Buitenaards

Deze professor denkt overblijfselen van ‘buitenaardse technologie’ te hebben ontdekt bij Papoea-Nieuw-Guinea

Help mee door deze info met kennissen op je socials te delen!

Harvard-professor Avi Loeb denkt dat hij overblijfselen van buitenaardse technologie heeft ontdekt in een meteoor die in 2014 voor de kust van Papoea-Nieuw-Guinea in zee is gestort.

Het materiaal is onlangs naar de Harvard-universiteit gebracht en daar onderzocht door Loeb en zijn collega’s. Het United States Space Command is er 99,999 procent zeker van dat het uit een ander zonnestelsel afkomstig is.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

(Video verwijderd? Klik hier...)

Metalen knikkers

Het team trof op de zeebodem tientallen kleine bolletjes aan, een soort metalen knikkers. Onder de microscoop zijn ze goudkleurig, blauw en bruin, en sommige lijken op een miniatuurversie van de aarde.

De bolletjes bestaan voor 84 procent uit ijzer, 8 procent silicium, 4 procent magnesium en 2 procent titanium. Het team ontdekte er in totaal 50.

Loeb denkt dat de fragmenten buitenaardse technologie zijn. De bolletjes zijn sterker dan alle andere ruimtestenen die tot nu toe zijn gevonden. Ze bewogen zich buiten het zonnestelsel voort met een snelheid van 60 kilometer per seconde, wat sneller is dan 95 procent van alle sterren in de buurt van de zon, legde de professor uit.

Nog veel grotere ontdekking

De mogelijkheid bestaat dat de bolletjes op de zeebodem zullen leiden tot een nog veel grotere ontdekking, voegde hij toe.

Professor Loeb hoopt een groot stuk van het object te vinden zodat hij kan zeggen of het gaat om een rots of buitenaardse technologie.

[Zero Hedge via TheMindUnleashed.com]

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.2 93 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

76 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Liesa
Liesa
2 jaren geleden

Buitenaardse technologie gohhh ..de elite heeft t druk…gewoon wat spul neerleggen ergens….ja ach ..zo verveeld t nooit

Wil
Wil
2 jaren geleden

In Friesland Gorredijk zijn ze ook bezig, ik denk dat het echt een succes wordt.

Ronald
Ronald
2 jaren geleden

Koekoek

Marc
Marc
2 jaren geleden

Misschien……. , maar, fake alien invasion is een ding. Blijf kritisch en alert met dit soort nieuws.

levitas
levitas
2 jaren geleden

god wat speciaal weer hahahaha en precies nu pas!!!

johan
johan
2 jaren geleden

Neem deze wetenschapper niet zo serieus,
En wel deze zin: Ze bewogen zich buiten het zonnestelsel voort met een snelheid van 60 kilometer per seconde.
Die man lult maar wat, ik heb geen idee maar hij ook niet

ray
ray
2 jaren geleden

Niet buitenaards maar van een mininova … diehold foundation heeft het hier al jaren geleden over gehad.

Thoughtful
Thoughtful
2 jaren geleden

De bolletjes bestaan voor 84 procent uit ijzer, 8 procent silicium, 4 procent magnesium en 2 procent titanium.
Allemaal metalen die ook in ons zonnestelsel en op aarde voorkomen.
Dat hier bolletjes zijn gevormd is niets bijzonders, als een meteoriet met 60km/sec de dampkring in komt, wordt het extreem heet en zullen de metalen in een omgeving van silicium zeker bolletjes gaan vormen.
Het silicium zal smelten een een soort vloeibaar glas vormen waarin de metalen als gesmolten bolletje zweven.
Bij inslag en snelle afkoeling in water zal het silicium glas uiteen breken als zand en de bolletjes metaal blijven over.

Sardo
Sardo
2 jaren geleden

Aan de legering tezien zijn het kogels van een fregat.

Aliens hebben andere legeringen.
En die balletjes hebben ook materie in de holle kernen inwendig.

