Het Complot

“Copiloot Germanwings vals beschuldigd van neerstorten vliegtuig om mankementen te verhullen”

Help mee door dit met jouw vrienden op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Vrienden van de copiloot van Germanwings Andreas Lubitz beweren dat hij vals is beschuldigd van het crashen van de Airbus om technische problemen te verdoezelen.

Op de Facebookpagina ‘Andreas Lubitz A320, wir sind gegen die Hetzjagd’ worden verschillende alternatieve verklaringen genoemd voor de vliegramp met de Airbus van Germanwings. Volgens één van die theorieën gebruikt Lufthansa, het moederbedrijf van Germangwings, Lubitz als zondebok om mechanische problemen te verhullen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
"Copiloot Germanwings vals beschuldigd van neerstorten vliegtuig om mankementen te verhullen"
Andreas Lubitz (Reuters)

Afgelopen week werd bekend dat Lubitz het toestel bewust liet neerstorten in de Franse Alpen. Alle 150 inzittenden kwamen om het leven. Vrienden van Lubitz zeggen echter dat de copiloot onschuldig is. Volgens Vocativ wonen honderden aanhangers van Lubitz in of rond zijn woonplaats Montabaur.

Sommigen beweren dat er geknoeid is met de cockpitvoicerecorder zodat het lijkt alsof Lubitz verantwoordelijk is voor de crash. Paris Match beweert een geheugenkaart met daarop een video van de laatste momenten van de vlucht in het bezit te hebben. De Franse politie ontkent het bestaan van deze video. Aanhangers van Lubitz vragen zich bovendien af hoe de geheugenkaart intact kan zijn gebleven terwijl de rest van het toestel ‘verpulverd’ is.

Lasers

Andere populaire complottheorieën rond de crash van de Germanwings-vlucht gaan over een militair experiment en CERN. Amerikaanse troepen zouden in het gebied hebben geëxperimenteerd met lasers die met vloeibare kristallen worden gemaakt, het ‘High Energy Liquid Laser Area Defense System’. Ze zouden per ongeluk het toestel van Germanwings hebben geraakt in plaats van een intercontinentale testraket.

CERN

Volgens een andere theorie is de crash gerelateerd aan de Large Hadron Collider (LHC) in Genève. De grootste deeltjesversneller ter wereld liep vertraging op door kortsluiting. Volgens sommige complottheoretici ontstond hierdoor een mysterieus energieveld en raakten de elektronische systemen van de Airbus ontregeld.

[The Week]

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

5 1 stem
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

77 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Paul
Paul
11 jaren geleden

Ik vermoed dat Paratoxin de oorzaak is.
Lees en huiver…
http://www.waarheidsvinding.com/?p=4896

Frans
Frans
11 jaren geleden

Hallo, wat ik ergens heb gelezen is; de A320 zou een systeem hebben waardoor het mogelijk zou zijn geweest om op afstand, (net als een drone), het vliegtuig te besturen.
toen de gezagvoerder dit systeem via een satelietverbinding wilde opstarten werd dir geblokkeerd!
Waarom? De gezagvoerder zou ook een niet bekende code hebben gehad om de deur alsnog te openen
zodat hij in de cockpit had gekund. Deze code werkte niet!? Waarom? Het is ook logisch om een code te hebben om vanuit de cabine de deur te openen. want stel een collega zou iets overkomen terwijl hij alleen is in de cockpit.
Er zouden vliegtuigen zijn gesignaleerd links en rechts naast het toestel. die de kist naar beneden hebben geleid.
Kortom, er is “geknoeid”in deze zaak, en dat gaat nu door tot men uitgeknoeid is. En zo de zaak in de doofpot kan. Niet te geloven dat de massa nu moet aannemen dat een co-piloot verantwoordelijk wordt gemaakt! Wat betekent dezer laster voor de overleden co-piloot, en dat samen met 150 anderen.
Het moet er aan Hemelzijde allemaal zeer bizar uitzien hoe media en autoriteiten omgaan met deze zoveelste duistere zaak. Misschien kan er contact worden opgenomen met de overledenen.

weg met ons
weg met ons
11 jaren geleden

Het is verdacht en heel vreemd dat vooral de media hameren op vooral de psychische gesteldheid van de piloot.

Dan had hij weer slechte ogen, dan was het weer een relatiebreuk, dan was het een depressie en zelfs de New York times (nieuws komt wonderbaarlijk altijd eerst uit Amerika) kon eerder en er meer over berichten dan de Europese media. Onophoudelijk hameren de media op de piloot als schuldige. Maar of er ook een technisch probleem geweest kan zijn wordt volledig genegeerd. De voice recorders geven aan wat er is gebeurd, volgens de verschillende media, maar de data recorder, wat vertelt deze?

