Ze zei na het bekijken van een trailer dat ze de film niet realistisch genoeg vindt. Dr. Sharman mocht de ruimte in nadat ze had gereageerd op een vacature met daarin de tekst ‘Astronaut gevraagd, geen ervaring vereist’.
Sharman werd uiteindelijk gekozen uit een groep van 13.000 gegadigden, die zich hadden aangemeld bij het Britse ruimtevaartprogramma Project Juno.
Medaille
Over de film zei ze: “Ik heb hem niet gezien. Ik kreeg de trailer toegestuurd en het zal vast een interessante film zijn, maar hij lijkt me niet realistisch genoeg. Apollo 13 is echter een fantastische film – erg realistisch.”
Na haar ruimtereis heeft de Russische Federatie Sharman met de medaille van verdienste voor ruimteonderzoek onderscheiden.
Bron: Mirror.co.uk, Surreycomet.co.uk
Gerelateerd:
- Astronaut Edgar Mitchell over buitenaards bezoek (video)
- Hoe een ruimtereis het leven van astronauten verandert (video)
- Wetenschappers en astronauten zien UFO’s op de maan (video)
- NASA-astronaut: buitenaardsen zijn hier (video)
- Pentagon verdoezelt informatie over UFO’s (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





80 tot 90 procent kritieke coronapatiënten ‘sterft door beademingsapparaat’. ‘Dit is een doodvonnis’
Deze vreemde bolvormige wolk verscheen in de lucht boven Japan
Er staat iets groots te gebeuren. En nee, het is niet de Derde Wereldoorlog
De erfenis van Obama: 8 jaar, 3000 wetten en 8 biljoen dollar schuld
Voormalig woordvoerder Zelensky: “Hij zei dat hij Goebbels-propaganda nodig had”
Peña Nieto kocht kiezers massaal om met cadeaukaarten (video)
Deze man spioneerde jarenlang voor de overheid. Maar niet op de manier waarop je zou denken
Paul Rosenmöller ‘sloopt met groene waanzin het mooiste pensioenfonds dat we ooit hadden’
Japanse regio stopt met toedienen Moderna-prik na vervuiling met ‘zwarte substanties’