Dewatergeus
Dewatergeus
2 jaren geleden

Een verroeste kluster bom uit WW II misschien die daar terecht is gekomen wanneer het uit de hemel (bommenwerper) is gevallen?
Wat een circus, niets anders als verplichte reclame/propaganda voor Harvard. Het is vermoedelijk aanmeldingstijd voor nieuwe studenten?
IMO goedkoop. zoveel lawaai om niets.

sjappie
sjappie
2 jaren geleden

Gelul in de ruimte!

Jan
Jan
2 jaren geleden

Terminologie : kan, mogelijk, denkt, 99,999%… genoeg slagen om de arm
En :
ijzer, silicium, magnesium , titanium komen allemaal vol op op deze aarde voor.
Wat is daar buitenaards aan?
Dat het in een legering zit ?
RVS was ontdenkt uit toeval, niet omdat de Duitste wetenschappers daar zo mee bezig waren.
Men had afval smelt kroezen , met staal, en chroom wat en in een vat gooide om dat men er van af moest.. er liep er eens één langs weken later en zag dat de inhoud niet is gaan roesten.. wat men toen is gaan onderzoeken en het roest vast ( niet vrij) staal was geboren .. puur toeval.
Deze superknikkers.? . SKF ooit geprobeerd betere draag getallen te halen met grote kogellagers en is dit staal gaan legeren met deze andere materialen voor grotere slijtvastheid en is dit in de vergetelheid geraakt , proef gestaakt en half fabrikaten elders neer gegooid om gevonden te worden door een professor??

Wie zal het zeggen.. maar buitenaards.. lijkt mij onzin

Johnie
Johnie
2 jaren geleden

alle genoemde materialen zijn ook hier op aarde vindbaar. weer een afleiding, onder het mom van buitenaardse dreiging. Want dat moet het straks wel worden; een dreiging anders heeft het WEF er niets aan… Lijken mij eerder balletjes uit een kogellager van een straaljager

Draak
Draak
2 jaren geleden

Altijd leuk om bij de buren te gluren.

This is conditioning to get the sheep prepared for the extraterrestrial alien UFO lockdowns.
If you thought the covid lockdowns were bad, wait for this.

War in Ukraine is failing and the Bidens are under scrutiny.
Roll out the Aliens…

We need to send NATO into eastern Ukraine to protect the new alien spacecraft discoveries and not get into the hands of the Russians.

Just remember, the alien card is thier last card. (62 stemmen)

So magazines refuse to report credible research on documented adverse vaxxine side-effects, yet report this tripe? (25 stemmen)

Ik stem op die van de laatste kaart.

Dubito
Dubito
2 jaren geleden

Alien fragmentatiebom

Ikk
Ikk
2 jaren geleden

Het lijkt wel op slak na het lassen of van ander verhit metaal. Het zou zomaar kunnen dat er een oude sateliet is meegenomen van ons zelf en is samengesmolten met metalen uit de meteoriet. Door de dampkring tja dan krijg je ook een onbekende uitslag!

Loek
Loek
2 jaren geleden

In 1 seconde is het maanlicht hier.In 9 minuten is het zonlicht hier ,.In 4 jaar is het licht van dichtbij staande buur ster hier. 4 jaar??? Het licht gaat met 300.000 km per SECONDE.Ooooh de Aliens komen door een wormgat ,oh ja.

Aluklak
Aluklak
2 jaren geleden

De laatste kaart die ze spelen is de UFO-kaart.

Nog niet
Nog niet
2 jaren geleden

We moeten on lockdown vanwege buitenaardse zaken. Behalve de elite die drinken de beste Franse wijn en lachen zich rot.

Staxx
Staxx
2 jaren geleden

Ja hoor, daar gaan we weer, de zoveelste genetische miskleun die iets de wereld in slingert in de hoop er centjes aan over te houden.
Hé “proffie”, zal ik je eens wat uitleggen?
Ten eerste zit er NOOIT technologie in meteorieten en ten tweede heb je je doctoraal kennelijk bij een zak chips gehad, want iedereen weet dat wanneer een stuk ruimterots de dampkring binnenkomt, dat die dan verbrandt met temperaturen waar een gemiddeld crematorium jaloers op zou zijn.
Alles wat metaal is smelt dan en worden bolletjes en als je me niet gelooft proffie, ga dan maar eens bij tata steel kijken.

