Dag in dag uit zie je dezelfde tv-virologen hun mening geven over het coronabeleid. Kritische stemmen worden geweerd. Hoe kijkt men in het buitenland tegen de coronacrisis aan? Er komt heel af en toe een Amerikaanse of Britse ‘expert’ in beeld, maar dan heb je het wel zo’n beetje gehad. De pers is gelijkgeschakeld. Alle neuzen staan dezelfde kant op. In andere delen van de wereld is dat niet het geval. Neem bijvoorbeeld het Midden-Oosten, waar men de pandemie heel anders beleeft.
Afgelopen maand verscheen in de Syrische staatskrant Al-Thawra een opmerkelijk stuk van dr. Abd Al-Rahman Dashti, een advocaat en voormalig lid van het Koeweitse parlement. Hij stelt dat het coronavirus door mensen is gemaakt en is ontwikkeld door de Verenigde Staten om de Amerikaanse economie van de ondergang te redden. Hij sprak van een ‘grote, barbaarse manipulatie van de mensheid’, schrijft website Memri.
Militaire Wereldspelen in Wuhan
Volgens Dashti is het virus verspreid door de vrijmetselaars, Rothschilds en Rockefellers ‘die het Amerikaanse rijk besturen en die weer over de wereld willen heersen’. Hij stelt daarnaast dat Italië extra hard geraakt is door de coronacrisis omdat het land steeds meer handel drijft met China en de stationering van Amerikaanse raketten weigerde. “De Amerikanen hebben ze uiteindelijk in Polen geplaatst.”
In april schreef Dashti voor de Iraakse website Sahat Altahreer een soortgelijk artikel. Daarin zegt hij dat het coronavirus naar de voedselmarkt in Wuhan is gebracht door 67 Amerikaanse troepen die in Afghanistan gelegerd waren en die meededen aan de Militaire Wereldspelen in de stad. “Door de indianen uit te roeien en atoombommen af te werpen, hebben ze laten zien dat ze zich door niets laten tegenhouden om hun doelen te bereiken en dat ze zelfs bereid zijn een biologische oorlog te voeren.”
Dashti diende van 1974 tot 1982 in het leger van Koeweit, in eerste instantie als piloot. Later werd hij parlementslid. In 2016 moest hij zijn land ontvluchten nadat hij kritische tweets had geplaatst over het regime van Koeweit en Saudi-Arabië.
[Memri]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Grote vraagtekens bij vondst Jürgen Conings: ‘Dus die supergetrainde speurhonden hebben een lijk gemist?’
“Kopie van sterrenbeeld gevonden op grond bij Stonehenge”
EU is in paniek. Parlementslid legt uit waarom het Britse vertrek ‘rampzalig’ is voor ons
Dit is hartverscheurend. Zorg dat jij dit nooit meemaakt…
Koningin oogst kritiek: ‘Maximaal de boel misleiden ziet er zo uit’
‘De Jonge loog dat je met een experimentele gentherapie je vrijheid terug zou krijgen’
Verbazing over deal met Oekraïne: ‘Dat de Tweede Kamer dit heeft toegestaan grenst aan het ongelooflijke’
De vliegende heilige: Gevallen van levitatie waar velen getuige van zijn geweest
Hoe het ministerie van Landbouw organisaties ‘sponsort’ om boeren Nederland uit te jagen: ‘Het is zo rot als een mispel’