Er is een beweging actief die pedofilie wil normaliseren. Dit is de verborgen oorlog tegen onze kinderen. Ze verkrachten 2-jarigen en 5-jarigen honderden keren per week. Er worden jaarlijks naar schatting twee miljoen kinderen verhandeld om te verkrachten, martelen en te offeren.
Het is een miljardenhandel die inmiddels groter is dan de illegale wapen- en drugshandel. Je kunt een zakje cocaïne maar één keer verkopen, maar je kunt een kind vijf, 10, 20 keer per dag verkopen.
Tim Ballard, oprichter van Operation Underground Railroad, bestrijdt deze handel. Hij werkte voor de CIA en het Amerikaanse ministerie van Binnenlandse Veiligheid, waar hem gevraagd werd een taakgroep op te zetten tegen kinderhandel.
(Video verwijderd? Klik hier...)
Achter de tralies
Tot zijn frustratie slaagde hij er niet in alle kinderen te redden. Ballard nam ontslag en zette zijn eigen organisatie op. Inmiddels heeft hij vele kinderen gered en pedofielen achter de tralies gekregen.
Hij werkt aan een vierdelige documentaire, The Hidden War, over deze verborgen oorlog. Dit is onze oorlog. Dit is een oorlog tussen goed en kwaad.
Mel Gibson
Ballard noemt onder meer de Nederlandse pedoactivist Nelson M., die werd opgepakt in Mexico nadat hij zijn toevlucht had gezocht tot dat land.
Hij wekte eerder de suggestie dat acteur Mel Gibson de docureeks zou gaan maken. Dat blijkt niet het geval te zijn. Gibson is niet betrokken bij de documentaire, zo laat Ballard weten.






Je mobieltje kan wel degelijk kanker veroorzaken. Deze professor legt uit wat je er tegen kunt doen
Kijk: Badmintontalent (17) zakt plotseling in elkaar bij duel en overlijdt
Wierook branden werkt goed tegen angst en depressie
Hoog tijd om de Europese houding tegenover Syrië te veranderen. Oud-premier baart opzien met deze uitspraken
UFO’s zijn echt: oud-luchtmachtkolonel wil heropening Blue Book
NRC blaast videoconferentie met FVD-Kamerlid Ralf Dekker ‘op tot cowboyverhaal met James Bond-elementen’
Kaag en koningin Maxima openen themaweek over verstandig omgaan met geld: ‘Moet niet gekker worden’
Er is iets vreemds aan de hand met de magnetische noorpool, en niemand weet waarom
Vastgelopen containerschip Suezkanaal: ‘Dit was een geheime operatie tegen de globalisten’