Tanya
Tanya
2 jaren geleden

…DENKT dat hij overblijfselen van buitenaardse technologie heeft ontdekt.
een SOORT metalen knikkers.
sommige LIJKEN op een miniatuurversie
Loeb DENKT dat de fragmenten buitenaardse technologie zijn
De MOGELIJKHEID BESTAAT dat de bolletjes op de zeebodem zullen leiden tot een nog veel grotere ontdekking
Professor Loeb HOOPT een groot stuk….

Kan het nog suggestiever🤣 het is alsof je een artikel op nu.nl aan het lezen bent

🤡

Jack Schlangen
Jack Schlangen
2 jaren geleden

Altijd zit de Amerikaanse CIA, Pentagon en de rest vd Amerikaanse Deepstate achter deze uitspraken en onderzoeken. Toeval? Ik dacht het niet.

Realist
Realist
2 jaren geleden

knikkers?…dat deden we vroeger…knikkeren. haha

Jackie
Jackie
2 jaren geleden

Hij dènkt het, dus suggereert het, maar weet het niet

Simon
Simon
2 jaren geleden

Knap, het bestaat dus uit dezelfde atomen als die er al zijn hier op aarde. Hoe weten we dan dat die atomen “buitenaards” zijn? Overigens een meteoriet is ook buitenaards. Die bolletjes zijn wat dichter in densiteit, nou en? Komen misschien van een zwart gat. Dit is 100% waardeloze info, kunnen we helemaal niets mee.

Snotje
Snotje
2 jaren geleden

Weer Amerika ???

johan
johan
2 jaren geleden

Ja hoor en echt een pogramma wat je ‘serieus’ moet nemen… “oh my god, wat een circus”.
Natuurlijk bestaat er leven buiten onze planeet… en die lachen ons uit!!!

Lotus
Lotus
2 jaren geleden

Het is kryptoniet v.d. planeet Krypton dat is ontstaan in de nasleep v.h. terra vormingsproces v.d. World Engine in de Indische Oceaan tijdens het Black Zero Event. Nadat Superman de motor had vernietigd, werden er stukjes kryptoniet in het water gevonden.

tray de pum
tray de pum
2 jaren geleden

momenteel vind je in de verzorgingstehuizen ook “gemummificeerde”bruine bolletjes,als daar eens het geld heenging ipv deze ongein….

Tony
Tony
2 jaren geleden

Ik geloof er geen reet van. Ruimtemannetjes Lockdowns binnenkort?

frans
frans
2 jaren geleden

Daar moet je dan weer professor voor zijn

Hesa
Hesa
2 jaren geleden

Een tijd later zal ook dat exposed worden als een leugen, dat miljarden gekost heeft.
En, mensen die gekocht zijn om deze leugen te vertellen, zullen ook exposed worden

Spooked
Spooked
2 jaren geleden

Effe helicopter view: Planeet aarde met 8 miljard mens-wezens, worden via zelfgemaakte technologie (internet, papieren kranten) langzaamaan in een waanzin gebrainwashed met complete leugens en waanzin. Kleine stapjes, anders werkt het niet en zullen deze mens-wezens het niet geloven.

Hoe in en in slecht is die sekte rooftocht op de zielen van het mens-wezen.

Marco
Marco
2 jaren geleden

Ik weet voor 100% dat het onzin is.

ttttt
ttttt
2 jaren geleden

Alweer zo”n verstrooide professor. Houdt dit dan nooit op? Deze mensen zijn allang door de mand gevallen. Hoe meer titels des te dommer?

Echte Hollander
Echte Hollander
2 jaren geleden

Wellicht hebben meerdere kinderen de kleine en grote glazen knikkers in zee gegooid. Inmiddels al zoveel aannames gelezen over buitenaards leven
en andere zaken. Dit soort buitenaardse uitspraken hoorde ik 60 jaar geleden ook al, elke keer weer iets ontdekt, UFO’s, andere vliegende voorwerpen, vreemde lichten !
Misschien zijn er wel wereldse ET’s die dit soort onderzoekers lachwekkend aan het werk houdt.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Tja, ze blijven het proberen.