Stel je voor dat er een technisch probleem was, dan zouden misschien alle vliegtuigen aan de grond moeten blijven of zullen mensen niet meer willen vliegen met een airbus. Het zou economisch gezien in ieder geval niet gunstig zijn als blijkt dat er technisch iets niet goed zit met de toestellen.

Rob ter Horst
Rob ter Horst
11 jaren geleden

“Aanhangers van Lubitz vragen zich bovendien af hoe de geheugenkaart intact kan zijn gebleven terwijl de rest van het toestel ‘verpulverd’ is.”

Wat een onzin! Verpulveren = Fijnstampen
Dit toestel, hoewel in zeer kleine stukjes, is echt niet verpulverd, gezien de ook grotere delen, koffers etc.

Het is zoeken naar een speld in een hooiberg door de ‘aanhangers van Lubits’. Zelfs enkele lichamen waren nog vrijwel intact. Alles hangt af hoe het neerkomt. Misschien maakte de camera en of geheugenkaart wel een zachte landing op een tas, koffer, lichaam of een stukje gras, als het verhaal van deze geheugenkaart trouwens al waar is…

Dacross
Dacross
11 jaren geleden

Het vrijkomen van dampen afkomstig van lekkende keringen van de motoren. De hydraulische dampen die daardoor vrij komen tasten oa het neurologisch centrum aan. Motoren reviseren kost vele miljoenen een airco filter paar honderd. Aangezien je niet even een raampje open kan zetten om te luchten komen die dampen in het vliegtuig terecht. Ik denk dat dat op den duur zijn tol eist bij de piloten. http://elcosh.org/document/1446/d000503/operator-wins-ruling-on-hydraulic-fluid-fumes.html Daarom vlieg ik niet..De prijzen van de tickets zijn zo laag door de concurrentie onder elkaar dat dit dus ten koste gaan van fatsoenlijk onderhoud aan de motoren. Hoeveel tickets moet je dan verkopen om een motor te laten reviseren laat staan een nieuw toestel te kopen…zo simpel is het..

m.b
m.b
11 jaren geleden

… ben benieuwd waar die foto vandaan komt. Wordt u ook gefotografeerd tijdens een rondje rennen ? (’t zou wel kunnen overigens)

Tsjunder
Tsjunder
11 jaren geleden

een boel bla bla als je het mij vraagt. Wat overigens niet wil zeggen, dat het wederom een False Flag is..

Tsjunder
Tsjunder
11 jaren geleden

een boel bla bla als je het mij vraagt. Wat overigens niet wil zeggen, dat het wederom geen False Flag is..

Roy
Roy
11 jaren geleden

Kunnen er ook nog rampen gebeuren zonder dat er de spannendste complot theorieën omheen worden verzonnen? Ja er is een code om de deur binnen te komen, echter kan degene in de cockpit alsnog verhinderen dat de deur wordt geopend. Dit is een extra beveiligingsmaatregel in het geval dat degene aan de buitenkant van de deur gedwongen wordt (bijvoorbeeld door kapers) om de deur met zn code te openen.. Het is allemaal niet zo spannend als dat het gemaakt wordt. Wat is er zo gek aan het feit dat de piloot een depressie gehad zou hebben. Zijn piloten superieur aan de gemiddelde mens hier op de aardbol?
In Nederland lopen er gemiddeld 800.000 mensen met een depressie rond, zou daar ook niet een piloot bij kunnen lopen?

desiree brouwer
desiree brouwer
11 jaren geleden

het lijkt me ook niet als dit een zelfmoordactie zou zijn ,ondanks dat je levensmoe bent ,je toch niet rustig blijft ademen als je die berg op je af ziet komen!! Dus in mijn ogen Zo en Zo een raar verhaal weer!!En zelfmoord doe je stiekum in je eentje en sleep je geen onschuldige mee lijkt mij!!

Elise49
Elise49
11 jaren geleden

Die vriendin zei dat hij nachtmerries had. Hij riep dan: we gaan er allemaal aan.(dus niet alleen de mensen van in het vliegtuig) Wat bedoelde hij daarmee?
Ik heb gelezen op de site van global switch, dat datacentra/satellieten/wifi in de toekomst meer vervuiling enz. gaat opleveren, dan alle vliegtuigen bij elkaar als ze vliegen. Staat gewoon legaal op die site. Zij doen er dan alles aan om zoveel mogelijk energie van natuurlijke energiebronnen te gebruiken zeggen ze.
Iedereen die een beetje leest/weet over energie, die weet dat dit dan een/de grootste babbelgoedpraat verhaal is.
Zwitserland is het hart van alle Agenda21 punten. Waterbeheersing-Nestle. Moderne nanotechnologie-Cern enz. Geneve(hart van verdragen) Hart van de banken. hart van de 2de wereldoorlog. enz.
Van Bern naar Cern naar Dern. Dern betekent Tarni(duits) Tarni betekent ook God v de Donder/bliksemschicht of tewel Donar. In Cern gebruiken ze een soort van lichtflits.
Dus voor mij is er dus ook meer aan de hand, dan een depressieve pilot. Ook zou het contacten hebben gehad met moslims/radicalen volgens de Duitse krant. Hij moest natuurlijk zijn ei kwijt. Bij mensen die anti-Amerikaans(schaduwregering) zijn. Wat heeft hij ontdekt toen hij in Amerika was?

