Minister Kaag van Financiën heeft de plannen onthuld waarmee het kabinet 4,7 miljard euro uit het coronaherstelfonds van de EU wil krijgen. Het gaat onder meer om de wijziging van auto- en energiebelastingen, CO2-heffing voor de industrie en vliegbelasting. Het kabinet wil ook de ontwikkeling van kunstmatige intelligentie stimuleren.
In ruil voor het geld moet er hervormd worden. Eén van de dingen waar de EU op aandringt, is dat Nederland de hypotheekrenteaftrek meer beperkt.
Regelrechte diefstal
BVNL, de partij van Wybren van Haga, spreekt van regelrechte diefstal. “Dit geld zou ten goede moeten komen aan alle schade die is geleden door het coronabeleid,” schrijft de partij.
“In plaats van de eigenhandig aangerichte schade te repareren, geeft het kabinet liever geld uit aan zaken die ons nog verder in armoede zullen storten. Vergeet de failliete Nederlandse burgers, minister Kaag van Financiën en haar klimaathysterische collega’s kopen liever nog een paar windturbines,” stelt BVNL.
Nederlandse burger wordt bestolen waar hij bijstaat
Het kabinet stort de klimaatkas vol, voor het bekostigen van een hoax, waar de murw geslagen en aan de bedelstaf geraakte Nederlander helemaal niets voor koopt, aldus de partij.
“Het is diefstal, je kunt er weinig anders van maken. De Nederlandse burger wordt bestolen waar hij bijstaat, terwijl hem de afgelopen jaren al zoveel is afgenomen. Van een kale kip kun je niet plukken, maar dit kabinet slaagt er desondanks iedere keer weer in. Zo meteen zitten we met een Noordzee vol dure, wanstaltige windturbines, maar heeft de hardwerkende Nederlander geen nagel om zijn kont te krabben.”
Corona is heel ernstig, daar moet veel geld heen. Not. https://t.co/d69KqZYBV0
— Arno Wellens (@ArnoWellens) March 28, 2022
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






“Kinderen met herinneringen aan vorige levens hebben mogelijk PTSS”
Honderden mensen meldden epileptische aanval na coronaprik, maar Lareb vond de associatie “te zwak” om uit te werken als signaal
Tiener voelt zich als 80-jarige en wil liever dood. Hoelang staan we nog toe dat onze kinderen vergiftigd worden?
Van Houwelingen wil ziekenhuisdata boven tafel, maar Kamercommissie blokkeert zijn verzoek: ‘Ongehoord’
Zo geniet je optimaal van een film of serie op tv
Natuurkundige fotografeert ‘aura’s’. Dit is hoe ons energieveld wordt beïnvloed door liefde of ziekte
Documentairemaker trekt in binnen- en buitenland volle zalen met film over piramides en uitgestorven reuzen
Nieuwe ooggetuigenverslagen: Israëlische gijzelaars op 7 oktober gedood door eigen leger
Beelden: politie verwijdert ongevaccineerde vrouw onder luid gejuich uit restaurant