Op last van een Amerikaanse rechter werden allerlei documenten over het coronavaccin van Pfizer vrijgegeven. Het gaat om meer dan 10.000 pagina’s. “Pfizer heeft bewust heel veel informatie achtergehouden,” zei ex-advocaat Arno van Kessel daarover. Hij werd eerder met veel machtsvertoon opgepakt en zit in de zwaarbeveiligde gevangenis in Vught.
De stukken hebben betrekking op het klinisch onderzoek naar de coronaprikken. Pfizer wilde de informatie pas over 75 jaar vrijgeven, aldus Van Kessel in een video van De Vrije Omroep die rondgaat op sociale media.
Het rapport dat de oud-advocaat in de video bespreekt, meldt ook alle bijwerkingen die op termijn – ‘en dat is het gevaarlijke’ – worden veroorzaakt door de mRNA-prik. “Dit is echt uitermate zorgelijk,” benadrukte Van Kessel.
(Video verwijderd? Klik hier...)Door deze kennis willen ze advocaat Arno van Kessel doen verdwijnen⁉️😳😳😳 pic.twitter.com/df1q5wT6X0
— Van Emmerick Kris (@VanEmmerickKris) August 5, 2025
Ongelooflijk wat ze daarmee van plan zijn
“Je praat hier over toekomstige bijwerkingen,” zei hij. “Dus ze weten exact wat dit spul met de lichamen gaat doen.”
Onder andere het 1p36-deletiesyndroom wordt genoemd als bijwerking. “De substantie die wordt ingespoten, verwijdert een chromosoom,” lichtte Van Kessel toe. “Dus de inenting is gericht op het verwijderen van een menselijk chromosoom.”
“Wat het gaat veroorzaken, is vergelijkbaar met het Downsyndroom. Het is ongelooflijk wat ze daarmee van plan zijn.”
Het houdt niet op
Van Kessel noemde nog een tweede bijwerking die ‘ook zeer zorgelijk is’. Het betreft een hersenaandoening. “Door deze inenting ontstaat er een degeneratie. Je krijgt allerlei neurotische aandoeningen. Parkinson wordt genoemd, MS wordt genoemd, het houdt niet op.”
“Hier moet echt in het groot een onderzoek naar worden gedaan,” vindt de oud-advocaat. “Want iedereen die de mRNA-prikken heeft ontvangen – en je hebt het echte spul te pakken, dus niet een zoutoplossing – staat dit te wachten.”
“Iedereen die onschuldig, onwetend, zonder informatie is ingeënt, heeft het recht om dit tot op de bodem uitgezocht te hebben,” besloot Van Kessel.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





‘We kunnen ze niet tegenhouden’: Oekraïense troepen vrijwel geheel omsingeld in Russische regio Koersk
Wonen op een plek zonder wifi en mobiele telefoons
Verdubbeling aantal UFO-meldingen in Canada
Hond ruikt borstkanker en redt leven baasje
Voor als je wilt begrijpen hoe het toch kan dat ministers beleid niet uitvoeren, waar burgers voor hebben gestemd
Zo hielp Mel Gibson bij oprollen internationaal pedonetwerk
De ontnuchterende waarheid over de oorlog in Oekraïne blootgelegd
Studie: Hoog cholesterol leidt niet tot hartziektes, medicatie heeft dus geen enkele zin
Wybren van Haga haalt uit naar WEF: dit elitaire clubje pleit openlijk voor een semi-communistische ‘New World Order’