Jeroen
Jeroen
11 jaren geleden

Dit is ook een vliegtuigramp met een (waarheid )die het daglicht niet kan verdragen .

Getuigenverklaringen over ‘Mannen in witte pakken’ bij Bijlmerramp die witte pakken droegen en Israelisch spraken en geen zwarte doos gevonden ?

http://www.sdnl.nl/bijlmer3.htm

http://jdtvnieuwsbullet.blogspot.com/2012/10/het-verdwenen-puin-van-de-bijlmerramp_4.html

Bert
Bert
11 jaren geleden

Dat is dan wel een dure escape. Ik bedoel dit niet grof maar je kunt beter een toestel door een technisch mankement laten neerstorten dan dit. Juist door de schuld bij de co piloot te leggen is de vliegmaatschappij volledig maar dan ook volledig aansprakelijk.

Coeus
Coeus
11 jaren geleden

Ja, goed. Veel mensen slaan rijkelijk aan het fantaseren na een dergelijke gebeurtenis en komen met wilde theorieën, en de omgeving van de dader is verbijsterd en had het nooit verwacht: ‘het was zo’n aardige jongen’, etc. Maar in dit geval lijkt de officiele lezing de meest aannemelijke. Het is ook niet zo dat een piloot met een bekend psychiatrisch verleden in dienst houden Lufthansa er zo lekker gunstig uit laat komen.

Swanica
Swanica
11 jaren geleden

Over het algemeen vind ik de berichten van 9 for News goed, maar dit bericht snap ik niet. Ik heb iet op de Duitse TV gehoord dat op zijn laptop bewijzen zijn gevonden dat hij gericht heeft gezocht naar hoe hij het beste zelfmoord kon plegen en het vergrendelen van de deur naar de cockpit. In Nederland is daarover nog niets te vinden op internet, maar hier een link van WDR: http://www1.wdr.de/themen/aktuell/absturz-germanwings-blackbox-100.html.

trackback
BOINNK!!! | Bijzondere nieuwsfeiten bijgebracht door Arie Goedhart
11 jaren geleden
Ronald
Ronald
11 jaren geleden

Roy en Henk jullie beide moeten echt gaan en hopelijk kunnen jullie dan eens een keer ontwaken uit jullie illusie dat er geen complotten bestaan.

http://www.wanttoknow.nl/overige/richard-gage-ae911-op-tu-delft-kom-je-ook/

Leo
Leo
11 jaren geleden

Er was op nu.nl een bericht dat de psychiater van de co-piloot hem had verboden om te vliegen. Maar heeft de psychiater dat doorgegeven aan de werkgever van de co-piloot ?
Kennelijk niet.

Freba
Freba
11 jaren geleden

Ook nu weer blijkt dat EEN ” Gek” meer ellende kan veroorzaken dat een heel leger goedgetrainde soldaten.
Dat soort dingen ga je nooit tegenhouden. Leer er maar mee leven. Hoe meer mensen op de Kloot, hoe meer gekken.
Alles is terug te voeren tot overbevolking. Al die botsende energievelden/aura’s. NL staat voor Naieven Land.

trackback
Is Germanwings co-piloot Andreas Lubitz de echte moordenaar? | dalternative
11 jaren geleden

[…] Co-piloot Germanwings vals beschuldigd van neerstorten vliegtuig om mankementen te verhullen […]

trackback
‘Germanwings’ nog steeds een raadsel, ook in Frankrijk | Irma Schiffers schrijft... (Dutch/English)
11 jaren geleden

[…] Een andere optie die genoemd wordt en in verband gebracht wordt met de crash en die onder ‘de meest geavanceerde wapens’ kunnen vallen is de deeltjesversneller van CERN,zoals je onder andere kon lezen in een artikel van de collega’s van NineForNews.nl […]

trackback
Germanwings nog steeds een raadsel, ook in Frankrijk | Gewoon-Nieuws.nl
11 jaren geleden

[…] Een andere optie die genoemd wordt en in verband gebracht wordt met de crash en die onder ‘de meest geavanceerde wapens’ kunnen vallen is de CERN Hadron collider (deeltjesversneller), zoals je onder andere kon lezen in een artikel van de collega’s van NineForNews.nl […]

Back to top button
77
0
We lezen graag je reactie!x