Sensi
Sensi
2 jaren geleden

Ik dacht al waar heb ik nou me knikkers gelaten…

Gianni Versast ie
Gianni Versast ie
2 jaren geleden

Lijkt op een van die design bollen die je op een terras ziet, bij een japans vijvertje met een koi erin. Leuk. Whats next

Dwarsje
Dwarsje
2 jaren geleden

Uit de wappieberichten van even na Corono werd dit al voorspeld dat ze met meer van dit soort fratsen zouden komen.

Bing
Bing
2 jaren geleden

Knikkerende aliens.

Adriaan.
Adriaan.
2 jaren geleden

Ik irriteer me mateloos over de presentatoren in het filmpje, maar ik begin me ook steeds meer te irriteren aan de commentaren hier.
Avi Loeb beschouw ik als een professor die niet schuwt voor alternatieve oplossingen voor vraagstukken die de gevestigde wetenschap stelt, en óók probeert te bewijzen.
Als ik de commentaren lees, vraag ik me af wat deze professor te maken heeft met een fake alien invasion en angstporno. Je kan ook doorschieten in conspiracy-gedachten.

mark
mark
2 jaren geleden

Die Amerikanen toch, bwaaahhaahahaha..!

flardinga
flardinga
2 jaren geleden

Ik heb hier al eens beelden van gezien op dacht ik History Channel, niet nieuw dus, wel bijzonder die bollen!

Plebejer
Plebejer
2 jaren geleden

Ze komen van een ander zonnestelsel met 60 km per seconde om hier te crashen? Doe mij maar twee bolletjes met slagroom alstublieft.

Kli Kla
Kli Kla
2 jaren geleden

Sommigen hier weten niet wat kritisch zijn betekent. Alles waar de wetenschap mee komt afkeuren en afwijzen is niet kritisch zijn. Getuigd van weinig intelligentie. Er zijn ook goede wetenschappers die elke optie open houden. Daar kom je verder mee, niet met constant bij je eigen gelijk blijven. Dat laatste is waar de meesten hier de wetenschap van betichten, maar het zelf doen.

Zonnebloemt....
Zonnebloemt....
2 jaren geleden

Hoe komt het toch .
Dat ik ook hiervan NIETS geloof .?
Maar dan ook totaal niets!!
Net zoals met die ufo s .allemaal lulkoek.

Zonnebloemt....
Zonnebloemt....
2 jaren geleden

Deze is echt goed..lol

Ze zijn bang voor echte witte mannen ..
Vandaar dat er nu een zgn missman vrouw gekozen is..

Marc
Marc
2 jaren geleden

Musketkogels van een gezonken voc schip

Marc
Marc
2 jaren geleden

Niets buitenaards aan zo onder het firmament maar gevallen engelen technologie.
Men noemt het maar buitenaards anders gaan mensen de bijbel nog lezen als men het de gevallen engelen technologie noemt.

Schapenkop
Schapenkop
2 jaren geleden

Toevallig weer een ‘professor’ uit de VS, Havard.
De VS heeft een of ander vliegend voorwerp in de RUIMTE geschoten.
Dat VS-projectiel is neergevallen voor de kust van Papoea-Nieuw-Guinea in zee.
Toevallig hebben die Amerikanen het kunnen vinden.
En ze benoemen dat als fragmenten buitenaardse technologie.
Dat mogen die Amerikanen, maar dan is het nog niet.

semper amici
semper amici
2 jaren geleden

Mensen die nog steeds niet geloven in “panspermia” zullen meerdere domme opmerkingen als die van Liesa schrijven. Open het vizier en ga ontdekken!

Jobbie
Jobbie
2 jaren geleden

waren de kilometertellertjes blijven steken op 60 km/sec. ?? Gossie, das heeeel apart !!

Back to top button
76
0
We lezen graag je reactie!x