Nederland staat op het punt het omstreden Marrakesh-verdrag te ondertekenen. In dit migratiepact, opgesteld door de Verenigde Naties, worden problemen niet genoemd en wordt alles prachtig en zonnig voorgesteld.
Het verdrag wekt de indruk te zijn opgesteld door personen die mijlenver van de realiteit af staan en zich op politiek correcte wijze enorm druk maken om het welzijn en de rechten van de migrant, schrijft Lettie Verburg.
Ze merkt op dat het pact een eindeloze rij van voorzieningen behelst die voor migranten geschapen moeten worden en migratie faciliteren.
Ordinair motief
En er moet wetgeving komen ‘die haatmisdrijven, gericht tegen migranten, bestraft’.
Over de rechten van ontvangende bevolkingen rept het pact met geen woord.
Verburg merkt op dat het verdrag het vermoeden doet rijzen dat er een ordinair motief zit achter deze verheerlijking van massamigratie: namelijk migranten binnenlaten voor het bedrijfsleven, dat goedkope arbeidskrachten wil.
Het onderscheid tussen vluchtelingen en migranten, legaal en illegaal, is met het Marrakesh-verdrag van tafel geveegd.
Politiek correcte organisatie
“De VN laat met deze documenten zien hoe ze is verworden tot een politiek correcte organisatie die mijlenver van de realiteit af staat,” aldus Verburg.
Veel Europese landen hebben al laten weten het verdrag niet te zullen ondertekenen.
Een aantal Franse generaals en een Franse ex-minister (Charles Millon van Defensie) hebben president Macron nu per brief opgeroepen zich uit te spreken tegen het pact.
De generaals merken in de brief op dat het grootste deel van de Franse bevolking van mening is dat de immigratie moet worden gestopt of beteugeld.
Ontkenning van de democratie
Door dit pact te ondertekenen, zal de woede onder het Franse volk alleen maar verder toenemen, merken de generaals op.
U zou zich schuldig maken aan ontkenning van de democratie, of zelfs verraad tegen de natie, klinkt het.
Ze pleiten ervoor de ondertekening van het pact uit te stellen en het Franse volk hier per referendum over te laten stemmen.
PACTE DE MARRAKECH SUR LES MIGRATIONS
(Lettre au président de la République, à l’initiative du général Martinez) https://t.co/P0pWk16gDr pic.twitter.com/lCS6cZa4W2— Antoine MARTINEZ (@antoine27955080) December 8, 2018
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Als je dit hebt gelezen zul je nooit meer je oren schoonmaken
GroenLinks-coryfee Paul Rosenmöller gespot in VIP-lounge vliegveld Aruba: ‘Alles wat ze bedenken is altijd voor een ander’
Waarschuwing tegen veelgebruikt vaccin na hondensterfte in Groot-Brittannië
Volgens de ongekozen WHO-directeur moet u stoppen met het eten van zoveel vlees want dat is niet goed voor het klimaat
Tweede Trump-schutter was in 2022 te zien in propagandavideo van Oekraïense Azovbataljon
Cijfers Amerikaanse RIVM: 329 sterfgevallen na coronavaccinatie
Bizarre zwarte zeeduivel voor het eerst vastgelegd op video
Het spookt in kasteel Limbricht
Europarlementariër houdt vlammende tirade: ‘Weg met de Green Deal, weg met ontwikkelingshulp, weg met de WHO!’